głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ballantines

Działa i to...

buuum dodano: 4 stycznia 2020

Działa i to...

Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło”  to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje że spotkamy się tu znowu! ❤️ teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło” - to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje, że spotkamy się tu znowu! ❤️ do wpisu 13 maja 2019
Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie które są moje i często komentuje znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło ale kto wiedział 8 lat temu że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak DOM : teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie, które są moje i często komentuje "znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło" ale kto wiedział 8 lat temu, że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak "DOM" :) do wpisu 13 maja 2019
what if I never love again?

saveitforthebedroom dodano: 7 listopada 2018

what if I never love again?

co dzień walczę ze sobą żeby do niego nie napisać żeby nie zadzwonić żeby nie zapukać do jego drzwi i nie powiedzieć: Cześć ja wciąż cię kocham dasz nam drugą szansę? .

saveitforthebedroom dodano: 5 listopada 2018

co dzień walczę ze sobą, żeby do niego nie napisać, żeby nie zadzwonić, żeby nie zapukać do jego drzwi i nie powiedzieć: "Cześć, ja wciąż cię kocham, dasz nam drugą szansę?".

Nic co było przed tobą się nie liczy. I nie potrafię sobie w ogóle wyobrazić czegokolwiek po tobie.

saveitforthebedroom dodano: 5 listopada 2018

Nic, co było przed tobą, się nie liczy. I nie potrafię sobie w ogóle wyobrazić czegokolwiek po tobie.

nigdy nie pomyślałabym że rozstanie z mężczyzną tak mnie załamie. długo byłam sama. byłam w tym dobra. dobrze się z tym czułam. nie miałam problemu z tym że z moich znajomych i przyjaciół tylko ja jestem singielką. przyzwyczaiłam się do tego. miałam 24 lata kiedy go poznałam. byliśmy razem 2 lata i 3 miesiące. niektórzy powiedzą że to krótko inni że długo. dla mnie wystarczająco żeby wiedzieć że to z nim chcę spędzić resztę życia. moja pierwsza miłość. mój pierwszy chłopak. myślałam  mój przyszły mąż. ale nie. wszystko skończyło się tak samo niespodziewanie jak się zaczęło. przed jego poznaniem byłam niezależną samodzielną silną kobietą. a teraz ja po prostu nie wiem gdzie ona się podziała jak mam się znów nią stać. wcześniej nie przyszłoby mi do głowy że szczęście w moim życiu tak bardzo zależne będzie od mężczyzny. a jednak. bez niego nie wiem jak żyć. bez niego nie umiem już żyć.

saveitforthebedroom dodano: 4 listopada 2018

nigdy nie pomyślałabym, że rozstanie z mężczyzną tak mnie załamie. długo byłam sama. byłam w tym dobra. dobrze się z tym czułam. nie miałam problemu z tym, że z moich znajomych i przyjaciół tylko ja jestem singielką. przyzwyczaiłam się do tego. miałam 24 lata, kiedy go poznałam. byliśmy razem 2 lata i 3 miesiące. niektórzy powiedzą, że to krótko, inni że długo. dla mnie wystarczająco, żeby wiedzieć, że to z nim chcę spędzić resztę życia. moja pierwsza miłość. mój pierwszy chłopak. myślałam - mój przyszły mąż. ale nie. wszystko skończyło się tak samo niespodziewanie jak się zaczęło. przed jego poznaniem byłam niezależną, samodzielną, silną kobietą. a teraz ja po prostu nie wiem, gdzie ona się podziała, jak mam się znów nią stać. wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że szczęście w moim życiu tak bardzo zależne będzie od mężczyzny. a jednak. bez niego nie wiem jak żyć. bez niego nie umiem już żyć.

 Zrobię dla ciebie wszystko.  Nie trzeba wszystko.  Tylko co?  Tylko mnie kochaj.

saveitforthebedroom dodano: 3 listopada 2018

- Zrobię dla ciebie wszystko. - Nie trzeba wszystko. - Tylko co? - Tylko mnie kochaj.

If what we had was real how could you be fine? 'cause I’m not fine at all

saveitforthebedroom dodano: 2 listopada 2018

If what we had was real how could you be fine? 'cause I’m not fine at all

hate that I love you so.

saveitforthebedroom dodano: 2 listopada 2018

hate that I love you so.

I'm tried of being broken.

saveitforthebedroom dodano: 2 listopada 2018

I'm tried of being broken.

od naszego rozstania 13 maja widziałam go kilka razy. niby mieszkamy w małym mieście tylko że to albo ja nie chodziłam w miejsca w których mogłabym go spotkać w ogóle mało wychodzę od kiedy jestem sama albo to on specjalnie unika miejsc żeby mnie nie widywać ale raz na jakiś czas go widywałam. ostatni raz widziałam do dzień przed koncertem Eda 12 sierpnia. dawno. choć gdy się gdzieś przypadkiem spotkaliśmy nasza rozmowa ograniczała się tylko do bardzo niezręcznego cześć  przynajmniej z mojej strony bo za każdym razem jak go widzę serce mnie boli że nie mogę go przytulić  to tęsknie za tym. tęsknię za chociażbym tym głupim 'cześć' z jego ust. jest listopad. ja widziałam go w sierpniu. po prostu za nim tęsknię.

saveitforthebedroom dodano: 1 listopada 2018

od naszego rozstania, 13 maja, widziałam go kilka razy. niby mieszkamy w małym mieście tylko, że to albo ja nie chodziłam w miejsca, w których mogłabym go spotkać (w ogóle mało wychodzę od kiedy jestem sama) albo to on specjalnie unika miejsc, żeby mnie nie widywać, ale raz na jakiś czas go widywałam. ostatni raz widziałam do dzień przed koncertem Eda, 12 sierpnia. dawno. choć gdy się gdzieś przypadkiem spotkaliśmy nasza rozmowa ograniczała się tylko do bardzo niezręcznego "cześć" (przynajmniej z mojej strony, bo za każdym razem jak go widzę serce mnie boli, że nie mogę go przytulić), to tęsknie za tym. tęsknię za chociażbym tym głupim 'cześć' z jego ust. jest listopad. ja widziałam go w sierpniu. po prostu za nim tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV