głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bakowska-aga

 Są takie momenty kiedy myślisz że życie się kończy. Ale tak nie jest. Życie dopiero się zaczyna. Są momenty kiedy przytłacza nas rzeczywistość. To dzieje się teraz ale to nie koniec. To początek.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Są takie momenty, kiedy myślisz, że życie się kończy. Ale tak nie jest. Życie dopiero się zaczyna. Są momenty ,kiedy przytłacza nas rzeczywistość. To dzieje się teraz, ale to nie koniec. To początek."

 Mówiąc komuś że go nie zapomnisz mówisz że go kochasz.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Mówiąc komuś, że go nie zapomnisz, mówisz, że go kochasz."

Łatwo jest być piękną kobietą wystarczy para szpilek i kuse sukienki. Ale żeby być wielką kobietą musisz ubrać mózg w charakter osobowość i odwagę.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

Łatwo jest być piękną kobietą, wystarczy para szpilek i kuse sukienki. Ale żeby być wielką kobietą, musisz ubrać mózg w charakter, osobowość i odwagę.

“Jakże rzadkim zjawiskiem wśród ludzi jest człowiek. Człowiek który miałby duszę.”

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

“Jakże rzadkim zjawiskiem wśród ludzi jest człowiek. Człowiek, który miałby duszę.”

Nie zakochałam się w nim bo uśmiechał się do mnie za każdym razem kiedy mnie widział. Wcale nie musiał zachowywać się przy mnie jakby był facetem idealnym. Mówił do mnie 'mała' choć nie byłam wcale niższa od niego podpuszczał mnie i chciał żebym się biła a później się ze mnie śmiał. Nigdy nie chciałam żeby śpiewał serenady pod moim oknem a na każdą moją złą minę zapieprzał do sklepu po moją ulubioną czekoladę. Chciałam żeby wciąż patrzył na mnie nawet z tą arogancką miną a nawet zapalał u mnie w pokoju papierosa chciałam truć się dymem nikotynowym razem z nim. Pragnęłam by przyszedł najebany pod mój dom i powiedział mi że to co do mnie czuje go przerasta. Wiesz? Nie zakochałam się w ideale pokochałam skurwysyna i wciąż byłabym w stanie zrobić dla niego wszystko gdyby nie jeden fakt  to iż on mnie nie kocha.

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 1 tydzień temu

Nie zakochałam się w nim, bo uśmiechał się do mnie za każdym razem kiedy mnie widział. Wcale nie musiał zachowywać się przy mnie jakby był facetem idealnym. Mówił do mnie 'mała', choć nie byłam wcale niższa od niego, podpuszczał mnie i chciał żebym się biła, a później się ze mnie śmiał. Nigdy nie chciałam żeby śpiewał serenady pod moim oknem, a na każdą moją złą minę zapieprzał do sklepu po moją ulubioną czekoladę. Chciałam żeby wciąż patrzył na mnie, nawet z tą arogancką miną, a nawet zapalał u mnie w pokoju papierosa, chciałam truć się dymem nikotynowym razem z nim. Pragnęłam by przyszedł najebany pod mój dom i powiedział mi, że to co do mnie czuje go przerasta. Wiesz? Nie zakochałam się w ideale, pokochałam skurwysyna i wciąż byłabym w stanie zrobić dla niego wszystko, gdyby nie jeden fakt - to, iż on mnie nie kocha.

Być może nie ponosisz odpowiedzialności za to co Ci się przydarza ale ponosisz ją za to co robisz aby to zmieniać.

vanilla07 dodano: 1 tydzień temu

Być może nie ponosisz odpowiedzialności za to, co Ci się przydarza, ale ponosisz ją za to, co robisz, aby to zmieniać.

 Strzeżcie się pisarzy mogą was zamknąć w jednym zdaniu

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Strzeżcie się pisarzy, mogą was zamknąć w jednym zdaniu"

 W kobietach bardzo seksowne są książki które przeczytały.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"W kobietach bardzo seksowne są książki, które przeczytały."

Nie wracaj już nigdy nie staraj się by złapać znów kontakt. Dajmy sobie że sobą spokój. Cierpienie i tęsknota to wystarczająca kara nie komplikujmy tego bardziej. Żyj po swojemu uśmiechaj się chwytaj dzień. Nie wracajmy do przeszłości jesteśmy zamkniętym rozdzialem i to już naprawdę koniec. Żyjmy tak jakby nigdy nic się nie wydarzyło. Jakby nas nie było a uczucia z czasem znikną. Zapomnimy że cokolwiek nas łączyło. Nie chce już tkwić w tym cierpienie mnie zabija wyzzera od środka. Jeśli chce być jeszcze szczęśliwa i jakoś żyć muszę iść w przód. Bez Ciebie sama. Nas już nie ma nic już nie jest ważne.jestesmy obcy dla siebie nie łączy nas już nic rozumiesz?

wartozycmarzeniami dodano: 1 tydzień temu

Nie wracaj już nigdy,nie staraj się by złapać znów kontakt. Dajmy sobie że sobą spokój. Cierpienie i tęsknota to wystarczająca kara,nie komplikujmy tego bardziej. Żyj po swojemu, uśmiechaj się chwytaj dzień. Nie wracajmy do przeszłości,jesteśmy zamkniętym rozdzialem i to już naprawdę koniec. Żyjmy tak jakby nigdy nic się nie wydarzyło. Jakby nas nie było,a uczucia z czasem znikną. Zapomnimy,że cokolwiek nas łączyło. Nie chce już tkwić w tym,cierpienie mnie zabija,wyzzera od środka. Jeśli chce być jeszcze szczęśliwa i jakoś żyć muszę iść w przód. Bez Ciebie,sama. Nas już nie ma,nic już nie jest ważne.jestesmy obcy dla siebie,nie łączy nas już nic rozumiesz?

Wszystko tak cholernie przypomina mi Ciebie mimo że Ciebie tu nie ma to wszędzie Cię zauważam. Powoli popadam w obłęd psychicznie już nie wytrzymuje. Nie odnajduje się w rzeczywistosci naprawdę bez Ciebie to cholernie trudne. Nie podejrzewałam że tak ciężko będzie pogodzić się z twoim odejściem. Tak bardzo sobie nie radzę że upadam na samą glebę i nie mam sił by wstać. Muzyka już nie koi ran nie zasklepia cierpienia. Konkretnie się poddałam i już nie walczę o siebie o to popaprane zycie. Wraz z twoim odejściem umarło wszystko co szczęśliwe. Jestem nieszczęśliwa i nie umiem się pozbierać. Potrzebuje czasu bardzo dużo czasu by stanąć na nogi nie chce już kochać. Nie chce miłości. Chce tylko by wszystko wróciło na swoje miejsce bym nie pamiętała że kiedykolwiek tu byłeś istniałeś.

wartozycmarzeniami dodano: 1 tydzień temu

Wszystko tak cholernie przypomina mi Ciebie, mimo że Ciebie tu nie ma to wszędzie Cię zauważam. Powoli popadam w obłęd,psychicznie już nie wytrzymuje. Nie odnajduje się w rzeczywistosci,naprawdę bez Ciebie to cholernie trudne. Nie podejrzewałam że tak ciężko będzie pogodzić się z twoim odejściem. Tak bardzo sobie nie radzę że upadam na samą glebę i nie mam sił by wstać. Muzyka już nie koi ran,nie zasklepia cierpienia. Konkretnie się poddałam i już nie walczę o siebie,o to popaprane zycie. Wraz z twoim odejściem umarło wszystko co szczęśliwe. Jestem nieszczęśliwa i nie umiem się pozbierać. Potrzebuje czasu,bardzo dużo czasu by stanąć na nogi,nie chce już kochać. Nie chce miłości. Chce tylko by wszystko wróciło na swoje miejsce,bym nie pamiętała,że kiedykolwiek tu byłeś, istniałeś.

Ja dziś Paniom życzę żeby przestało się Paniom śnić a zaczęło przytrafiać.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Ja dziś Paniom życzę, żeby przestało się Paniom śnić, a zaczęło przytrafiać.

Już nigdy nie będziesz tym jedynym nie będziesz miłością mojego życia. Mimo że nadal Cię Kocham to już nigdy nie pozwolę byś był obecny w moim życiu i sercu.

wartozycmarzeniami dodano: 1 tydzień temu

Już nigdy nie będziesz tym jedynym,nie będziesz miłością mojego życia. Mimo że nadal Cię Kocham,to już nigdy nie pozwolę byś był obecny w moim życiu i sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV