 |
Wybierz tą najlepszą, nie pierwszą lepszą cwelu . !
|
|
 |
jak nazbieram na czołg to macie przejebane . ; o
|
|
 |
słodki jesteś kotku , ale mnie to juz nie jara . !
|
|
 |
O-statnia
S-zansa
T-ego
R-apu
|
|
 |
zimowego wieczoru, siedząc przy otwartym oknie, ze słuchawkami w uszach, uniosłam głowę do góry. patrząc na ciemne bezgwiezdne niebo, uświadomiłam sobie, że już nie ma go przy mnie, nie będzie. i choć nie wiem jakbym się starała to wszystko od nowa zbudować to uczucie i tak będzie inne niż to, które kiedyś nas łączyło ..
|
|
 |
Kochał w niej to, że śpiewała do szczotki do zamiatania, że tańczyła i darła się na balkonie. Była jego osobistą wariatką na wyłączność.♥
|
|
 |
Pewnego razu postanowiłam się wybrać z przyjaciółkami do centrum handlowego na super zakupy. Gdy wracałam byłam zadowolona i superaśnie szczęśliwa ! Zakupy okazały się udane ! Ciuchy które kosztowały po 2 tys. potaniały do 200zł. A ja jak głupia się cieszyłam ! I wiedziałam że nigdy , przenigdy nie zapomnę tego dnia. I faktycznie. Nie zapomnę. Zobaczyłam Cb. z inną laską ! Serce do dziś boli. A zdjęcia są jedynym dowodem że byliśmy kiedyś razem. I teraz ludzie nie wiedzą czy to nie fikcja? . Lub czy to przypadkiem nie przeróbka komputerowa. ... .
|
|
 |
Dlaczego robisz mi sceny zazdrości hmm ?
- Dlatego żee..
- No dlaczego ' fuckers ' ?
- Bo wiem że nie jestem ideałem i w każdej chwili możesz znaleźć sobie lepszą .
- Hmmm ... inną mówisz .. Nie wole ciebie bo żadna nie bedzie przypominała mi ciebie , Bo ty jesteś Tą jedyną wyjątkową i niepowtarzalną Skarbie .
|
|
 |
to żałosne, powinnam rzucić to wszystko,
skoro mam poglądy inne niż całe środowisko.
|
|
 |
Bo widzisz, jak sie kogoś kochało naprawdę, wraz z jego wszystkimi przeklętymi wadami i okropnym chrakterem, mimo ciągłych awantur i przepychanek emocjonalnych - nigdy się o nim nie zapomni. Możesz mieć nowe życie, możesz wyjechać z miasta, nowe problemy, nowi przyjaciele, nowa praca, nowy związek, tak po pewnym czasie możesz mieć nowy związek, ludzie nie są stworzeni do samotności przecież. Ale każdego dnia, gdzieś z tyłu głowy masz obraz twojej prawdziwej miłości, myślisz o niej, ten obraz nie zniknie, bo jest jak tatuaż w twojej pamięci. Masz wyryte jej oczy i moment, w którym były tylko twoje. Nie mówisz o tym nikomu, tylko ty to wiesz, nie myślisz o tym obsesyjnie, te myśli są jakby podświadome, ale towarzyszą ci bardzo często. Tak mówię tu o miłości prawdziwej, nie, ty nie wiesz o czym mowa.
|
|
 |
Nie wiem, czy w ogóle coś do Niego czuję, ale myślę o Nim cały czas.
|
|
 |
Spojrzała w jego błękitne oczy przepełnione uśmiechem, które dodawały mu uroku. Chwyciła jego dłoń i mocno wtuliła się w klatkę piersiową. Poczuła bicie jego serca, on objął ją, tak jakby miała zaraz uciec. Teraz mógłby walić się cały świat, mogłoby skończyć się wszystko. Dla niej i tak najbardziej istotne byłoby to, że on jest przy niej, tu i teraz, tylko z nią
|
|
|
|