głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika attente

i nadal odnoszę wrażenie że  mimo niejednokrotnych zapewnień  jestem odpowiednią osobą. co zabawne wykazuję się dość wyraźną pewnością siebie być może to tylko pozór. przykro jest patrzeć na siebie z własnej perspektywy. twoja wydaje się korzystniejsza

spadamwgore dodano: dziś o 01:31

i nadal odnoszę wrażenie, że - mimo niejednokrotnych zapewnień - jestem odpowiednią osobą. co zabawne, wykazuję się dość wyraźną pewnością siebie, być może to tylko pozór. przykro jest patrzeć na siebie z własnej perspektywy. twoja wydaje się korzystniejsza

właściwie nie wiem co teraz mogłabym napisać bo zwykle towarzyszyło mi poczucie rozżalenia i złości wobec życia i rzeczywistości w której dane jest mi tkwić. teraz nie szarpnę się o stwierdzenie że jestem szczęśliwa ale z pewnością przeżyłam jeden z lepszych momentów mojego życia niemniej jednak nadal jestem zmieszana. przytłoczyło mnie to że faktycznie ktoś jest w stanie żywić wobec mnie uczucia które wydają się być szczere że dostałam tę mistyczną czułość i wsparcie mimo własnych blokad że coś co wydawałoby się nieprawdopodobnym jednocześnie może mieć swój byt w przyszłości. ciężko jest uświadomić sobie że zasługuję na to co mi dajesz

spadamwgore dodano: dziś o 01:28

właściwie nie wiem, co teraz mogłabym napisać, bo zwykle towarzyszyło mi poczucie rozżalenia i złości wobec życia i rzeczywistości w której dane jest mi tkwić. teraz nie szarpnę się o stwierdzenie, że jestem szczęśliwa, ale z pewnością przeżyłam jeden z lepszych momentów mojego życia; niemniej jednak nadal jestem zmieszana. przytłoczyło mnie to, że faktycznie ktoś jest w stanie żywić wobec mnie uczucia, które wydają się być szczere; że dostałam tę mistyczną czułość i wsparcie mimo własnych blokad; że coś, co wydawałoby się nieprawdopodobnym jednocześnie może mieć swój byt w przyszłości. ciężko jest uświadomić sobie, że zasługuję na to co mi dajesz

z tobą nie odbiegam myślami

spadamwgore dodano: dziś o 01:08

z tobą nie odbiegam myślami

dlaczego kochamy najmocniej wtedy gdy miłość umiera?

ansomia dodano: wczoraj o 18:18

dlaczego kochamy najmocniej wtedy, gdy miłość umiera?

wszyscy mówią że się kochają że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. mówią też że nie rzucają słów na wiatr. a to kłamcy! większość ich związków które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch trzech miesiącach a partnerzy wyzywają się wmawiają nierealne sytuacje. to właśnie jest to uczucie? tak wygląda ta miłość? jeśli kocha się kogoś naprawdę to jest się w stanie zrobić wszystko żeby utrzymać tę osobę przy sobie jak najdłużej. i staranie się o to żeby to na zawsze nie trwało dwóch miesięcy lecz całe życie.

ansomia dodano: wczoraj o 18:17

wszyscy mówią, że się kochają, że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. mówią też, że nie rzucają słów na wiatr. a to kłamcy! większość ich związków, które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch, trzech miesiącach, a partnerzy wyzywają się, wmawiają nierealne sytuacje. to właśnie jest to uczucie? tak wygląda ta miłość? jeśli kocha się kogoś naprawdę to jest się w stanie zrobić wszystko, żeby utrzymać tę osobę przy sobie jak najdłużej. i staranie się o to, żeby to "na zawsze" nie trwało dwóch miesięcy lecz całe życie.

potrafię bo umiem bo się nauczyłam bo wiedzę zdobyłam umysłem odbiłam. a ty stoisz patrzysz i żałujesz bo już naście lat temu w tyłek pakowałaś chuje.

ansomia dodano: wczoraj o 18:14

potrafię, bo umiem, bo się nauczyłam, bo wiedzę zdobyłam, umysłem odbiłam. a ty stoisz patrzysz i żałujesz, bo już naście lat temu w tyłek pakowałaś chuje.

cisza to jedynie przystanek między krzykiem wspomnień a nieśmiałym szeptem marzeń. krótka chwila wytchnienia gdy mówią do ciebie własne myśli. słyszysz?

ansomia dodano: wczoraj o 18:13

cisza to jedynie przystanek między krzykiem wspomnień, a nieśmiałym szeptem marzeń. krótka chwila wytchnienia, gdy mówią do ciebie własne myśli. słyszysz?

 wiesz już co będziesz robić w przyszłości?  kurwa ja sobie z teraźniejszością nie daje rady a ty mnie pytasz co dalej?

ansomia dodano: wczoraj o 18:13

- wiesz już co będziesz robić w przyszłości? - kurwa, ja sobie z teraźniejszością nie daje rady, a ty mnie pytasz co dalej?

chociaż lubię komplementy jak każda kobieta na dłuższą metę wolę szczerość.

ansomia dodano: 3 dni temu

chociaż lubię komplementy jak każda kobieta, na dłuższą metę wolę szczerość.

cholernie cierpię. przyznaję że głównie z powodu nadziei pomieszanej ze ślepą wiarą.

ansomia dodano: 3 dni temu

cholernie cierpię. przyznaję, że głównie z powodu nadziei pomieszanej ze ślepą wiarą.

zamień ulubiony film na książkę od fizyki a poczujesz co to ból.

ansomia dodano: 3 dni temu

zamień ulubiony film na książkę od fizyki, a poczujesz, co to ból.

lubię wieczorami wychodzić na spacer a jedynym towarzyszem jest papieros.

ansomia dodano: 3 dni temu

lubię wieczorami wychodzić na spacer, a jedynym towarzyszem jest papieros.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV