 |
Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam, gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne, to banalne jak cykl dobowy i prawie wszyscy są do tego przyzwyczajeni.
|
|
 |
Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy, że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia. Kwiaty wtedy więdną- jak serca.
|
|
 |
Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. |HB.
|
|
 |
Ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało Twoich słów. |HB.
|
|
 |
'Spośród wszystkich ludzi, dzisiaj wybieram Cię. I bez trudu w całym tłumie dostrzegam, że Ten, którego szukam przecież jest obok mnie..'
|
|
 |
udawałem, że mój świat jest naszym wspólnym światem. i czułem całą gorycz tego udawania.
|
|
 |
“Byłem człowiekiem, któremu świetnie służy samotność. Rozkwitałem dzięki niej, a jej brak był dla mnie czymś tak uciążliwym jak dla innych brak wody czy pożywienia. Każdy dzień w którym nie było mi dane jej zaznać, osłabiał mnie. Nie traktowałem tego jako powodu do dumy; raczej jako formę uzależnienia.”
|
|
 |
Niektóre wspomnienia bolą tak mocno, wiem o tym
Niepotrzebne starania na lepsze i tak nic nie dały
Te chwile gdy czułaś że tracisz czas ale milczałaś
Pamiętaj to wszystko to twa brutalna przeszłość
Rada ode mnie, wybacz sobie swe wszystkie błędy
Nie jest to łatwe zadanie, lecz dasz radę wiem to.
|
|
 |
“Dziś przepraszam serce za to, że inne kochałam bardziej niż swoje.”
~ Aleksandra Steć
|
|
 |
Kocha mnie, mimo że już od dawana chcę zrezygnować.
Kocha mnie nawet, gdy mówię, że szczerze go nienawidzę.
Przez większość czasu kocha mnie miłością jednostronną, nieodwzajemnioną i nie wie ile razy już mnie to uratowało.
|
|
 |
“Pamiętam wszystko. To mój największy problem. Pamiętam wszystko, chociaż wszystko, co zrobiłem w życiu, było po to, aby zapomnieć.”
|
|
 |
"You were the light for me to find my truth,
I just wanna say - thank you"
|
|
|
|