głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika april

Coraz częściej zdarzają się wieczory gdzie nie myślę kładę się i zasypiam ze zmęczenia. Według mnie jest to świetne ponieważ nie myślę o zbędnych rzeczach a zmęczenie pokazuje że wykorzystałam ten dzień w zupełności.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Coraz częściej zdarzają się wieczory gdzie nie myślę, kładę się i zasypiam ze zmęczenia. Według mnie jest to świetne, ponieważ nie myślę o zbędnych rzeczach, a zmęczenie pokazuje że wykorzystałam ten dzień w zupełności.

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść dziękuję jak zawsze wiem że spędzam tu mniej czasu mimo to czuje się tu dobrze :

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść dziękuję jak zawsze, wiem,że spędzam tu mniej czasu mimo to czuje się tu dobrze :)

Postanowiłam że to będzie miesiąc zmian i nie chcę tylko mówić jak zawsze. Teraz działam ! Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ciesze się z drobiazgów częściej sięgam po książkę czy gazetę. Już trzy razy wychodząc z domu zapomniałam o telefonie odkładam na bok internet czy telewizje. Chcę rozwijać swoją wiarę wyciszyć się wewnętrznie panować nad swoimi myślami i mniej się denerwować. Robię to wszystko małymi krokami planuje rzeczy ze spokojem i przede wszystkim mam duży dystans do pewnych spraw których nie zmienię. Mimo to dalej szukam swojej życiowej drogi.

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Postanowiłam, że to będzie miesiąc zmian i nie chcę tylko mówić jak zawsze. Teraz działam ! Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ciesze się z drobiazgów, częściej sięgam po książkę czy gazetę. Już trzy razy wychodząc z domu zapomniałam o telefonie- odkładam na bok internet czy telewizje. Chcę rozwijać swoją wiarę, wyciszyć się wewnętrznie, panować nad swoimi myślami i mniej się denerwować. Robię to wszystko małymi krokami, planuje rzeczy ze spokojem i przede wszystkim mam duży dystans do pewnych spraw, których nie zmienię. Mimo to dalej szukam swojej życiowej drogi.

Dzień dobry pamiętajcie że wszystko zależy od naszego nastawienia więc miłego dnia !

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Dzień dobry, pamiętajcie, że wszystko zależy od naszego nastawienia, więc miłego dnia !

Wewnętrzna przemiana to jest mi potrzebne. Atakuje ludzi i zniechęcam ich do siebie. Zawsze chciałam więcej żyłam wyobrażeniami doskonałego życia a nic nie robiłam w tym kierunku. Teraz rzeczywistość mnie przytłacza.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Wewnętrzna przemiana to jest mi potrzebne. Atakuje ludzi i zniechęcam ich do siebie. Zawsze chciałam więcej, żyłam wyobrażeniami doskonałego życia, a nic nie robiłam w tym kierunku. Teraz rzeczywistość mnie przytłacza.

Ja jestem szczęśliwa tylko ludzie ciągle mi wmawiają że nie jestem bo nikogo nie mam

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Ja jestem szczęśliwa tylko ludzie ciągle mi wmawiają że nie jestem bo nikogo nie mam

Wstań z łóżka i zacznij żyć !

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Wstań z łóżka i zacznij żyć !

Ona chce być piękna a pozostaje niezauważona. Nie dostrzega blasku który ma w sobie. Jej oczy tego nie dostrzegą. Może to my sprawiliśmy że stała się niewidoma. Stara się ukryć swój ból bo przecież dziewczyny z okładek nie płaczą jak są umalowane.Powinnaś wiedzieć że jesteś piękna po prostu taka jaka jesteś Nie musisz nic w sobie zmieniać. To świat powinien odmienić swoje serce. Nie ma żadnych blizn w twojej urodzie.

pocketful_of_sunshine dodano: 31 marca 2018

Ona chce być piękna, a pozostaje niezauważona. Nie dostrzega blasku, który ma w sobie. Jej oczy tego nie dostrzegą. Może to my sprawiliśmy, że stała się niewidoma. Stara się ukryć swój ból, bo przecież dziewczyny z okładek nie płaczą jak są umalowane.Powinnaś wiedzieć, że jesteś piękna, po prostu taka jaka jesteś Nie musisz nic w sobie zmieniać. To świat powinien odmienić swoje serce. Nie ma żadnych blizn w twojej urodzie.

Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze jak działać !

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2018

Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze jak działać !

Zewnętrzny blask jest niczym w porównaniu do wewnętrznego piękna. To co jest ładne na zewnątrz pozostaje ładne tylko do pierwszego deszczu a to co jest w środku płonie zawsze.

pocketful_of_sunshine dodano: 27 marca 2018

Zewnętrzny blask jest niczym w porównaniu do wewnętrznego piękna. To co jest ładne na zewnątrz, pozostaje ładne tylko do pierwszego deszczu, a to co jest w środku, płonie zawsze.

Dobranoc

pocketful_of_sunshine dodano: 26 marca 2018

Dobranoc

Nagle wyskoczyło mi dużo wolnego którego nie mam nawet z kim spędzić.

pocketful_of_sunshine dodano: 26 marca 2018

Nagle wyskoczyło mi dużo wolnego, którego nie mam nawet z kim spędzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV