głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika april

Znamy się 7 lat zawszę coś nas do siebie przyciągało. Życie potoczyło się tak że ja byłam z twoim kolegą a potem ty byłeś z moją przyjaciółką. Teraz utrzymujemy kontakt coraz to lepszy planujemy spacer po czym wychodzę od ciebie o piątej nad ranem. Lubimy spędzać ze sobą czas a minusem jest to że on na prawdę szybko mija. Coś nas przyciąga do siebie wewnętrznie po czym życie nas od siebie oddala.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Znamy się 7 lat, zawszę coś nas do siebie przyciągało. Życie potoczyło się tak, że ja byłam z twoim kolegą, a potem ty byłeś z moją przyjaciółką. Teraz utrzymujemy kontakt coraz to lepszy, planujemy spacer po czym wychodzę od ciebie o piątej nad ranem. Lubimy spędzać ze sobą czas, a minusem jest to, że on na prawdę szybko mija. Coś nas przyciąga do siebie wewnętrznie, po czym życie nas od siebie oddala.

To były bardzo dziwne samotne urodziny.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

To były bardzo dziwne, samotne urodziny.

I było po prostu pusto. A teraz ten były się odezwie bez powodu stara znajomość nabierze nowych barw kolega piszę trochę inaczej niż dotychczas i spędza z Tobą więcej czasu były którego znasz lata jednak żałuję wyrządzonych krzywd i nadal kocha i to wszystko dzieje się teraz kiedy mam na głowie tyle rzeczy. Obrona praca urodziny egzaminy wesela. Dam radę chce wakacje. Jak zawszę wszystko na ostatni moment ale dam radę bo chcę zrobić gigantyczny krok naprzód :

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

I było po prostu pusto. A teraz ten były się odezwie bez powodu, stara znajomość nabierze nowych barw, kolega piszę trochę inaczej niż dotychczas i spędza z Tobą więcej czasu, były którego znasz lata jednak żałuję wyrządzonych krzywd i nadal kocha i to wszystko dzieje się teraz kiedy mam na głowie tyle rzeczy. Obrona, praca, urodziny, egzaminy, wesela. Dam radę, chce wakacje. Jak zawszę wszystko na ostatni moment, ale dam radę bo chcę zrobić gigantyczny krok naprzód :)

Skąd ten spokój mam a nie mam łez

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Skąd ten spokój mam, a nie mam łez

Kiedyś zrobiłabym wiele abyś napisał do mnie to co teraz. Zmieniłam się i to nawet bardzo.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Kiedyś zrobiłabym wiele, abyś napisał do mnie to co teraz. Zmieniłam się i to nawet bardzo.

zaangażujesz się w coś liczysz na coś więcej i wystarczy jeden moment aby wszystkie plany legły w gruzach

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

zaangażujesz się w coś, liczysz na coś więcej i wystarczy jeden moment, aby wszystkie plany legły w gruzach

Ludzie potrafią zaskoczyć

pocketful_of_sunshine dodano: 29 maja 2017

Ludzie potrafią zaskoczyć

W ważnym dniu była przy mnie osoba którą znam parę lat ale widziałam się z nią tylko parę razy. Dziwne kiedy bliscy nie mają czasu dla ciebie rozumiem obowiązki ale nikt nie napisał nawet smsa.

pocketful_of_sunshine dodano: 26 maja 2017

W ważnym dniu, była przy mnie osoba, którą znam parę lat, ale widziałam się z nią tylko parę razy. Dziwne kiedy bliscy nie mają czasu dla ciebie, rozumiem obowiązki, ale nikt nie napisał nawet smsa.

25.05.2017r powstało coś co będzie ze mną na zawsze.

pocketful_of_sunshine dodano: 25 maja 2017

25.05.2017r powstało coś co będzie ze mną na zawsze.

Znowu to robię zamykam się na ludzi mogę policzyć bliskich na palcach jednej ręki a mimo to popadam w osamotnienie.

pocketful_of_sunshine dodano: 24 maja 2017

Znowu to robię zamykam się na ludzi, mogę policzyć bliskich na palcach jednej ręki, a mimo to popadam w osamotnienie.

Ty pragniesz tylko uwagi. Nie chcesz mojego serca. Może po prostu nienawidzisz myśli o mnie z kimś nowym. Tak pragniesz tylko uwagi. Wiedziałem od początku. Upewniasz się tylko że nigdy z Tobą nie skończę

pocketful_of_sunshine dodano: 23 maja 2017

Ty pragniesz tylko uwagi. Nie chcesz mojego serca. Może po prostu nienawidzisz myśli o mnie z kimś nowym. Tak, pragniesz tylko uwagi. Wiedziałem od początku. Upewniasz się tylko, że nigdy z Tobą nie skończę

Wiem że ta sukienka jest przekleństwem a perfumy żalem. Dajesz mi do myślenia o tym kiedy byłaś moja. A teraz jestem skupiony na Tobie czego oczekujesz. Ale Ty nie wracasz ze mną do domu tej nocy.

pocketful_of_sunshine dodano: 22 maja 2017

Wiem, że ta sukienka jest przekleństwem, a perfumy żalem. Dajesz mi do myślenia, o tym, kiedy byłaś moja. A teraz jestem skupiony na Tobie, czego oczekujesz. Ale Ty nie wracasz ze mną do domu tej nocy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV