głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anius248

Nie zostawia się tych których się kocha kiedy jest ciężko. Właśnie wtedy trzeba zostać i trzymać się razem.

kropeczkowafoobia dodano: 6 dni temu

Nie zostawia się tych, których się kocha, kiedy jest ciężko. Właśnie wtedy trzeba zostać i trzymać się razem.

Z czasem zrozumiesz że są ludzie którzy będą z Tobą ponieważ jesteś taki jaki jesteś a także są ludzie którzy odejdą od Ciebie ponieważ nie zechcesz być taki jak oni.

kropeczkowafoobia dodano: 6 dni temu

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taki jaki jesteś, a także są ludzie którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taki, jak oni."

Kochać dru­giego człowieka oz­nacza wielką pracę nad sobą.

kropeczkowafoobia dodano: 6 dni temu

Kochać dru­giego człowieka oz­nacza wielką pracę nad sobą.

Wściekamy się na siebie ale czasem warto sobie zadać pytanie: czy gdyby tej osoby zabrakło jutro czy ja nie będę tęsknił?

kropeczkowafoobia dodano: 6 dni temu

Wściekamy się na siebie, ale czasem warto sobie zadać pytanie: czy gdyby tej osoby zabrakło jutro, czy ja nie będę tęsknił?"

Miłością trzeba się opiekować tak jak swoim dzieckiem żeby się nie zaziębiło nie zwariowało nie zgubiło nie rozchorowało nie zobojętniało.

kropeczkowafoobia dodano: 6 dni temu

Miłością trzeba się opiekować, tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło, nie rozchorowało, nie zobojętniało."

Wierzę że śmiech jest najlepszym spalaczem kalorii. Wierzę w pocałunki dużo pocałunków. Wierzę w bycie silnym kiedy wygląda na to że wszystko idzie w złym kierunku. Wierzę że szczęśliwe dziewczyny są tymi najpiękniejszymi. Wierzę że jutro jest nowy dzień i wierzę w cuda.  — Audrey Hepburn

chokoreeto dodano: 1 tydzień temu

Wierzę, że śmiech jest najlepszym spalaczem kalorii. Wierzę w pocałunki, dużo pocałunków. Wierzę w bycie silnym, kiedy wygląda na to, że wszystko idzie w złym kierunku. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są tymi najpiękniejszymi. Wierzę, że jutro jest nowy dzień i wierzę w cuda. — Audrey Hepburn

Ludzie siadali kiedyś na krawężnikach i opowiadali sobie największe miłości świata. To była pewnego rodzaju intymność która zostawała tylko w nich. A słowa zamieniały się w czyny w długie wspólne życie. A nie jakiś pierdolony status na Facebooku z bezużytecznym lubię to!

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Ludzie siadali kiedyś na krawężnikach i opowiadali sobie największe miłości świata. To była pewnego rodzaju intymność która zostawała tylko w nich. A słowa zamieniały się w czyny, w długie wspólne życie. A nie jakiś pierdolony status na Facebooku, z bezużytecznym lubię to!

„Niebawem zrozumiesz że to co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz.”

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

„Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcenie, okaże się najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz.”

 Ale jeśli życie czegoś mnie nauczyło to tego że wyborów należy dokonywać samodzielnie a nie spełniać oczekiwania innych.

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

"Ale jeśli życie czegoś mnie nauczyło, to tego, że wyborów należy dokonywać samodzielnie, a nie spełniać oczekiwania innych."

Miłość zaczyna się dopiero w momencie kiedy kończy się „miłosny haj” a zaczyna życie. A życie mimo iż piękne – jest cholernie ciężkie. Znikają różowe okulary które założyliśmy na początku i nagle okazuje się że partner ma wady. Pojawiają się problemy praca zmęczenie czasem brak pieniędzy i milion innych kłopotów. Dlatego właśnie prawdziwa miłość to ciągłe zaangażowanie praca kompromisy i chęć dawania siebie. To ciągłe wspieranie się wzajemna pomoc rozmowy i wspólny czas razem. I to cała sztuka.

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Miłość zaczyna się dopiero w momencie kiedy kończy się „miłosny haj”, a zaczyna życie. A życie mimo, iż piękne – jest cholernie ciężkie. Znikają różowe okulary, które założyliśmy na początku i nagle okazuje się, że partner ma wady. Pojawiają się problemy, praca, zmęczenie, czasem brak pieniędzy i milion innych kłopotów. Dlatego właśnie prawdziwa miłość to ciągłe zaangażowanie, praca, kompromisy i chęć dawania siebie. To ciągłe wspieranie się, wzajemna pomoc, rozmowy i wspólny czas razem. I to cała sztuka.

Rzeczy których chcesz przychodzą zawsze ale z lekkim opóźnieniem zawsze trochę później zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami których bardzo nie chcesz. A czasami... czasami rzeczy których bardzo chciałaś przychodzą dopiero wtedy gdy modlisz się o to aby już nie przychodziły.

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Rzeczy, których chcesz, przychodzą zawsze, ale z lekkim opóźnieniem, zawsze trochę później, zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami, których bardzo nie chcesz. A czasami... czasami rzeczy, których bardzo chciałaś, przychodzą dopiero wtedy, gdy modlisz się o to, aby już nie przychodziły."

Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą. Nie chodzi o siłę fizyczną tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. ... Męskość to również opiekuńczość umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna .

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą. Nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. (...) Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV