 |
|
nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę .
|
|
 |
|
Czasem podświadomie pragniemy, aby ktoś poznał nasze najskrytsze myśli i uczucia, najlepiej bez potrzeby wymawiania ich na głos.
|
|
 |
|
każdy jest komuś przeznaczony? to moja druga połówka chyba zgubiła drogę
|
|
 |
|
Ta jedna sprawa nie dająca mi spokoju od tak długiego czasu po raz kolejny powróciła, ogarnęła sobą mój umysł. Znowu zasnę dopiero po dwóch godzinach, bo tyle będę nad tym wszystkim myśleć. I chyba już zaraz się położę, bo w końcu chcę się wyspać. / Dzisiaj sobie uświadomiłam, że moje uszy są bardzo ładne :) Przez jedno zdjęcie, ale to nieważne. Ważne jest to, że mimo takiego mętliku w głowie wiem, że poradzę sobie na jutrzejszym sprawdzianie bardzo dobrze. / Świadomość, marzenia, sny, zdarzenia... nawet w najmniejszym stopniu nie mają ze sobą nic wspólnego, niczym jedno nie przypomina drugiego... / On gdzieś [!] jest..
|
|
 |
|
Życie jest gorsze od dresów. Nawet nie zapyta, czy masz jakiś problem, zanim kopnie cię w dupę.
|
|
 |
|
No i git malina, że jestem inna niż te wszystkie inne dziunie, na które kiwniesz palcem i są . Aby mieć Mnie, musisz pokazać, że jesteś wart zawracania mojej gitary. ;)
|
|
 |
|
Po pierwsze, gdy idę z mamą to ja niosę reklamówki, żeby ją odciążyć, a nie z rękoma w kieszeni, obok, jakby nie wiem co[DM], a po drugie, gdybym była chłopakiem i `zobaczył jak 'taka' dziewczyna stojąca blisko mnie w zatłoczonym autobusie wyciąga z kieszeni telefon, to bym jej go wyrwał z dłoni, zapisał w kontaktach swój nr, po czym oddałbym go jej z uśmiechem na twarzy, mówiąc, żeby bardziej uważała i lepiej strzegła swojego mienia`, a nie `stał tak za nią i oglądając się to w jedną, to w drugą stronę, zatrzymywał swój wzrok na środku, centralnie na jej sylwetce, włosach, twarzy`, jak kolega NN. / Wtorek coś w sobie ma..
|
|
 |
|
Życie pokazało druga twarz tą prawdziwa.
Mimo wszystko wierze w happy end choć to nie kino
|
|
 |
|
no może i miłość zna swoją drogę, tylko dlaczego zawsze musi ona być okrężna?
|
|
 |
|
I wciąż ta cholerna pustka wewnątrz mnie - poczucie, że czegoś mi brak.
|
|
 |
|
Znaleźć kogoś, kto nie porani duszy odłamkami rozbitej nadziei.
|
|
|
|