głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika amandusia94

Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów do odpoczynku do wspominania do seksu do układania życia do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. Odnaleźć duszę która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem.

memoirs dodano: 4 września 2016

Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów, do odpoczynku, do wspominania, do seksu, do układania życia, do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. Odnaleźć duszę, która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem.

Nigdy nie ignoruj osoby która kocha i martwi się o Ciebie bo pewnego dnia możesz zrozumieć że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

memoirs dodano: 3 września 2016

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Żyjemy na Facebook'u. Śpimy z telefonem. Kochamy się na niby. Rozstajemy na zawsze.

memoirs dodano: 3 września 2016

Żyjemy na Facebook'u. Śpimy z telefonem. Kochamy się na niby. Rozstajemy na zawsze.

Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie ... A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to aby jeszcze lepsze mogły powstać.

memoirs dodano: 3 września 2016

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Pamiętasz jak kiedyś powiedziałam Ci że nawet jeżeli mnie zranisz to ja i tak nie przestanę Cię kochać. Nigdy ale też nigdy Ci nie wybaczę. Nigdy nie zapomnę jak mocny cios zadałeś mi przed odejściem. Tak mocny że poczułam jak na sercu rysują mi się głębokie blizny. I dzisiaj przysięgam Ci że postaram się byś Ty znienawidził mnie tak bardzo jak ja nienawidzę Ciebie. Nie za to że już Cię nie ma i nigdy nie będzie. Lecz za to że nie potrafię pokochać nikogo tak bardzo jak kochałam Ciebie.

amandusia94 dodano: 3 sierpnia 2016

Pamiętasz jak kiedyś powiedziałam Ci, że nawet jeżeli mnie zranisz, to ja i tak nie przestanę Cię kochać. Nigdy, ale też nigdy Ci nie wybaczę. Nigdy nie zapomnę jak mocny cios zadałeś mi przed odejściem. Tak mocny, że poczułam jak na sercu rysują mi się głębokie blizny. I dzisiaj przysięgam Ci, że postaram się byś Ty znienawidził mnie tak bardzo, jak ja nienawidzę Ciebie. Nie za to, że już Cię nie ma i nigdy nie będzie. Lecz za to, że nie potrafię pokochać nikogo, tak bardzo jak kochałam Ciebie.

Teraz nie chcę już  chyba z kimś chodzić . Nie chcę  być z kimś w pewnym sensie . Nie chcę poświęcać mnóstwa energii na tłumienie wszystkich uczuć tylko po to żeby sprawiać wrażenie niezaangażowanej. Chcę być z kimś naprawdę. Chcę sypiać z kimś i wiedzieć że znowu się z nim zobaczę bo dowiódł że jest godny zaufania honorowy i zależy mu na mnie. Jasne że na początku trzeba ostrożnie decydować ile chce się z siebie dać. Tylko że ta ostrożność nie ma na celu zapewnienia większego komfortu mężczyznom: powinna brać się z tego że jesteś delikatną i wrażliwą istotą która musi rozważnie i świadomie decydować kogo obdarzy uczuciem.

amandusia94 dodano: 3 sierpnia 2016

Teraz nie chcę już ,,chyba z kimś chodzić". Nie chcę ,,być z kimś w pewnym sensie". Nie chcę poświęcać mnóstwa energii na tłumienie wszystkich uczuć tylko po to, żeby sprawiać wrażenie niezaangażowanej. Chcę być z kimś naprawdę. Chcę sypiać z kimś i wiedzieć, że znowu się z nim zobaczę, bo dowiódł, że jest godny zaufania, honorowy i zależy mu na mnie. Jasne, że na początku trzeba ostrożnie decydować, ile chce się z siebie dać. Tylko że ta ostrożność nie ma na celu zapewnienia większego komfortu mężczyznom: powinna brać się z tego, że jesteś delikatną i wrażliwą istotą, która musi rozważnie i świadomie decydować, kogo obdarzy uczuciem.

Byłeś najpiękniejszą epoką mojego życia. I właśnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mogła o Tobie zapomnieć ale będziesz stale obecny w mojej najgłębszej pamięci jak powód dla którego się żyje...

amandusia94 dodano: 3 sierpnia 2016

Byłeś najpiękniejszą epoką mojego życia. I właśnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mogła o Tobie zapomnieć, ale będziesz stale obecny w mojej najgłębszej pamięci jak powód, dla którego się żyje...

Chciałabym żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby że wyszłam że byłeś ze mną że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca które stały się kiedyś nasze przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki które nadal coś znaczą a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.

amandusia94 dodano: 3 sierpnia 2016

Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie: 'Czekam w samochodzie.' Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi, dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.

Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

amandusia94 dodano: 3 sierpnia 2016

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

Sporo czasu nie gadaliśmy. Wiele się zmieniło od tego czasu wiesz? Nie powiem że wszystko mi się wali  wręcz przeciwnie. Ułożyłam sobie życie i jest tak dobrze jak nigdy dotąd. Ciekawi mnie tylko co u Ciebie z czym się teraz zmagasz o co walczysz i z kim spędzasz noce i poranki. memoris

amandusia94 dodano: 3 sierpnia 2016

Sporo czasu nie gadaliśmy. Wiele się zmieniło od tego czasu, wiesz? Nie powiem, że wszystko mi się wali - wręcz przeciwnie. Ułożyłam sobie życie i jest tak dobrze, jak nigdy dotąd. Ciekawi mnie tylko co u Ciebie, z czym się teraz zmagasz, o co walczysz i z kim spędzasz noce i poranki./memoris

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze a potem raz źle nikt już więcej mu nie zaufa.

memoirs dodano: 13 marca 2016

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa.

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje przelotne krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni przesiedziane w jednym miejscu podczas których z góry już przeklinamy te następne które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko na opak na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego gdzie jesteśmy ale jeśli coś wymaga wysiłku to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem a pierwsze co robimy na jego każdy początek to przeklinamy to że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy a samych siebie traktujemy byle jak.

memoirs dodano: 13 luty 2016

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje, przelotne, krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej, jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni, przesiedziane w jednym miejscu, podczas których, z góry już, przeklinamy te następne, które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko, na opak, na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego, gdzie jesteśmy, ale jeśli coś wymaga wysiłku, to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej, a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem, a pierwsze, co robimy na jego każdy początek, to przeklinamy to, że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy, a samych siebie traktujemy byle jak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV