głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aglula

Cicho ciemno smutno.

mikela dodano: 2 godziny temu

Cicho, ciemno, smutno.

Spojrzał mi w oczy. Czasem mam wrażenie że to mu wystarcza żeby znać moje myśli.

mikela dodano: przedwczoraj o 19:31

Spojrzał mi w oczy. Czasem mam wrażenie, że to mu wystarcza, żeby znać moje myśli.

Byłam trochę smutna trochę szczęśliwa i odrobinę nietrzeźwa.

mikela dodano: 2 dni temu

Byłam trochę smutna, trochę szczęśliwa i odrobinę nietrzeźwa.

Ten facet potrafiłby mnie sprowokować do uśmiechu nawet gdybym wisiała na szubienicy.

mikela dodano: 2 dni temu

Ten facet potrafiłby mnie sprowokować do uśmiechu nawet gdybym wisiała na szubienicy.

Pewnie za kilka lat spotkamy się przypadkiem wpadniemy gdzieś na siebie może nieświadomie otrę się o twoje ramię na ruchliwym placu w mieście. Będziemy już zupełnie sobie obcy  zapomnimy o słodkich słowach na dobranoc wszystkich wspólnych spacerach a rozmowy z młodości wepchniemy do wielkiego pudła na strychu. Co prawda wspomnienia będą tlić się w naszych wnętrzach prawdopodobnie pozostanie jakiś osad na dnie serca ale nikt z nas już nie będzie traktował tego poważnie.

mikela dodano: 2 dni temu

Pewnie za kilka lat spotkamy się przypadkiem, wpadniemy gdzieś na siebie, może nieświadomie otrę się o twoje ramię na ruchliwym placu w mieście. Będziemy już zupełnie sobie obcy - zapomnimy o słodkich słowach na dobranoc, wszystkich wspólnych spacerach, a rozmowy z młodości wepchniemy do wielkiego pudła na strychu. Co prawda, wspomnienia będą tlić się w naszych wnętrzach, prawdopodobnie pozostanie jakiś osad na dnie serca, ale nikt z nas już nie będzie traktował tego poważnie.

Czasami zastanawiam się co robi koleś który pewnego dnia będzie moim mężem.

mikela dodano: 3 dni temu

Czasami zastanawiam się, co robi koleś, który pewnego dnia będzie moim mężem.

cokolwiek będziesz chciał zrobić przemysł dwa razy ja też mam uczucia nie zran mnie.

mikela dodano: 3 dni temu

cokolwiek będziesz chciał zrobić przemysł dwa razy, ja też mam uczucia, nie zran mnie.

Następnemu facetowi złam rękę a nie serce kretynko.

mikela dodano: 3 dni temu

Następnemu facetowi złam rękę a nie serce,kretynko.

Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy wielki balkon wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki i pić wino. W sypialni na samym środku będzie ogromne łóżko na którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością czułością i szczęściem.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy, wielki balkon, wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy, a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki i pić wino. W sypialni, na samym środku, będzie ogromne łóżko, na którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością, czułością i szczęściem.

Nikt nie zaglądał w moje oczy głębiej niż Ty. Miałam wrażenie że dotykasz mojej duszy głaszczesz moje serce jesteś bliżej niż ktokolwiek. Lubiłam to jak przenikałeś moją głębie jak rozbierałeś mnie kawałek po kawałku cząstka po cząstce. Stopniowo oddawałam Ci się cała ja chciałam być tylko Twoja już na zawsze. Nie było miejsca na moim ciele które nie wołałoby o Ciebie. To Ty stałeś się panem mojego świata a mi zupełnie to nie przeszkadzało to Ciebie pragnęłam najbardziej Twojego uśmiechu dotyku Twojej czułości. Miałeś wszystko czego potrzebowałam... wszystko oprócz uczuć do mnie. Raniłeś mnie równocześnie dając mi powody do radości byłeś moją ulubioną zagadką chociaż tak bardzo bolesną. Dlatego czasem jeszcze za Tobą tęsknię i wołam Cię w snach. Jednak błagam nie przychodź już do mnie.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nikt nie zaglądał w moje oczy głębiej niż Ty. Miałam wrażenie, że dotykasz mojej duszy, głaszczesz moje serce, jesteś bliżej niż ktokolwiek. Lubiłam to jak przenikałeś moją głębie, jak rozbierałeś mnie kawałek po kawałku, cząstka po cząstce. Stopniowo oddawałam Ci się cała, ja chciałam być tylko Twoja już na zawsze. Nie było miejsca na moim ciele, które nie wołałoby o Ciebie. To Ty stałeś się panem mojego świata, a mi zupełnie to nie przeszkadzało, to Ciebie pragnęłam najbardziej, Twojego uśmiechu, dotyku, Twojej czułości. Miałeś wszystko czego potrzebowałam... wszystko oprócz uczuć do mnie. Raniłeś mnie równocześnie dając mi powody do radości, byłeś moją ulubioną zagadką, chociaż tak bardzo bolesną. Dlatego czasem jeszcze za Tobą tęsknię i wołam Cię w snach. Jednak błagam, nie przychodź już do mnie.

Pamiętam że kiedyś pisał pierwszy.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Pamiętam, że kiedyś pisał pierwszy.

Obiecał że nie zapomni. Przecież obiecał.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Obiecał, że nie zapomni. Przecież obiecał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV