głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aglula

Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz nie płaczesz nie krzyczysz. Stoisz bezradnie i obserwujesz obojętnym wzrokiem to co kiedyś wydawało Ci się sensem Twojego życia. Po wielu słowach których później żałowałeś nie jesteś w stanie zrozumieć po co to wszystko się wydarzyło. Masz gdzieś to co się stanie czy pobiegnie za Tobą czy pozwoli Ci odejść. Jesteś Panem własnego losu przyzwoliłeś na wszystko nawet na samotność.

mikela dodano: przedwczoraj o 10:14

Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz, nie płaczesz, nie krzyczysz. Stoisz bezradnie i obserwujesz obojętnym wzrokiem to co kiedyś wydawało Ci się sensem Twojego życia. Po wielu słowach, których później żałowałeś, nie jesteś w stanie zrozumieć po co to wszystko się wydarzyło. Masz gdzieś to co się stanie, czy pobiegnie za Tobą, czy pozwoli Ci odejść. Jesteś Panem własnego losu, przyzwoliłeś na wszystko nawet na samotność.

Życie pisze różne scenariusze a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Czasami może się tak zdarzyć że w najmniej oczekiwanym momencie życia poznamy kogoś idealnego dla nas. Kogoś kto urodził się być idealny źródłem inspiracji dla naszego życia. Ten człowiek sprawi że przestaniesz rozmyślać o przeszłości i zaczniesz planować wspólną przyszłość z uśmiechem na twarzy.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Czasami może się tak zdarzyć, że w najmniej oczekiwanym momencie życia poznamy kogoś idealnego dla nas. Kogoś kto urodził się być idealny źródłem inspiracji dla naszego życia. Ten człowiek sprawi, że przestaniesz rozmyślać o przeszłości i zaczniesz planować wspólną przyszłość z uśmiechem na twarzy.

dziś jest źle dziś nie wyrabiam dziś mam za dużo spraw które i tak olewam dziś nie mam ochoty na nic dziś nie wychodzę z domu dziś kładę się do łóżka dziś zamykam się w sobie dziś wspomnienia za bardzo bolą.

mikela dodano: 1 tydzień temu

dziś jest źle, dziś nie wyrabiam, dziś mam za dużo spraw, które i tak olewam, dziś nie mam ochoty na nic, dziś nie wychodzę z domu, dziś kładę się do łóżka, dziś zamykam się w sobie, dziś wspomnienia za bardzo bolą.

Pytasz czy złamałeś mi serce? Nie nie złamałeś. Ty je zmiażdżyłeś podeptałeś zmieszałeś z błotem i potraktowałeś jak szmatę. Nie nie złamałeś w ogóle.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Pytasz czy złamałeś mi serce? Nie, nie złamałeś. Ty je zmiażdżyłeś, podeptałeś, zmieszałeś z błotem i potraktowałeś jak szmatę. Nie, nie złamałeś w ogóle.

Kolejny dzień przemija w okropnym bólu i cierpieniu. Pustka i samotność idą obok mnie w cieniu. Kolejny dzień bez Ciebie. Wiem że muszę od nowa nauczyć się żyć bez Ciebie przyzwyczaić się do samotności ale tak bardzo nie chcę.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Kolejny dzień przemija w okropnym bólu i cierpieniu. Pustka i samotność idą obok mnie w cieniu. Kolejny dzień bez Ciebie. Wiem, że muszę od nowa nauczyć się żyć bez Ciebie przyzwyczaić się do samotności, ale tak bardzo nie chcę.

Osoba która jest nam przeznaczona pojawi się w Twoim życiu w najmniej oczekiwanym momencie. Przybędzie i pozostanie przy Tobie choćbyśmy odrzucali ją tysiąc razy. Dlatego powinniśmy przestać uganiać się za osobami które nawet przez moment nie docenili faktu że walczymy o nie i poczekać na osobę która sama do nas przyjdzie. Myślę że cierpliwość w takich chwilach przyniesie wiele dobrego i cel zostanie zrealizowany.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Osoba, która jest nam przeznaczona, pojawi się w Twoim życiu w najmniej oczekiwanym momencie. Przybędzie i pozostanie przy Tobie choćbyśmy odrzucali ją tysiąc razy. Dlatego powinniśmy przestać uganiać się za osobami, które nawet przez moment nie docenili faktu, że walczymy o nie i poczekać na osobę, która sama do nas przyjdzie. Myślę, że cierpliwość w takich chwilach przyniesie wiele dobrego i cel zostanie zrealizowany.

Najbardziej boli odejście osoby która zapewniała że będzie na zawsze.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Najbardziej boli odejście osoby, która zapewniała, że będzie na zawsze.

Wczoraj zdarzyło się nam znów niekochanie.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Wczoraj zdarzyło się nam znów niekochanie.

Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi po to żeby mieć takie poczucie szumu który sprawi że będę czuła że żyję. Potrafię czuć że żyję kiedy siedzę po cichu.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu.

Jak o nim przestać myśleć? Byłabym w stanie za Niego zamordować zrobiłabym wszystko to coś więcej niż miłość.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Jak o nim przestać myśleć? Byłabym w stanie za Niego zamordować, zrobiłabym wszystko, to coś więcej niż miłość.

Czy było mi kiedykolwiek tak przykro ? Nie. Nigdy nie czułam się taka zażenowana.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Czy było mi kiedykolwiek tak przykro ? Nie. Nigdy nie czułam się taka zażenowana.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV