głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 365-marzen

  gdybym była chłopcem  myślę że  potrafiła bym zrozumieć jak to jest kochać dziewczynę.

antonine dodano: 30 października 2011

` gdybym była chłopcem, myślę że, potrafiła bym zrozumieć jak to jest kochać dziewczynę. `

  zamkniemy oczy i zdradzę Ci sekret  który skrywałam od lat: to dla Ciebie żyję i dla Ciebie umrę.

antonine dodano: 30 października 2011

` zamkniemy oczy i zdradzę Ci sekret, który skrywałam od lat: to dla Ciebie żyję i dla Ciebie umrę.`

  Bo kiedy zachodzi słońce  nikt nie szuka miłości.

antonine dodano: 25 października 2011

` Bo kiedy zachodzi słońce, nikt nie szuka miłości. `

  Zawsze trzeba pamiętać kto był   gdy nikogo nie było .

antonine dodano: 25 października 2011

` Zawsze trzeba pamiętać kto był , gdy nikogo nie było . `

  Jeśli nie wiesz  gdzie iść  to każda droga doprowadzi Cię donikąd .

antonine dodano: 25 października 2011

` Jeśli nie wiesz, gdzie iść to każda droga doprowadzi Cię donikąd . `

  Nie potrafię zrozumieć osób   które zmieniają nagle swoje życie. Swój charakter   styl i sposób myślenia. By tylko pokazać innym swoją wartość. Ale czy nie warto być sobą ?

magiczna_nadzieja dodano: 24 października 2011

` Nie potrafię zrozumieć osób , które zmieniają nagle swoje życie. Swój charakter , styl i sposób myślenia. By tylko pokazać innym swoją wartość. Ale czy nie warto być sobą ?

  Możesz odejść. Pozwalam Ci.. Bądź szczęśliwy.. Nie ze mną.. Ale z inną.. Kochaj ją i szanuj . Nie zapomnij też o mnie  i pamiętaj   że ktoś będzie Cię kochał.♥

magiczna_nadzieja dodano: 24 października 2011

` Możesz odejść. Pozwalam Ci.. Bądź szczęśliwy.. Nie ze mną.. Ale z inną.. Kochaj ją i szanuj . Nie zapomnij też o mnie, i pamiętaj , że ktoś będzie Cię kochał.♥

  Można na prawdę wiele wybaczyć  ale zapomnieć się nie da.

magiczna_nadzieja dodano: 24 października 2011

` Można na prawdę wiele wybaczyć, ale zapomnieć się nie da.

  Przestań o Nim myśleć   no przestań! Ale kiedy ja nie mogę! Dlaczego  jeśli chcesz to możesz! Tylko że ja go Wciąż Kocham!

magiczna_nadzieja dodano: 24 października 2011

` Przestań o Nim myśleć , no przestań! Ale kiedy ja nie mogę! Dlaczego, jeśli chcesz to możesz! Tylko że ja go Wciąż Kocham!

  Jeżeli uważasz  że moje życie jest wspaniałe i cudowne to się mylisz. Zastanawiam się kiedy sobie uświadomisz jak w nim wiele zmieniłeś i namieszałeś..

magiczna_nadzieja dodano: 24 października 2011

` Jeżeli uważasz, że moje życie jest wspaniałe i cudowne to się mylisz. Zastanawiam się kiedy sobie uświadomisz jak w nim wiele zmieniłeś i namieszałeś..

  okropnie jest wiedzieć  że ludzie  których nadal kochasz zniknęli z Twojego życia. prawdopodobnie na zawsze.

magiczna_nadzieja dodano: 24 października 2011

` okropnie jest wiedzieć, że ludzie, których nadal kochasz zniknęli z Twojego życia. prawdopodobnie na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć