głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 26czerwiec1997

Poprosiliśmy Boga o kwiat  dostaliśmy ogród.  Poprosiliśmy o drzewo  dostaliśmy las  Poprosiliśmy o rzekę  dostaliśmy ocean  Poprosiliśmy o cud  dostaliśmy Ciebie..

anndziia dodano: 1 tydzień temu

Poprosiliśmy Boga o kwiat- dostaliśmy ogród. Poprosiliśmy o drzewo- dostaliśmy las, Poprosiliśmy o rzekę- dostaliśmy ocean, Poprosiliśmy o cud- dostaliśmy Ciebie..

Związek w którym pojawia się dziecko jest jak hamburger – nagle pomiędzy dwoma kawałkami bułki ląduje sztuka mięsa. Rozdziela ale łączy. I przede wszystkim: to ona dodaje naszemu życiu prawdziwego smaku

anndziia dodano: 1 tydzień temu

Związek, w którym pojawia się dziecko, jest jak hamburger – nagle pomiędzy dwoma kawałkami bułki ląduje sztuka mięsa. Rozdziela, ale łączy. I przede wszystkim: to ona dodaje naszemu życiu prawdziwego smaku

Dnia 1 stycznia 2017r. rozpoczęłam nową pracę pracę na pełny etat 24 na dobę. Wcześniej przeszłam dziewięcio miesięczna rozmowę kwalifikacyjną z moim szefem nie zawsze było łatwo :   pierwszy dzień pracy był bardzo ciężki ale i najlepszy jaki pamiętam gdy po raz pierwszy zobaczyłam swojego szefa od razu nabrałam chęci do pracy :  muszę przyznać że praca ta jest bardzo ciężka i wymaga ode mnie sporo wysiłku i poświęceń ale mój szef nie jest na to obojętny bardzo często dostaje od niego premie w postaci bezzębnego uśmiechu najlepsza premia jaka kiedykolwiek dostałam . Praca która podjęłam jest ciężka ale najlepsza jaką mogłam sobie wymarzyć !! Macierzyństwo kocham ten stan

anndziia dodano: 1 tydzień temu

Dnia 1 stycznia 2017r. rozpoczęłam nową pracę, pracę na pełny etat 24 na dobę. Wcześniej przeszłam dziewięcio miesięczna rozmowę kwalifikacyjną z moim szefem (nie zawsze było łatwo :-) ) pierwszy dzień pracy był bardzo ciężki ale i najlepszy jaki pamiętam gdy po raz pierwszy zobaczyłam swojego szefa od razu nabrałam chęci do pracy :-) muszę przyznać, że praca ta jest bardzo ciężka i wymaga ode mnie sporo wysiłku i poświęceń ale mój szef nie jest na to obojętny bardzo często dostaje od niego premie w postaci bezzębnego uśmiechu (najlepsza premia jaka kiedykolwiek dostałam). Praca która podjęłam jest ciężka ale najlepsza jaką mogłam sobie wymarzyć !! Macierzyństwo kocham ten stan

Tysiąc wypitych razem kaw. Głupia myślałam że Cię znam...

anndziia dodano: 30 września 2016

Tysiąc wypitych razem kaw. Głupia myślałam że Cię znam...

przeszłość skasowałem pewnej nocy tak po prostu. zostało po niej kilka oczywistych wniosków

cpun dodano: 29 września 2016

przeszłość skasowałem pewnej nocy, tak po prostu. zostało po niej kilka oczywistych wniosków

bedziemy mijac sie bez gestu i bez słowa nie pamietajc że przez krótki czas kochalismy sie na zawsze.

cpun dodano: 25 września 2016

bedziemy mijac sie bez gestu i bez słowa, nie pamietajc, że przez krótki czas kochalismy sie na zawsze.

 Był czas o którym chciał zapomnieć jak na ironię ten czas najczęściej pukał do wspomnień

anndziia dodano: 27 sierpnia 2016

"Był czas o którym chciał zapomnieć, jak na ironię, ten czas najczęściej pukał do wspomnień"

rozum zrobisz coś dla mnie? to bardzo ważne. nigdy Ci tego nie zapomnę. zrobisz? mógłbyś mi wyłączyć na jakiś czas sumienie? dokucza mi. strasznie mi dokucza.

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

rozum, zrobisz coś dla mnie? to bardzo ważne. nigdy Ci tego nie zapomnę. zrobisz? mógłbyś mi wyłączyć na jakiś czas sumienie? dokucza mi. strasznie mi dokucza.

tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie

już za kilka snów będziesz znów bliżej

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

już za kilka snów będziesz znów bliżej

czekać. czy to to samo co tęsknić?

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

czekać. czy to to samo, co tęsknić?

 A gdy już wrócisz to usiądę Ci na kolanach oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi że mnie nie rozbierzesz zanim skończę.

niebanglasz dodano: 17 sierpnia 2016

"A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim skończę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV