głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 1a2b3c4d

Szkoda  że przed poznaniem Ciebie  nie spotkałam takiego Huberta Urbańskiego  który milion razy by się mnie spytał  czy jestem na pewno  definitywnie  w 100  pewna  że chcę Cię poznać. Odechciałoby mi się na samym początku.

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Szkoda, że przed poznaniem Ciebie, nie spotkałam takiego Huberta Urbańskiego, który milion razy by się mnie spytał, czy jestem na pewno, definitywnie, w 100% pewna, że chcę Cię poznać. Odechciałoby mi się na samym początku.

Sztuczne paznokcie  sztuczne cycki  sztuczne włosy  sztuczna mina...  Dziewczyno  zastanawiałaś się czy przypadkiem nie jesteś Made in China?

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Sztuczne paznokcie, sztuczne cycki, sztuczne włosy, sztuczna mina... Dziewczyno, zastanawiałaś się czy przypadkiem nie jesteś Made in China?

Siedzę na parapecie  wyziębiłam już cały pokój  gwiazdy zaglądają do środka  a ja z kubkiem gorącej herbaty nie czuję już nic  nawet zimna

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Siedzę na parapecie, wyziębiłam już cały pokój, gwiazdy zaglądają do środka, a ja z kubkiem gorącej herbaty nie czuję już nic, nawet zimna

śniła mi się dzisiaj miłość  nosiła Jego najki i miała niebieskie oczy .

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

śniła mi się dzisiaj miłość, nosiła Jego najki i miała niebieskie oczy .

Na nk są prezenty : Super tata  Super chłopak  Super babcia. Tobie też bym jakiś dała ale super skurwysyna jeszcze nie wymyślili.

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Na nk są prezenty : Super tata, Super chłopak, Super babcia. Tobie też bym jakiś dała ale super skurwysyna jeszcze nie wymyślili.

Już nie rysuje serduszek na marginesie  zastąpiłam je krzyżykami   tak dla odmiany.

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Już nie rysuje serduszek na marginesie, zastąpiłam je krzyżykami - tak dla odmiany.

czasami lubię usiąść na jakiejś starej ławce.. pomyśleć. popatrzeć na tych wszystkich zabieganych ludzi słuchając jakiejś smutnej piosenki.

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

czasami lubię usiąść na jakiejś starej ławce.. pomyśleć. popatrzeć na tych wszystkich zabieganych ludzi słuchając jakiejś smutnej piosenki.

Bez Ciebie nie żyję. Zabrałeś mi tlen  radość  uśmiech. Wyrwałeś cząstkę mnie.

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Bez Ciebie nie żyję. Zabrałeś mi tlen, radość, uśmiech. Wyrwałeś cząstkę mnie.

zaakceptuj chamstwo   zło   gniew   oburzenie   mękę   wariację ... zaakceptuj mnie .

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

zaakceptuj chamstwo , zło , gniew , oburzenie , mękę , wariację ... zaakceptuj mnie .

Jestem wrażliwa  czepiam się błahostki  sarkazmu używam częściej niż powinnam   jeszcze nigdy nikogo szczerze nie przeprosiłam  a sztuczny uśmiech nie schodzi mi z twarzy  ale wiesz co? Nie zmienię się  za bardzo lubię swoją dziwaczną osobę.

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Jestem wrażliwa, czepiam się błahostki, sarkazmu używam częściej niż powinnam, jeszcze nigdy nikogo szczerze nie przeprosiłam, a sztuczny uśmiech nie schodzi mi z twarzy, ale wiesz co? Nie zmienię się, za bardzo lubię swoją dziwaczną osobę.

nie będę się wpierdalać w waszą jakże słodką przyjaźń polegającą na obrabianiu sobie dupy a potem lizaniu jej   nie dzięki wole już nie mieć 'przyjaciół'

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

nie będę się wpierdalać w waszą jakże słodką przyjaźń polegającą na obrabianiu sobie dupy a potem lizaniu jej - nie dzięki wole już nie mieć 'przyjaciół'

Mijały dni miesiące lata...Miałam znowu tą cholerną nadzieję że w końcu przyjdziesz pod moje drzwi i wykrzykniesz wszystkim jak bardzo jestem dla Ciebie ważna !

panna_idealnaaa dodano: 20 sierpnia 2011

Mijały dni,miesiące,lata...Miałam znowu tą cholerną nadzieję,że w końcu przyjdziesz pod moje drzwi i wykrzykniesz wszystkim jak bardzo jestem dla Ciebie ważna !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć