głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Uczymy się żyć bez kłamstw  że... teksty

zatracony dodano: 25 grudnia 2020

Uczymy się żyć bez kłamstw, że jeszcze coś pozostało, że jest jakaś nadzieja żeby to ożywić. Prawda to cios, ale lepiej dostać porządnie niż truć się kłamstwami kolejne lata. Trzeba ustalić teraz zasady bez fałszywych pocałunków, ustalić wspólną trasę bez podstawiania sobie nóg.

A dziś nie oglądam się  nie... teksty

zatracony dodano: 24 grudnia 2020

A dziś nie oglądam się, nie mrużę oczu aby dostrzec co przede mną. Myślę o mojej ręce sięgającej po kubek, o palcach piszących po ekranie. Idę po linie czasu lawirujac między przeszłością i przyszłością. Nad przepaścią bez miłości, bez powodzenia, zakończonej czarnymi kolcami błędów. Nie, nie myślę o niej, tylko lina, tylko moje ciało przeciekające się przez przestrzeń, bicie serca, powiewy niepewności. Nie zamykam oczy by poczuć ból, nie wzdycham aby go wydobyć. Przemykam udając życie.

Patrzyłem prosto w oczy ciemnosci... teksty

zatracony dodano: 22 grudnia 2020

Patrzyłem prosto w oczy ciemnosci, tak gęstej że nie sposób się poruszyć, tak wielkiej, że otoczyła mnie z wszystkich stron. Nie było żadnego blasku oczu, nie było tuneli światłości, chwały niebios. Bagno mroku, pochłaniające każdy foton bez zapłaty, bez nadziei na iskry. Próbowałem rozpuścić ją muzyką, próbowałem alkoholem, w szaleńczych ruchach wyrwać się z jej objęć, gdy odkryłem, że patrzę na siebie. Otwieram oczy i cieszę się deszczem, cieszę się wietrem, witam dzień by czynić go cudownym.

Słowa nic nie znaczą kiedy są... teksty

zatracony dodano: 22 grudnia 2020

Słowa nic nie znaczą kiedy są pisane przez uczucia, które nigdy nie powinny istnieć. Słowa są tak puste jak prawda w nich, gdy sumienie nie pozwala iść w jej kierunku.

Nie potrafię się pogodzić  że... teksty

zatracony dodano: 19 grudnia 2020

Nie potrafię się pogodzić, że staniesz się wyblakłym wspomnieniem. Zrób coś z tym bo oszaleję.

Znam Cię najmniej z dziewczyn  o... teksty

zatracony dodano: 19 grudnia 2020

Znam Cię najmniej z dziewczyn, o których myślę a najbardziej o Tobie myślę. Po namyśle to sobie myślę, że raczej czuję Cię niż o Tobie myślę.

Może chcieliśmy tego samego... teksty

zatracony dodano: 19 grudnia 2020

Może chcieliśmy tego samego różnymi słowami. Może jesteśmy zbyt podobni by emocje pozwoliły się dogadać. Może zabrakło wiosny abym miał na to siły. Na pewno jesteś wyjątkowa, na pewno nie zapomnę, na pewno zabrakło wyjścia.

Ostro. Dziś mam wrażenie  że podobne słowa lecą w głowie jednej osoby na mój temat. Czasem się należy. teksty zatracony dodał komentarz: Ostro. Dziś mam wrażenie, że podobne słowa lecą w głowie jednej osoby na mój temat. Czasem się należy. do wpisu 17 grudnia 2020
Winny. Przyznaję się  pragnąłem... teksty

zatracony dodano: 17 grudnia 2020

Winny. Przyznaję się, pragnąłem mieć wszystko nie raniąc nikogo, nie dopuściłem kompromisów. Było warto, choć uderzam w mur. Niepodjęte próby bolą bardziej niż porażki.

Najgorzej  że i tak nie da się uciec  prawda atakuje z zaskoczenia np. w ciszy. Dlatego chyba lepiej się jednak z nią pogodzić. teksty zatracony dodał komentarz: Najgorzej, że i tak nie da się uciec, prawda atakuje z zaskoczenia np. w ciszy. Dlatego chyba lepiej się jednak z nią pogodzić. do wpisu 17 grudnia 2020
Nazbierało się w Tobie tyle... teksty

zatracony dodano: 17 grudnia 2020

Nazbierało się w Tobie tyle przykrych chwil, wypełniły Cię. Nie potrafię ich przytulać, nie potrafię się z nimi kochać. Za Twoim uśmiechem pokazują kły, w blasku twych oczu widzę pochodnie fałszu. Zabierają mi Ciebie tak daleko kiedy siedzisz obok, gdy wracam do Ciebie tak bardzo się oddałam. Brak słów na ratunek, nadziei na szczery uśmiech. Dwa światy w jednym pokoju

I znowu zamykać rozdział. Ta... teksty

zatracony dodano: 17 grudnia 2020

I znowu zamykać rozdział. Ta książka musi być dynamiczna i wielowątkowa skoro rozdziały są takie krótkie, albo... Albo pisarz chujowy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV