głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs A ja myślę że jeszcze się spotkamy. Może nie dzisiaj może nie za tydzień to by było za wcześnie. Myślę że za jakieś pięć lat się spotkamy. Będę szła wieczorem d

memoirs

memoirs.moblo.pl
A ja myślę że jeszcze się spotkamy. Może nie dzisiaj może nie za tydzień to by było za wcześnie. Myślę że za jakieś pięć lat się spotkamy. Będę szła wieczorem dokądk
A ja myślę  że jeszcze się... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2022

A ja myślę, że jeszcze się spotkamy. Może nie dzisiaj, może nie za tydzień - to by było za wcześnie. Myślę, że za jakieś pięć lat się spotkamy. Będę szła wieczorem dokądkolwiek. Ty gdzieś tam też i w tym całym tłumie ludzi dostrzeżesz tylko mnie. Mam nadzieję, że jak zobaczysz moją twarz, to złamie Ci się serce i posypie na chodnik, który chwilę później podeptam myśląc o nowej miłości.

Nie jestem już jego  ale nadal do... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2022

Nie jestem już jego, ale nadal do niego należę.

Jest spora różnica pomiędzy... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2022

Jest spora różnica pomiędzy poddaniem się, a podjęciem decyzji, że wreszcie masz dość. Nie przenoście gór dla tych, którzy nie podniosą dla was kamienia.

Zawsze byłam sama. Nawet jako... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2022

Zawsze byłam sama. Nawet jako dziecko. Obawiam się, że zawsze będę sama. Bo nie wiem jak inaczej być.

Dopóki do mnie nie wróci  będę po... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2022

Dopóki do mnie nie wróci, będę po prostu udawała, że wszystko jest w porządku. Będę udawała, że płynę, choć tak naprawdę tylko dryfuję. Z trudem trzymam głowę nad powierzchnią wody.

Spędzam kolejną noc wpatrując się... teksty

memoirs dodano: 15 listopada 2022

Spędzam kolejną noc wpatrując się w niebo. Spomiędzy warg wydmuchuje powoli dym z papierosa. Czuję jak mocna dawka nikotyny wypełnia moje płuca. Moje myśli wędrują swobodnie. Nie usiłuje ich zatrzymać. Szybują wśród gwiazd. Zaglądają nieśmiało do okien ludzi, których już przy mnie nie ma. Przy jednym z nich zatrzymują się bezwiednie, niewinnie, niepewnie. Przed oczami miga mi kalejdoskop wspomnień. Ty też dzisiaj wyglądasz na nocne niebo. To jedno tylko jeszcze łączy nas, nie dzieli.

Wolę dostosować swoje życie do... teksty

memoirs dodano: 24 sierpnia 2022

Wolę dostosować swoje życie do Twojego braku niż dostosować swoje granice do braku Twojego szacunku.

Śpię bez 'dobranoc'  budzę się... teksty

memoirs dodano: 17 sierpnia 2022

Śpię bez 'dobranoc', budzę się bez 'dzień dobry'. Mogę żyć bez 'jestem z Ciebie dumny' ponieważ na koniec dnia wszystko co mam to tylko siebie.

Nie jestem kobietą  którą... teksty

memoirs dodano: 16 sierpnia 2022

Nie jestem kobietą, którą będziesz kochał wiecznie. Pojawię się w Twoim życiu i zanim się zorientujesz przez nie przemknę. Pewnego dnia nie zostanę Twoją żoną i nie dam Ci dzieci. Ja zwyczajnie jestem lekcją. Po prostu jestem tą, która pokaże Ci jak bardzo możesz być kochany. Tą, która pokaże Ci, że nie każdy Cię skrzywdzi. Nie wszyscy złamią Ci serce. Jestem 'etapem', bo kocham bezwarunkowo. W pewnym momencie złamiesz mi serce, a ja pójdę naprzód by stać się etapem dla kogoś innego.

Czekasz na kogoś kto nie ma zamiaru... teksty

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Czekasz na kogoś kto nie ma zamiaru wrócić. Czyli żyjesz swoim życiem z nadzieją, że ktoś odkryje, że nie może żyć swoim bez Ciebie. Takie odkrycia się nie zdarzają.

Życzę Ci odwagi  by w końcu udało... teksty

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Życzę Ci odwagi, by w końcu udało Ci się przerwać schematy, do których wracasz. Schematy, które sprawiają, że nie potrafisz znaleźć swojego szczęścia.

Są trzy rodzaje kłamstwa. Pierwszy... teksty

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Są trzy rodzaje kłamstwa. Pierwszy - ze strachu, drugi - z głupoty, a trzeci - z miłości. Ten kłamiącego boli najbardziej.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 184 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV