głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Uważam że ból jest najgorszym uczuciem. Nie jest. Jak może być coś gorszego niż ta wieczna cisza we mnie? Któregoś dnia będziesz za mną tęsknić. Zatęsknisz za m

memoirs

memoirs.moblo.pl
Uważam że ból jest najgorszym uczuciem. Nie jest. Jak może być coś gorszego niż ta wieczna cisza we mnie?
Uważam  że ból jest najgorszym... teksty

memoirs dodano: 27 kwietnia 2021

Uważam, że ból jest najgorszym uczuciem. Nie jest. Jak może być coś gorszego niż ta wieczna cisza we mnie?

Któregoś dnia będziesz za mną... teksty

memoirs dodano: 27 kwietnia 2021

Któregoś dnia będziesz za mną tęsknić. Zatęsknisz za moimi telefonami i wiadomościami. Zatęsknisz jak o Ciebie dbałam, jak sprawiałam, że czułeś się kochany. Będziesz tęsknić za moimi dłońmi dotykającymi Twojej twarzy i ramionami wokół Twojej talii. Któregoś dnia zatęsknisz za mną.

Wiedziałam  że mnie kocha. Było to... teksty

memoirs dodano: 27 kwietnia 2021

Wiedziałam, że mnie kocha. Było to dla mnie równie oczywiste jak to, że żyję. Tam bowiem, gdzie jest miłość, słowa są niepotrzebne. Miłość jest wszystkim. Jest nieśmiertelna. I wystarcza za wszystko inne. - Diana Gabaldon

Powiedziałeś  że boisz się mnie... teksty

memoirs dodano: 27 kwietnia 2021

Powiedziałeś, że boisz się mnie stracić. Myślę, że stawiłeś czoła swoim lękom, ponieważ wstałeś i wyszedłeś. Jakbyś nigdy nie bał się mnie stracić.

Walczyłam przez długi czas  ale... teksty

memoirs dodano: 27 kwietnia 2021

Walczyłam przez długi czas, ale jestem już zmęczona. Jestem zmęczona tym, że nigdy nie czuję się wystarczająco dobrze. Jestem zmęczona tym, że nie jestem nikogo pierwszym wyborem. Jestem zmęczona budzeniem się każdego dnia i patrzenie na to samo. Jestem zmęczona tym, że czuję się lepiej, a później znowu gorzej.

Siedzieliśmy z mężem w kawiarni i... teksty

memoirs dodano: 26 marca 2021

Siedzieliśmy z mężem w kawiarni i piliśmy kawę. Mój mąż był młody i przystojny, kochałam go. Na sobie miałam stare palto, które psuło mi życie. Męczyłam się z powodu poczucia swojej niskiej wartości i nienawidziłam tego palta, które mnie nie grzało, ale jedynie ładnie w nim wyglądałam. Kawiarnia należała do tanich i kawa była niesmaczna. Marzyłam, że kiedyś będziemy pili dobrą kawę w eleganckiej restauracji, a ja będę modnie ubrana... Mąż patrzył na mnie błyszczącymi z miłości oczami i nie wiedział dlaczego się smucę... Umarł młodo, a ja zostałam. W moim życiu miałam potem wiele kawiarni i kaw i miałam wiele młodych palt. A jego nie było. Często wspominam ten epizod, kiedy miałam wszystko i o tym nie wiedziałam.

Jeśli Twoja nieobecność nie... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Jeśli Twoja nieobecność nie martwiła ich. To Twoja obecność nigdy nic nie znaczyła.

To  że straciłeś mnie jako... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

To, że straciłeś mnie jako przyjaciela nie oznacza, że zyskałeś jako wroga. Jestem ponad to, wciąż chce widzieć jak jesz, tylko nie przy moim stole.

Śmierć nie jest końcem... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju. Nadal jestem sobą. I dla siebie jesteśmy tym samym, czym byliśmy przedtem. Zatem nazywaj mnie jak zawsze. Nie zmieniaj tonu głosu, nie rób poważnej i smutnej miny. Śmiej się tak, jak dawniej robiliśmy to razem. Uśmiechaj się, myśl o mnie, módl się za mnie. Niech moje imię będzie wciąż wymawiane. Ale tak, jak było zawsze, zwyczajnie i bez oznak zmieszania. Życie przecież oznacza to samo, co przedtem. Jest tym samym, czym zawsze było. Żadna nić nie została przerwana. Dlaczego więc miałbym być nieobecny w Twoich myślach. Tylko dlatego, że nie możesz mnie zobaczyć? Czekam na Ciebie bardzo blisko. Tuż, tuż. Po drugiej stronie progu. Dzieli nas tylko czas, bo ja doszedłem, Ty wciąż jesteś w drodze.

Będziemy się mijać bez gestu i bez... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Będziemy się mijać bez gestu i bez słowa, nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

Najpiękniejsza znajomość to ta... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał, która pojawiła się nagle, jakby znikąd - była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać.

Ktokolwiek przychodzi  niech... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Ktokolwiek przychodzi, niech przyjdzie. Kto chce zostać, niech zostanie. Kto chce odejść, niech odejdzie. Życie nie zdarza się Tobie, a dla Ciebie. Życie zabiera z Twojego życia pewne osoby, żeby na ich miejsce postawić nowych. Nie bez powodu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV