głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maxsentymentalny Spójrz mi głęboko w oczy i powiedz że nic dla ciebie nie znaczę. A jeśli zobaczę chociażby cząstkę zawahania to wiedz że nasze usta się połączą. I znowu poczuje

maxsentymentalny

maxsentymentalny.moblo.pl
Spójrz mi głęboko w oczy i powiedz że nic dla ciebie nie znaczę. A jeśli zobaczę chociażby cząstkę zawahania to wiedz że nasze usta się połączą. I znowu poczujesz ten
Spójrz mi głęboko w oczy i powiedz... teksty

maxsentymentalny dodano: 6 stycznia 2016

Spójrz mi głęboko w oczy i powiedz, że nic dla ciebie nie znaczę. A jeśli zobaczę chociażby cząstkę zawahania, to wiedz, że nasze usta się połączą. I znowu poczujesz ten żar, którego nie czułaś przy nikim innym. Tak to widzę, Aniele.

Kind of perfect... teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Kind of perfect... do wpisu 26 grudnia 2015
https:  www.youtube.com... teksty

maxsentymentalny dodano: 11 grudnia 2015

https://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw I would rather have had one breath of her hair, one kiss of her mouth, one touch of her hand, than eternity without it. Just one.

Jestem zbyt miłym gościem.... teksty

maxsentymentalny dodano: 8 grudnia 2015

Jestem zbyt miłym gościem. Przekonałem się o tym nie raz. Potrafię kochać, a kiedy kocham to kocham na zawsze. Nie ma czegoś takiego jak koniec miłości. Prawdziwej miłości nie można zabić. Jest głęboko w nas, w samej duszy, na samym jej dnie. Siedzi tam i nigdy nie wyjdzie. Zadziwiające jak wiele miłości potrafi się tam zmieścić. Wspominam. Tak często przywołuję w pamięci te chwile. Jej usta, oczy i włosy, jej dotyk, który rozpalał ten płomień. Tego płomienia już nie ma. Odległy ode mnie, nieosiągalny. Umieram codziennie.

Jestem wczorajszą myślą i... teksty

maxsentymentalny dodano: 17 listopada 2015

Jestem wczorajszą myślą i jutrzejszą kawą, jestem tym wszystkim, co wspólnie przeżyte, zostanie w nas na wieki.

Strach... teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Strach... do wpisu 10 listopada 2015
 Pewnie nie mieści wam się w... teksty

maxsentymentalny dodano: 31 października 2015

"Pewnie nie mieści wam się w głowach, że seks to coś więcej niż piętnastominutowy pobyt na tylnym siedzeniu samochodu." Szeptem

Zamieniam się w posąg i odpuszczam... teksty

maxsentymentalny dodano: 31 października 2015

Zamieniam się w posąg i odpuszczam sobie rzeczy, których najbardziej pragnę. Kompletnie nie widzę motywacji do dalszego życia. Bo po co? Dla pieniędzy, sukcesów i po prostu istnienia? To tak naprawdę nic nie znaczy. Liczy się to z kim i jak będziemy to wszystko przeżywać. Ale może ja nie chcę przeżywać tego z ludźmi, którzy mnie otaczają? Może osoby z którymi chciałbym być blisko nie chcą być blisko mnie? Tragedia. Tak to nazwę. Zwykła pierdolona tragedia.

Mawiają o mnie palant  choć nie... teksty

maxsentymentalny dodano: 27 października 2015

Mawiają o mnie palant, choć nie wiem dlaczego, być może dlatego, że nie chcę być niczyim kolegą. Życie jest jak lego - bum - i nie masz niczego.

Stary  doskonale to ująłeś. Piona. teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Stary, doskonale to ująłeś. Piona. do wpisu 21 września 2015
Jestem tam. W tym sercu  gdzieś... teksty

maxsentymentalny dodano: 13 września 2015

Jestem tam. W tym sercu, gdzieś głęboko zakopany, okurzony i przygnieciony wszystkimi innymi rzeczami. Jest mi tam nawet dobrze. Nie, to złe określenie. To dobre miejsce, aby zaczekać. Czas będzie mijał, przelatywał przez palce. Pozna setki ludzi, parę razy się zakocha, przeżyje kilka zawodów, będzie upadać i podnosić się na nogi. Czasami będzie wspominać, czasami wcale nie myśleć o przeszłości. Ale czy to będzie za rok, pięć czy za dziesięć lat, wiem, że to nastąpi. Zrozumie, że jestem jej przeznaczony. Bo nawet jeśli znajdzie sobie innego to jej serce należy do mnie. Jakaś niewidzialna siła będzie nas do siebie ciągnąć. Miłość.

Odeszła i mam wrażenie  że tym... teksty

maxsentymentalny dodano: 10 września 2015

Odeszła i mam wrażenie, że tym razem zrobiła to na dobre. Kolejny raz mnie zostawiła. I boli mnie serce, i nogi i ręce. Boli mnie wszystko - jakbym spadał, i spadał i wiedział, że zginę zgnieciony przez ziemię, przejechany przez walec, rozbity jak szklanka - miliony kawałków na mojej podłodze. I smutek ogromny, bo dusza ma skomle, i woła i płacze. Jęki me straszne wołają do wszystkich i nikt ich nie słyszy. Zaciągam się dymem i czuję choć część jej zapachu, Nikt nigdy nie kochał tak mocno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV