głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika maxsentymentalny

przyjaźń to przyjaźń więc mnie kurwa nie całuj. byliśmy razem  byliśmy  czas przeszły. teraz się przyjaźnimy więc nie rób tego znowu nie rób znowu nadziei nie całuj.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:33

przyjaźń to przyjaźń, więc mnie kurwa nie całuj. byliśmy razem - byliśmy - czas przeszły. teraz się przyjaźnimy, więc nie rób tego znowu, nie rób znowu nadziei, nie całuj.

iść na plażę usiąść na jej brzegu tak żeby fala rozbijająca się o niego dotykała moich stóp. oglądać zachód słońca i wraz z zatapiającym się słońcem w morzu zatopić naszą miłość.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:32

iść na plażę, usiąść na jej brzegu tak, żeby fala rozbijająca się o niego dotykała moich stóp. oglądać zachód słońca i wraz z zatapiającym się słońcem w morzu, zatopić naszą miłość.

brązowy? kojarzy mi się z czekoladą kakao opalenizną moimi włosami. przypomina mi jakiego koloru mam portfel w razie gdybym go zgubiła i ulubione spodenki również mam w tym kolorze. widzisz? już nie kojarzy mi się z twoimi oczami.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:29

brązowy? kojarzy mi się z czekoladą, kakao, opalenizną, moimi włosami. przypomina mi jakiego koloru mam portfel, w razie gdybym go zgubiła i ulubione spodenki również mam w tym kolorze. widzisz? już nie kojarzy mi się z twoimi oczami.

a teraz wypijmy za zdrowie wszystkich szczęśliwych ludzi za facetów którzy są wspaniali. za frajerów którzy nie doceniają skarbu jakim jest kobieta. za rodziców. za braci i za siostry. i ostatni toast wypijmy za miłość może kiedyś zapuka też do naszych drzwi.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:27

a teraz wypijmy za zdrowie wszystkich szczęśliwych ludzi, za facetów, którzy są wspaniali. za frajerów, którzy nie doceniają skarbu jakim jest kobieta. za rodziców. za braci i za siostry. i ostatni toast, wypijmy za miłość, może kiedyś zapuka też do naszych drzwi.

czy go kocham? tak kocham. ale mniej niż w momencie gdy skończyliśmy to wszystko. owszem jest jeszcze ten żar w sercu ale powoli się wypala. a razem z nim wypali się nasza miłość. pewnego dnia skończy się. raz na zawsze.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:26

czy go kocham? tak, kocham. ale mniej niż w momencie, gdy skończyliśmy to wszystko. owszem, jest jeszcze ten żar w sercu ale powoli się wypala. a razem z nim wypali się nasza miłość. pewnego dnia skończy się. raz na zawsze.

pamiętam mój śmiech gdy dowiedziałam się że kochasz największą kurwę jaką znam.

ansomia dodano: 3 dni temu

pamiętam mój śmiech, gdy dowiedziałam się, że kochasz największą kurwę, jaką znam.

kocham a nie powinnam.

ansomia dodano: 3 dni temu

kocham, a nie powinnam.

miłość? walczyłam o nią choć jego przy mnie nie było.

ansomia dodano: 3 dni temu

miłość? walczyłam o nią, choć jego przy mnie nie było.

lubię cię reszcie chuj do tego.

ansomia dodano: 3 dni temu

lubię cię, reszcie chuj do tego.

co mi po tobie skoro nie jesteś już tym którego kiedyś kochałam?

ansomia dodano: 3 dni temu

co mi po tobie, skoro nie jesteś już tym, którego kiedyś kochałam?

może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz.

ansomia dodano: 5 dni temu

może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz.

poczuj co czułam kiedy to ty odszedłeś.

ansomia dodano: 5 dni temu

poczuj co czułam, kiedy to ty odszedłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV