głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [16] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [16]

Sen alkoholowy jest inny od trzeźwego .  Czysta nieświadomość z dwiema kostkami lodu. Na trzeźwo człowiek odpływa i śni  może się również przebudzić .  Dlatego chyba łatwiej się upić  czyż nie ?

lovemeszmato dodano: 2 tygodnie temu

Sen alkoholowy jest inny od trzeźwego . Czysta nieświadomość z dwiema kostkami lodu. Na trzeźwo człowiek odpływa i śni , może się również przebudzić . Dlatego chyba łatwiej się upić , czyż nie ?

Prawdziwych przyjaciół się kocha i nienawidzi ale są częścią nas w takim samym stopniu jak my sami.

lovemeszmato dodano: 2 tygodnie temu

Prawdziwych przyjaciół się kocha i nienawidzi, ale są częścią nas w takim samym stopniu jak my sami.

https: www.zlota7.pl 6 prostych sposobow jak przezwyciezyc problemy i zmartwienia dnia codziennego   6 prostych sposobów jak przezwyciężyć problemy i zmartwienia dnia codziennego  Problemy mogą sprawić że będziesz żałować że się nie urodziłaś. Powtarzające się tragedie mogą sprawić że zapragniesz abyś nigdy nie istniała zmartwienia finansowe mogą sprawić że będziesz miała dość życia. Mówią że życie jest pełne wzlotów i upadków ale kiedy wydaje się że upadki trwają wiecznie nieustanie się martwisz. Weźmy na przykład pandemię COVID 19 i to jak wstrząsnęła nami wszystkimi. Po prostu siedzisz dzień w dzień w domu i martwisz się o swoje problemy. Czujesz że nic już nie ma znaczenia. Ale prawda jest taka że ​​coś nadal działa  TY. Nadal liczysz się ponieważ wciąż żyjesz. Rzeczy które robisz i myślisz mają znaczenie. Zamartwiania się na pewno nie rozwiążą Twojego problemu.  problemy  zmartwieni  żałować  tragedie  zmartwienia finansowe  dość życia   problemy  zmartwieni  żał

zlota7 dodano: 2 tygodnie temu

https://www.zlota7.pl/6-prostych-sposobow-jak-przezwyciezyc-problemy-i-zmartwienia-dnia-codziennego/ 6 prostych sposobów jak przezwyciężyć problemy i zmartwienia dnia codziennego Problemy mogą sprawić, że będziesz żałować, że się nie urodziłaś. Powtarzające się tragedie mogą sprawić, że zapragniesz, abyś nigdy nie istniała; zmartwienia finansowe mogą sprawić, że będziesz miała dość życia. Mówią, że życie jest pełne wzlotów i upadków, ale kiedy wydaje się, że upadki trwają wiecznie, nieustanie się martwisz. Weźmy na przykład pandemię COVID-19 i to, jak wstrząsnęła nami wszystkimi. Po prostu siedzisz dzień w dzień w domu i martwisz się o swoje problemy. Czujesz, że nic już nie ma znaczenia. Ale prawda jest taka, że ​​coś nadal działa - TY. Nadal liczysz się, ponieważ wciąż żyjesz. Rzeczy, które robisz i myślisz, mają znaczenie. Zamartwiania się na pewno nie rozwiążą Twojego problemu. problemy ,zmartwieni ,żałować ,tragedie ,zmartwienia finansowe ,dość życia #problemy #zmartwieni #żał

Lecz się okazało że to tylko słowa które rzuca się na wiatr.......

lolitkka dodano: 2 tygodnie temu

Lecz się okazało, że to tylko słowa, które rzuca się na wiatr.......

Kimże bowiem jesteśmy  jeśli nie sumą doświadczeń  które zbieramy przez całe życie ..?

lovemeszmato dodano: 2 tygodnie temu

Kimże bowiem jesteśmy , jeśli nie sumą doświadczeń , które zbieramy przez całe życie ..?

za dużo kłótni drzwi nie wytrzymują tego trzaskania a ja nie wytrzymuję gdy ciągle wychodzisz.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

za dużo kłótni, drzwi nie wytrzymują tego trzaskania, a ja nie wytrzymuję, gdy ciągle wychodzisz.

dopiero kiedy zostawił mnie samą przekonałam się jak naprawdę wygląda nic.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

dopiero, kiedy zostawił mnie samą, przekonałam się, jak naprawdę wygląda nic.

lubię dzieci ale wiesz co? już czas dorosnąć.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

lubię dzieci, ale wiesz co? już czas dorosnąć.

potrafię bo umiem bo się nauczyłam bo wiedzę zdobyłam umysłem odbiłam. a ty stoisz patrzysz i żałujesz bo już naście lat temu w tyłek pakowałaś chuje.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

potrafię, bo umiem, bo się nauczyłam, bo wiedzę zdobyłam, umysłem odbiłam. a ty stoisz, patrzysz i żałujesz, bo już naście lat temu w tyłek pakowałaś chuje.

czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać. to ja.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

czasami spotykasz na swojej drodze osobę, której nie należy wkurwiać. to ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV