głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 teksty

miau_miau dodano: 14 maja 2026

Do szkoły jazdy przychodzi staruszek. -Chciałbym zapisać się na kurs prowadzenia autobusów. -Nie za późno? -Nie.. Byłem u lekarza na badaniach, żeby sobie przedłużyć prawo jazdy na moje auto i On mi powiedział, że w moim wieku to najlepiej jeździć autobusem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć