głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 teksty

ssijkurwo dodano: 27 czerwca 2011

urodziłam się w rodzinie, nie koniecznie szczęśliwej . ale uczę się . powoli, ale daję radę . więc nie pierdol, że jest ci tak 'źle', bo spójrz na to z innej perspektywy . ja wychowana na błędach, ty lalunia z klasą . ja dziewica, kobieta szanująca się, ty plastik is fantasik, która daje każdemu . bez porównania. to, że ja jestem wychowana na rapie i przez ojca pijaka wcale nie odróżnia mnie od innych . / ssijkurwo

napisy kasiekkx3 kasiekkx3: boskie ♥♥♥ 3 sierpnia 2011
napisy kundzia_1997 kundzia_1997: Mega !! ♥♥♥ 3 sierpnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.