głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zozolandia bo widzisz prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy. nic nie jest w stanie jej zachwiać żadne kłótnie wątpliwości czy inne problemy. nawet odległość nie może być

zozolandia

zozolandia.moblo.pl
bo widzisz prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy. nic nie jest w stanie jej zachwiać żadne kłótnie wątpliwości czy inne problemy. nawet odległość nie może być prz
bo widzisz prawdziwa przyjaźń nie... teksty

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2009

bo widzisz, prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy. nic nie jest w stanie jej zachwiać - żadne kłótnie, wątpliwości czy inne problemy. nawet odległość nie może być przyczyną do jej zerwania. kilometry nie są dobrą wymówką do zakończenia znajomości. bo gdy zależy ci na kimś, starasz się, niezależnie od tego, co was dzieli. najważniejsze jest to, co was łączy..

to dziwne. z każdym chłopakiem... teksty

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2009

to dziwne. z każdym chłopakiem potrafię rozmawiać na luzie, a kiedy mam otworzyć usta do ciebie nie umiem wydusić z siebie słów, a do tego serce zaczyna bić jak szalone.

czuję się szczęśliwa pewnie... teksty

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2009

czuję się szczęśliwa, pewnie dlatego, że mam obok siebie kogoś takiego jak Ty. nie dość, że dodajesz mi sił do wszystkiego, to jeszcze sprawiasz, że uśmiech nie znika z mojej twarzy. co najlepsze wiem, że to wszystko musi trwać, przynajmnie tu i teraz. nie pozwolę, by ktoś odebrał nam to, co już zdążyliśmy wytworzyć. nikt nie rozwiąże naszej więzi, bo ona jest zbyt silna i trwała, by polec.

powiedział że to koniec odchodzi.... teksty

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2009

powiedział, że to koniec odchodzi. zaczęłam się głośno śmiać – jakiś głupi, pieprzony żart. jednak on był poważny. zamilkłam. odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach, czułam jak moje serce cholernie piecze. ale nie, przecież muszę być silna, nie mogę się załamać. powiedziałam, że wszystko w porządku i szybko zapomnę… pobiegłam do domu, choć ledwo stałam na nogach, ale nie mogłam się poddać, nikt nie mógł poznać po mnie smutku. wytarłam łzy. niepotrzebnie, kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę. nie potrafiłam nad sobą zapanować. skulona usiadłam na krawężniku, krzycząc, czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk?! otępiona, zalana łzami, spuchnięta – nie podniosłam się już nigdy, z tego jebanego dołu.

czy ona wie że Twoje pieprzyki na... teksty

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2009

czy ona wie, że Twoje pieprzyki na lewej ręce tworzą trójkąt? że rozpuszczasz czekoladę pod językiem? że pomidorową jadasz tylko z makaronem, a Twoje rzęsy opadają, gdy przepełnia Cię smutek? - nie wiem, wydaje mi się, że nie. - to dlaczego do cholery mnie na nią zamieniłeś?

jeżeli ktoś kogo kochałaś i z... teksty

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2009

jeżeli ktoś, kogo kochałaś i z kim chciałaś mieć dzieci zostawił cię w wyjatkowo durny i obrzydliwie prosty sposób by teraz z jakąś suką lepić się do siebie w rytmie piosenek, które sama jemu przesłałaś - z miesiąca na miesiąc będzie nieco lżej, a w końcu umrzesz. i dopiero wtedy będzie zajebiście.

siedząc w wannie spowiadam się... teksty

zozolandia dodano: 27 sierpnia 2009

siedząc w wannie, spowiadam się pralce z tęsknoty za Tobą

 Twój foch potrwa góra dwa dni.... teksty

zozolandia dodano: 14 sierpnia 2009

-Twój "foch" potrwa góra dwa dni. -A chcesz się założyć? -Nie mam o co. Oboje wiemy, że beze mnie nie wytrzymasz. Że nie będziesz mógł zasnąć, że jeszcze dziś przyjdziesz i będziesz błagał o to, bym się odezwała. Spójrz na to z innej perspektywy. Po prostu nie umiesz beze mnie żyć.

gratuluję nienawidzę Cię. teksty

zozolandia dodano: 11 sierpnia 2009

gratuluję, nienawidzę Cię.

Bóg stworzył świat w 7 dni. A ja... teksty

zozolandia dodano: 11 sierpnia 2009

Bóg stworzył świat w 7 dni. A ja zniszczyłem swój świat w 7 sekund. /Siedem dusz/

Mówi się że potrzeba tylko jednej... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2009

Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później zapomnieć ...

Rzeczy zmieniają się wokół  nas... teksty

zozolandia dodano: 7 sierpnia 2009

Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także i ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy, ale nie zmieniają się przyjaciele, co udowadnia, że przyjaźń to coś boskiego i nieśmiertelnego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV