głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zozolandia

 Hej to ja... Patrzę w jego oczy i tak przykro mi przyznać że wiem  już mnie nie poznaje. Patrzyłam jak się budzi jak razem z dniem wstaje. Zawsze bardziej odpowiedzialny mądrzejszy o wiele bardziej błyskotliwy tak przystojny i dobry... Dziś patrzę jak nie podnosi się z łóżka. Twarz topi w dłoniach nie chce widzieć słońca ani czuć się żywym. Woli noc kiedy mnie tam nie ma kiedy ciemność kryje wszystkie sprawy konieczne naprawienia. I tak patrzymy sobie w oczy z pytaniem na ustach Tak ma być? Tak mam się zmieniać? I czuję że nadchodzi odpowiedź. Wstaje zostawia mnie myśli puszcza w obieg. Dzwoni telefon tak ważny najważniejszy. Ja zostaję ostatnia. Ktoś powiedział że ostatni będzie pierwszy? just love.

just_love dodano: 6 czerwca 2022

"Hej, to ja..." Patrzę w jego oczy i tak przykro mi przyznać, że wiem - już mnie nie poznaje. Patrzyłam jak się budzi, jak razem z dniem wstaje. Zawsze bardziej odpowiedzialny, mądrzejszy, o wiele bardziej błyskotliwy, tak przystojny i dobry... Dziś patrzę jak nie podnosi się z łóżka. Twarz topi w dłoniach, nie chce widzieć słońca, ani czuć się żywym. Woli noc, kiedy mnie tam nie ma, kiedy ciemność kryje wszystkie sprawy konieczne naprawienia. I tak patrzymy sobie w oczy z pytaniem na ustach "Tak ma być? Tak mam się zmieniać?" I czuję, że nadchodzi odpowiedź. Wstaje, zostawia mnie, myśli puszcza w obieg. Dzwoni telefon, tak ważny, najważniejszy. Ja zostaję ostatnia. Ktoś powiedział, że ostatni będzie pierwszy? /just_love.

Hej Ty Jezu. Na kolana upadłam i zastanawiam się czy czujesz jak ciężkie opieram na nich ciało. Wypełnione głodem pustką biernością czymkolwiek… tak cokolwiek we mnie znajdziesz. I jak mnie nazwiesz? Człowiekiem istotą czy pustym naczyniem? Co się we mnie wlewa co ze mnie wylewa? Ile w tym żółci piany i wody słonej? Jak mam wierzyć że iskrę jakąś widzisz w mych błądzących oczach? Ej Jezusie! Znowu rzygam. Zwymiotowałem życie i jem je od nowa jak posiłek najlepszy. Karmię się syfem Tobie się kłaniam a niebo na głowę mi spada. O bogowie raj na ziemi. just love.

just_love dodano: 24 stycznia 2022

Hej Ty, Jezu. Na kolana upadłam i zastanawiam się, czy czujesz jak ciężkie opieram na nich ciało. Wypełnione głodem, pustką, biernością, czymkolwiek… tak, cokolwiek we mnie znajdziesz. I jak mnie nazwiesz? Człowiekiem, istotą, czy pustym naczyniem? Co się we mnie wlewa, co ze mnie wylewa? Ile w tym żółci, piany i wody słonej? Jak mam wierzyć, że iskrę jakąś widzisz w mych błądzących oczach? Ej, Jezusie! Znowu rzygam. Zwymiotowałem życie i jem je od nowa jak posiłek najlepszy. Karmię się syfem, Tobie się kłaniam, a niebo na głowę mi spada. O bogowie, raj na ziemi. /just_love.

Leczysz mnie spojrzeniem ono mówi mi że wyleczyłam Ciebie. just love.

just_love dodano: 9 listopada 2021

Leczysz mnie spojrzeniem, ono mówi mi, że wyleczyłam Ciebie. /just_love.

Pięknie Ci wierzyć pasować Tobie też. Wiem że w Tobie znalazłam własny kres więc zatracam się. Przyjemnie. just love.

just_love dodano: 9 listopada 2021

Pięknie Ci wierzyć, pasować Tobie też. Wiem, że w Tobie znalazłam własny kres, więc zatracam się. Przyjemnie. /just_love.

Ile wyć można ile krzyczeć jeszcze? Co Bogu wypomnieć?! Na tę myśl tylko dreszcze zimne dreszcze. just love.

just_love dodano: 9 listopada 2021

Ile wyć można, ile krzyczeć jeszcze? Co Bogu wypomnieć?! Na tę myśl tylko dreszcze, zimne dreszcze. /just_love.

Spoglądam na swoją twarz w naszym wspólnym lustrze wychodząc z łazienki widzę ze zasnąłeś na kanapie  sam nieprzykryty wygięty wygodny. Gaszę światło i w naszym łóżku wypłakuję łzy swoje i twoje. Ryczę jak dzieciak usta zatykam kołdrą. Widziałam że oczy mam spuchnięte jak stopy po dobrym weselu ale nie zasnę. To też wiem. Czekam więc aż drzwi się poruszą aż wpuścisz kota aż obok będziesz. I choć nie wykonasz najmniejszego ruchu ja będę spokojniejsza. Płakać będę spokojniej. Obiecuję nie usłyszysz. just love.

just_love dodano: 9 listopada 2021

Spoglądam na swoją twarz w naszym wspólnym lustrze, wychodząc z łazienki widzę, ze zasnąłeś na kanapie - sam, nieprzykryty, wygięty, wygodny. Gaszę światło i w naszym łóżku wypłakuję łzy swoje i twoje. Ryczę jak dzieciak, usta zatykam kołdrą. Widziałam, że oczy mam spuchnięte jak stopy po dobrym weselu, ale nie zasnę. To też wiem. Czekam więc aż drzwi się poruszą, aż wpuścisz kota, aż obok będziesz. I choć nie wykonasz najmniejszego ruchu ja będę spokojniejsza. Płakać będę spokojniej. Obiecuję, nie usłyszysz. /just_love.

Zasypiasz przy mnie a ja zasypiałam sama. Otwierasz oczy i dziękujesz spojrzeniem że noc była przespana. Wychodzisz z lekkim drzwi trzaskiem i wiem już że na dnia początek obiadu porę i kolacji koniec będę czuć się jak na tym świecie sama. Z mojego serca zrobiłeś najlepszy hotel a to ja Tobie szykowałam pokój. Przez drzwi otwarte na własną prośbę świat mój zmieniłam w tani motel. Dziś je zamykam zaśniesz pod niebem pod blokiem albo w innym pokoju którego drzwi otworzą się z łomotem. Tymczasem ja zasnę znów sama ale pewna będę poranka. Nikt nie otworzy drzwi by zamknąć je z potwornym łoskotem. just love.

just_love dodano: 24 września 2021

Zasypiasz przy mnie, a ja zasypiałam sama. Otwierasz oczy i dziękujesz spojrzeniem, że noc była przespana. Wychodzisz z lekkim drzwi trzaskiem i wiem już, że na dnia początek, obiadu porę i kolacji koniec będę czuć się jak na tym świecie sama. Z mojego serca zrobiłeś najlepszy hotel, a to ja Tobie szykowałam pokój. Przez drzwi otwarte na własną prośbę świat mój zmieniłam w tani motel. Dziś je zamykam, zaśniesz pod niebem, pod blokiem, albo w innym pokoju którego drzwi otworzą się z łomotem. Tymczasem ja zasnę znów sama, ale pewna będę poranka. Nikt nie otworzy drzwi, by zamknąć je z potwornym łoskotem. /just_love.

Ty... Tak jak stałeś się moim przyjacielem tak w moment jesteś znakiem zapytania. Dziurą w niebie bezpowrotnym pytaniem i po północy krzykiem. Trzeba nam żyć...Jak gdyby czas nie miał szans i zdań. Zostawiłeś człowieku mój popiół i ciemniejące niebo wokół strach. I nie widać naszych kroków wydeptanych wśród wysokich traw. Był sobie świat... O niego Ty i ja rozbiliśmy twarz. just love.

just_love dodano: 4 lipca 2021

Ty... Tak jak stałeś się moim przyjacielem, tak w moment jesteś znakiem zapytania. Dziurą w niebie, bezpowrotnym pytaniem i po północy krzykiem. Trzeba nam żyć...Jak gdyby czas nie miał szans i zdań. Zostawiłeś, człowieku mój, popiół i ciemniejące niebo wokół, strach. I nie widać naszych kroków wydeptanych wśród wysokich traw. Był sobie świat... O niego Ty i ja rozbiliśmy twarz. /just_love.

Hej Ty : teksty just_love dodał komentarz: Hej Ty :) do wpisu 4 lipca 2021
Jesteście? teksty just_love dodał komentarz: Jesteście? do wpisu 10 czerwca 2021
Dzień kończyły krzyki mew nad wodą mętną. Chciałam krzyczeć z nimi. Dzień zaczynał pisk ptaków godziną piękną nie chciałam zaczynać z nimi. Żadna woda nie obmyła moich ran żaden piasek nie zakopał strat. Stoję tam gdzie stałam. Odrobinę większa silniejsza mniej niestała. Dziś nie zdrapię ran. Dziś na nich będę stała. Ptakom i mewom będę śpiewała. One mi. just love

just_love dodano: 16 kwietnia 2021

Dzień kończyły krzyki mew nad wodą mętną. Chciałam krzyczeć z nimi. Dzień zaczynał pisk ptaków godziną piękną, nie chciałam zaczynać z nimi. Żadna woda nie obmyła moich ran, żaden piasek nie zakopał strat. Stoję tam, gdzie stałam. Odrobinę większa, silniejsza, mniej niestała. Dziś nie zdrapię ran. Dziś na nich będę stała. Ptakom i mewom będę śpiewała. One mi. /just_love

Mój najpiękniejszy bólu  wejdź rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie całuj mnie rań. Tylko rozgość się zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. just love.

just_love dodano: 4 marca 2021

Mój najpiękniejszy bólu - wejdź, rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś, tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie, całuj mnie, rań. Tylko rozgość się, zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV