głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał. Jesteś dla mnie czymś więcej n

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał.
Kochaj mnie nieprzytomnie  jak... teksty

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał.

Jesteś dla mnie czymś więcej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2013

Jesteś dla mnie czymś więcej niż miłością. Jesteś całym moim światem, powietrzem, uśmiechem a co najważniejsze nie jesteś chwilą. Jesteś czymś trwałym, stałym, pewnym, bezpiecznym, jesteś całym moim życiem kochanie, kocham Cię , a jezeli już mówimy o kochani to kochaniu Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam i im dłużej jesteśmy ze sobą, tym bardziej przybywa mi powodów do kochania Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie i kończę równiez . Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym takim mężczyzną, jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś moim skarbem i Nim zostaniesz na zawsze . Kocham Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz ze mnie, z Nas.

Ta iskra chyba znikła  magia prysła... teksty

zmadrzeej dodano: 16 grudnia 2013

Ta iskra chyba znikła, magia prysła dzisiaj boję się zapytać, co to znaczy, gdy oddychasz i odpycha nas w nas nawzajem dziś to samo co nas przyciągało

a marihuana w mojej głowie cały... teksty

zmadrzeej dodano: 15 grudnia 2013

a marihuana w mojej głowie cały dzień, czas płynie wolno, życie piękne jest jak sen

wiesz jak to jest gdy tylko w... teksty

zmadrzeej dodano: 15 grudnia 2013

wiesz,jak to jest,gdy tylko w blantach wspomnienia uciekają? to uczucie przewyższa wszystko..

Gdy śmiejesz się szczerze  śmieją... teksty

zmadrzeej dodano: 15 grudnia 2013

Gdy śmiejesz się szczerze, śmieją się Twoje oczy, policzki i każdy centymetr Twojej twarzy.

Życie nie obchodziło się ze mną... teksty

zmadrzeej dodano: 15 grudnia 2013

Życie nie obchodziło się ze mną delikatnie. Rzadko kto głaskał po główce i mówił, że jestem dokładnie taka, jaka mam być. Zawsze jakieś niedoścignione wyobrażenia na mój temat. Dzisiaj wiem, że nikt nie byłby w stanie ich spełnić będąc równocześnie wolnym człowiekiem. Dlatego właśnie teraz taka jestem. Świat mnie wychował i wyrosłam na kogoś, kto na cios reaguję ciosem. I dobrze, bardzo dobrze. Nie zniosłabym być słabą./esperer

Chciałem się odezwać  nie raz  nie... teksty

zmadrzeej dodano: 14 grudnia 2013

Chciałem się odezwać, nie raz, nie dwa, ale za każdym razem kiedy już się brałem za to, pomyślałem, że przecież Ty mnie już nienawidzisz, że wszystko zepsułem i nie ma nic do odratowania, ale wroce do Ciebie i po Ciebie.

Kazdy z nas musi pojsc inna droga i... teksty

zmadrzeej dodano: 14 grudnia 2013

Kazdy z nas musi pojsc inna droga i zyc osobno nie mozemy zyc ze soba , za kilka lat mi powiesz ze u Ciebie wszystko spoko, bedzie tak ja wieze w to głęboko .

Swiat to wielki bankiet dobry balet... teksty

zmadrzeej dodano: 14 grudnia 2013

Swiat to wielki bankiet dobry balet ale my tutaj razem juz nie zatanczymy wcale .

Wspominam ten moment nasze spotkanie... teksty

zmadrzeej dodano: 14 grudnia 2013

Wspominam ten moment,nasze spotkanie pierwsze juz wtedy obiecałem sobie że tego nie spieprze i może to bardzo głupie albo chociaz troche smieszne ale dalej chyba łudze się że coś z tego będzie chociaz nie znaliśmy się długo byłaś bliską mi osobą i przez ten okres nie widziałem świata po za tobą i dalej go nie widze,nie wiem jak sobie poradze znasz ten ból kiedy uczucia biora nad toba władze ? Mogłabyś być tą jedyną,byłaś moim ideałem a najgorsze w tym wszystkim jest to że jesteś nim dalej każdy twój ból czułem na sobie kiedy cie pocieszałem i mogłem go czuć podwójnie żebyś ty nie czuła wcale choć pomału przeczuwałem że im bede lepszy i bardziej idealny tym predzej cos sie spieprzy dzis stoje pod twoim domem czuje złych emocji fale i pacze na próg drzwi w ktorych ostatnio cie całowałem "

w głowie wciąż przewijaja się... teksty

zmadrzeej dodano: 14 grudnia 2013

w głowie wciąż przewijaja się myśli, co jeszcze się spierdoli..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV