głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej myślała jak bardzo świat przestaje istnieć dla człowieka zakochanego i to zarówno w sytuacji gdy wszystko układa się dobrze jak i wtedy gdy układa się źle.” Żyć

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
myślała jak bardzo świat przestaje istnieć dla człowieka zakochanego i to zarówno w sytuacji gdy wszystko układa się dobrze jak i wtedy gdy układa się źle.”
myślała jak bardzo świat... teksty

zmadrzeej dodano: 8 stycznia 2014

myślała, jak bardzo świat przestaje istnieć dla człowieka zakochanego, i to zarówno w sytuacji, gdy wszystko układa się dobrze, jak i wtedy, gdy układa się źle.”

Żyć jedynie chwilą nie myśleć o... teksty

zmadrzeej dodano: 8 stycznia 2014

Żyć jedynie chwilą, nie myśleć o przeszłości i nie martwić się o przyszłość... To tylko nasza wyobraźnia robi z każdego wczoraj i każdego jutro obecną chwilę...”

Weź głęboki oddech to tylko zły... teksty

zmadrzeej dodano: 8 stycznia 2014

Weź głęboki oddech, to tylko zły dzień, a nie złe życie

Nie trać czasu by zatrzymać kogoś... teksty

zmadrzeej dodano: 8 stycznia 2014

Nie trać czasu, by zatrzymać kogoś, kogo nie obchodzi to, że Cie traci.

Pezet  teksty zmadrzeej dodał komentarz: Pezet ;) do wpisu 30 grudnia 2013
Podsumowując rok w kótrym było... teksty

zmadrzeej dodano: 26 grudnia 2013

Podsumowując, rok w kótrym było tyl błędów niekoniecznie moich chociaz tych tez było w chuj, rok który dużo mnie nauczył, rok ktory dał mi cie a potem odebrał i jeszcze raz, rok straconej nadziei i wiary w ludzi, rok w którym nigdy nie było prawdziwego szczęscie zawsze cos na pokaz . Dlatego dnia 31 Grudnia, spałam mosty, zapominam, zaczynam coś nowego, lepszego.

Jaki był ten rok? Zmienny... teksty

zmadrzeej dodano: 24 grudnia 2013

Jaki był ten rok? Zmienny, zaskakujący, prowokujący. Było słodko i gorzko. Dobrze i źle. Jak w bajce i tak, że można to między bajki włożyć. Były dzwony weselne i przejmujący dźwięk zburzonych marzeń. Miękkie lądowania i twarde skutki arogancji. Z górki i pod górkę. Z wiatrem i pod wiatr. Było różnie. ~ szzzn

Umierałam każdego dnia czekając... teksty

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Umierałam każdego dnia, czekając na Ciebie kochanie, nie bój się, kochałam Cię przez tysiąc lat będę Cię kochać przez następny tysiąc.

Chce być z Tobą na zawsze Damian : teksty

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Chce być z Tobą na zawsze Damian :*

Słuchaj jak dwa serca biją co... teksty

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Słuchaj jak dwa serca biją co ludzie myślą - to nieistotne

Kochaj mnie nieprzytomnie jak... teksty

zmadrzeej dodano: 22 grudnia 2013

Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał.

Jesteś dla mnie czymś więcej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2013

Jesteś dla mnie czymś więcej niż miłością. Jesteś całym moim światem, powietrzem, uśmiechem a co najważniejsze nie jesteś chwilą. Jesteś czymś trwałym, stałym, pewnym, bezpiecznym, jesteś całym moim życiem kochanie, kocham Cię , a jezeli już mówimy o kochani to kochaniu Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam i im dłużej jesteśmy ze sobą, tym bardziej przybywa mi powodów do kochania Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie i kończę równiez . Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym takim mężczyzną, jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś moim skarbem i Nim zostaniesz na zawsze . Kocham Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz ze mnie, z Nas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV