głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Dotknij mnie pocałuj i zapewnij że chcesz właśnie mnie. Całą od stóp do głów. Z milionami wad i zaledwie jedną zaletą którą jest fakt że mam serce. Serce które

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Dotknij mnie pocałuj i zapewnij że chcesz właśnie mnie. Całą od stóp do głów. Z milionami wad i zaledwie jedną zaletą którą jest fakt że mam serce. Serce które
Dotknij mnie pocałuj i zapewnij... teksty

zmadrzeej dodano: 20 maja 2015

Dotknij mnie, pocałuj i zapewnij, że chcesz właśnie mnie. Całą, od stóp do głów. Z milionami wad i zaledwie jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

zmadrzeej dodano: 10 maja 2015

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko nam ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy udaje, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Z każdym problemem, z którym sobie poradzimy. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem czy za Tobą tęsknie.Gdy oglądamy horrory chociaż oboje się boimy.Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój! Nie byłabym taka szczęśliwa.

Jeśli jest coś pięknego jeśli... teksty

zmadrzeej dodano: 27 kwietnia 2015

Jeśli jest coś pięknego, jeśli dwoje ludzi się kocha, jeśli są szczęśliwi, to się nie szuka niczego innego, . Kiedy kogoś kocham mam gdzieś facetów, inni mężczyźni zupełnie mnie nie obchodzili, nawet gdyby stanął przede mną książę na białym koniu, pewnie bym nie zauważyła. Liczy się on i tylko on. I to jest najważniejsze: być z kimś i nie szukać wrażeń na boku. Być z kimś tak na sto procent, całym sobą

mam ciebie  mam wszystko . teksty

zmadrzeej dodano: 23 kwietnia 2015

mam ciebie - mam wszystko .

pragnę by kochał mnie tak jak nie... teksty

zmadrzeej dodano: 22 kwietnia 2015

pragnę by kochał mnie tak, jak nie kochał jeszcze nikogo.

Jeszcze tylko trochę już... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2015

Jeszcze tylko trochę, już niedługo. I będziemy budzić się w jednym łóżku, jeść razem śniadanie, patrzeć sobie codziennie w oczy. Po prostu cieszyć się życiem.

Kocham Cię nad życie. Kocham Cię z... teksty

zmadrzeej dodano: 16 kwietnia 2015

Kocham Cię nad życie. Kocham Cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. Kocham z Tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. Kocham Cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez Ciebie. Wspaniale jest być twoją kobietą, Nie ma nic piękniejszego niż to słowo, które choć krótkie, wyraża więcej niż wszystko inne - MY. Musisz wiedzieć, jak bardzo zmieniasz moje życie w raj. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz Kocham gdy jesteś. Musisz też wiedzieć, że, jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy. Że nie ma nikogo, kto byłby dla mnie tak ważny, kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie.

I najważniejsze że wiesz że... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2015

I najważniejsze, że wiesz, że moglibyście ze sobą spędzić każdy dzień swojego życia i być ze sobą szczęśliwi. To nie oznacza, że zawsze będzie idealnie albo, że każdego dnia będziesz się cieszyć ze szczęścia, bo prawdopodobnie tak nie będzie. Będziecie się kłócić i wrzeszczeć na siebie. Czasem będzie tak, że zaczniesz się zastanawiać co w ogóle jeszcze ze sobą razem robicie. Ale i tak będziesz wiedzieć, że nie ma na świecie drugiej takiej osoby, która sprawia, że czujesz się tak kochany, szczęśliwy, wyjątkowy i ważny. I tylko to się liczy.

Jesteś chyba moim największym... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2015

Jesteś chyba moim największym szczęściem i lekarstwem na te wszystkie rany, które pojawiły się w moim sercu. Twoja miłość jest dla mnie wszystkim i tak naprawdę to nigdy nie przepuszczałam, że spotkam kogoś takiego, kto będzie mnie tak kochał. Twoja miłość jest ukojeniem na wszystko i wiesz co nie chce zmieniać tego co jest między Nami za nic świecie, może tylko to, że chciałabym żebyś mnie zobaczył jak idę za parę lat do ołtarza w sukni ślubnej i jak zajmuję się Naszymi dziećmi i to mi w zupełności wystarczy. I chciałam jeszcze tylko dodać, że jesteś najlepszą rzeczą jaka mnie w życiu spotkała...

Kocham go całą sobą za wszystko ! teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

Kocham go,całą sobą ,za wszystko !

 Kocham Cię. Kocham Twoje oczy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

- Kocham Cię. Kocham Twoje oczy, Twój uśmiech, kocham Twój głos i ton z jakim się do mnie zwracasz. Kocham Twój śmiech, i Twoje spojrzenie gdy spoglądasz na mnie ukradkiem swojego wzroku. Kocham to, gdy delikatnie muskając moje wargi powtarzasz, że kochasz i że wolałbyś by czas na tym się zatrzymał. Kocham Twój dotyk i Twoje dłonie, które ścieżkami wędrują po moim ciele. Kocham Cię, z całego serca. Tak, jak jeszcze nigdy nie kochałam nikogo. I nie jesteś nawet wstanie wyobrazić sobie jak bardzo. Potrzebuję Cię, tak, cholernie mocno. Najbardziej na świecie. Potrzebuję Cię - jak zapalniczka ogień, jak sucha studnia wodę. Potrzebuję Cię, tylko Ciebie. Nie chcę nikogo innego, proszę zostań, już do końca.

Mówisz że mnie kochasz ale czy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

Mówisz, że mnie kochasz, ale czy przyjechałbyś w środku nocy, gdybyś dostał sms`a, że umieram? Czy tłukłbyś się tyle kilometrów, tylko po to, by się ze mną pożegnać? Czy szybko byś zerwał się z łóżka, by być prędzej na miejscu? Czy bałbyś się, że już możesz do mnie nie zdążyć? Czy w drodze zacząłbyś zastanawiać się jak Twój świat wyglądałby beze mnie? Zaistniał by taki świat? A czy potrafiłbyś żyć, gdyby mnie już nie było? Jak szybko zapomniałbyś o kolorze moich oczu i moim uśmiechu? Powiedz mi, czy tęskniłbyś za mną choć odrobinę? Powiedz, jak długo pamiętałbyś kogoś takiego? Czy kiedykolwiek byłbyś w stanie o mnie zapomnieć? Czy jestem dla Ciebie na tyle ważna, że nigdy nie zapomniałbyś mnie? Czy mój obraz w Twojej pamięci pozostałby do końca, czy zanikłby już przed pierwszą rocznicą? Powiedz mi, czy jestem dla Ciebie na tyle ważna, że zapamiętałbyś mnie do końca swojego życia, czy jestem na tyle warta,żebyś uronił choć jedną łzę,z tęsknoty za mną.Powiedz mi,czy na tyle mnie kochasz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV