głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej pragnę by kochał mnie tak jak nie kochał jeszcze nikogo. Jeszcze tylko trochę już niedługo. I będziemy budzić się w jednym łóżku jeść razem śniadanie patrzeć so

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
pragnę by kochał mnie tak jak nie kochał jeszcze nikogo.
pragnę by kochał mnie tak  jak nie... teksty

zmadrzeej dodano: 22 kwietnia 2015

pragnę by kochał mnie tak, jak nie kochał jeszcze nikogo.

Jeszcze tylko trochę  już... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2015

Jeszcze tylko trochę, już niedługo. I będziemy budzić się w jednym łóżku, jeść razem śniadanie, patrzeć sobie codziennie w oczy. Po prostu cieszyć się życiem.

Kocham Cię nad życie. Kocham Cię z... teksty

zmadrzeej dodano: 16 kwietnia 2015

Kocham Cię nad życie. Kocham Cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. Kocham z Tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. Kocham Cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez Ciebie. Wspaniale jest być twoją kobietą, Nie ma nic piękniejszego niż to słowo, które choć krótkie, wyraża więcej niż wszystko inne - MY. Musisz wiedzieć, jak bardzo zmieniasz moje życie w raj. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz Kocham gdy jesteś. Musisz też wiedzieć, że, jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy. Że nie ma nikogo, kto byłby dla mnie tak ważny, kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie.

I najważniejsze  że wiesz  że... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2015

I najważniejsze, że wiesz, że moglibyście ze sobą spędzić każdy dzień swojego życia i być ze sobą szczęśliwi. To nie oznacza, że zawsze będzie idealnie albo, że każdego dnia będziesz się cieszyć ze szczęścia, bo prawdopodobnie tak nie będzie. Będziecie się kłócić i wrzeszczeć na siebie. Czasem będzie tak, że zaczniesz się zastanawiać co w ogóle jeszcze ze sobą razem robicie. Ale i tak będziesz wiedzieć, że nie ma na świecie drugiej takiej osoby, która sprawia, że czujesz się tak kochany, szczęśliwy, wyjątkowy i ważny. I tylko to się liczy.

Jesteś chyba moim największym... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2015

Jesteś chyba moim największym szczęściem i lekarstwem na te wszystkie rany, które pojawiły się w moim sercu. Twoja miłość jest dla mnie wszystkim i tak naprawdę to nigdy nie przepuszczałam, że spotkam kogoś takiego, kto będzie mnie tak kochał. Twoja miłość jest ukojeniem na wszystko i wiesz co nie chce zmieniać tego co jest między Nami za nic świecie, może tylko to, że chciałabym żebyś mnie zobaczył jak idę za parę lat do ołtarza w sukni ślubnej i jak zajmuję się Naszymi dziećmi i to mi w zupełności wystarczy. I chciałam jeszcze tylko dodać, że jesteś najlepszą rzeczą jaka mnie w życiu spotkała...

Kocham go całą sobą  za wszystko ! teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

Kocham go,całą sobą ,za wszystko !

  Kocham Cię. Kocham Twoje oczy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

- Kocham Cię. Kocham Twoje oczy, Twój uśmiech, kocham Twój głos i ton z jakim się do mnie zwracasz. Kocham Twój śmiech, i Twoje spojrzenie gdy spoglądasz na mnie ukradkiem swojego wzroku. Kocham to, gdy delikatnie muskając moje wargi powtarzasz, że kochasz i że wolałbyś by czas na tym się zatrzymał. Kocham Twój dotyk i Twoje dłonie, które ścieżkami wędrują po moim ciele. Kocham Cię, z całego serca. Tak, jak jeszcze nigdy nie kochałam nikogo. I nie jesteś nawet wstanie wyobrazić sobie jak bardzo. Potrzebuję Cię, tak, cholernie mocno. Najbardziej na świecie. Potrzebuję Cię - jak zapalniczka ogień, jak sucha studnia wodę. Potrzebuję Cię, tylko Ciebie. Nie chcę nikogo innego, proszę zostań, już do końca.

Mówisz  że mnie kochasz  ale czy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

Mówisz, że mnie kochasz, ale czy przyjechałbyś w środku nocy, gdybyś dostał sms`a, że umieram? Czy tłukłbyś się tyle kilometrów, tylko po to, by się ze mną pożegnać? Czy szybko byś zerwał się z łóżka, by być prędzej na miejscu? Czy bałbyś się, że już możesz do mnie nie zdążyć? Czy w drodze zacząłbyś zastanawiać się jak Twój świat wyglądałby beze mnie? Zaistniał by taki świat? A czy potrafiłbyś żyć, gdyby mnie już nie było? Jak szybko zapomniałbyś o kolorze moich oczu i moim uśmiechu? Powiedz mi, czy tęskniłbyś za mną choć odrobinę? Powiedz, jak długo pamiętałbyś kogoś takiego? Czy kiedykolwiek byłbyś w stanie o mnie zapomnieć? Czy jestem dla Ciebie na tyle ważna, że nigdy nie zapomniałbyś mnie? Czy mój obraz w Twojej pamięci pozostałby do końca, czy zanikłby już przed pierwszą rocznicą? Powiedz mi, czy jestem dla Ciebie na tyle ważna, że zapamiętałbyś mnie do końca swojego życia, czy jestem na tyle warta,żebyś uronił choć jedną łzę,z tęsknoty za mną.Powiedz mi,czy na tyle mnie kochasz?

To wspólne trzymanie się za ręce... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

To wspólne trzymanie się za ręce, i brnięcie dalej, choćby świat był naprzeciw. To wspólne dni, w których uczucia narastają. To wspólne noce, nie spędzone na seksie, a na przytulaniu się do siebie, i czucie tego bezpieczeństwa. To nie zwykłe buziaki, lecz pocałunki, które znaczą dla nas więcej, niż wszystko wokół. Miłość to nie zwykłe słowo, i uczucie móc powiedzieć, że się kocha. To troska, martwienie się, i sprawienie tak, żeby druga osoba czuła się bezpieczna. To wiara, i nadzieja, którą potrafimy ofiarować. To jak przyjaźń, która potrafi zrobić wszystko, żeby uszczęśliwić. Ale to jest coś więcej, to coś pięknego, a coś pięknego i prawdziwego możemy doświadczyć w życiu tylko raz.

Ten moment kiedy uświadamiasz sobie... teksty

zmadrzeej dodano: 1 kwietnia 2015

Ten moment kiedy uświadamiasz sobie, że On właśnie stał się tym najważniejszym. Ta chwila, w której dochodzisz do wniosku, że bez niego nic nie było by takie jak jest. Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie jak bardzo Go kochasz i jak bardzo jest Ci potrzebny. Ten czas,w którym z Nim rozmawiasz, nagle stał się czasem bezcennym, czasem, którego nic już nie zastąpi, bo On jest przy Tobie. Ten moment w którym On stał się całym światem, jest tylko On, i nic poza Nim się nie liczy. Ta chwila w której problemy stawają się mniej istotne, bo On przy Tobie jest. A jego obecność sprawia, że potrafisz o nich zapomnieć. Przy Nim stajesz się najszczęśliwszą kobietą na Ziemi. A, gdy tylko zniknie Ci z oczu, już zaczynasz tęsknić. Chciałabyś się ponownie do niego przytulić, ale wiesz, że musisz przetrwać do kolejnego spotkania.

Odległość to tylko liczba.... teksty

zmadrzeej dodano: 25 marca 2015

Odległość to tylko liczba. Nieważne ile was dzieli. Będziesz tęsknić coraz mocniej kochać jeszcze bardziej. Twoje serce przyśpieszy kiedy usłyszy imię twojej ukochanej osoby. Kiedy ją w końcu zobaczysz będziesz wiedzieć że kochasz ją jeszcze mocniej.

Nie możesz mieć NIGDY żadnych... teksty

zmadrzeej dodano: 25 marca 2015

Nie możesz mieć NIGDY żadnych wątpliwości, że Cię nie kocham! Bo kocham Cię całym swoim sercem ponad całe moje mało warte życie. Nigdy w życiu Cię nie zdradzę, zawsze jestem w stanie Ci wszystko wybaczyć. Kocham, jak mnie całujesz w usta, po szyi, jak mówisz mi jak bardzo mnie kochasz. To jak potrafisz poprawić mi humor samą swoją obecnością..Twój zapach, Twój uśmiech..nie ma nic piękniejszego dla mnie. Gdybym mogła, każdą swoją wolną chwile bym spędzała z Tobą

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV