głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Widzisz ją ? Tą małą ? Tak. Najmniejszą wzrostem ale największą sercem ... Czy ona ma kłopoty ? Ma.. Niestety ... Jest jej ciężko ? Biedna ... Nie lituj się !

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Widzisz ją ? Tą małą ? Tak. Najmniejszą wzrostem ale największą sercem ... Czy ona ma kłopoty ? Ma.. Niestety ... Jest jej ciężko ? Biedna ... Nie lituj
 Widzisz ją ?  Tą małą ?  Tak.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Widzisz ją ? - Tą małą ? - Tak. Najmniejszą wzrostem, ale największą sercem ... - Czy ona ma kłopoty ? - Ma.. Niestety ... - Jest jej ciężko ? Biedna ... - Nie lituj się ! Ona jest silna. Ona ma coś, czego my nie mamy ... - Co ? - Nadzieję. Tak wielką jak nikt. I.. - I co ? - I wiarę. - Patrz ! Łza skapnęła jej z niebieskich oczu. - Wiem, to nie jej pierwsza łza, ale widzisz ona się lekko uśmiecha. - Myślisz, że spełnią się jej marzenia ? - Nie bój się ! Pamiętaj !Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znałyby łez.

 nigdy Cie nie zostawie  dlaczego?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- nigdy Cie nie zostawie - dlaczego? - bo Cie kocham. - a kupisz mi czekolade?

 myślisz  że jeśli usiądę... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- myślisz , że jeśli usiądę tutaj , w kącie , to nikt nie zauważy , że płaczę ? - ja będę wiedział . - tylko dlatego , że Ci powiedziałam . - ale ja nie chcę żebyś płakała .. - bo musiałbyś mnie pocieszać , bo źle byłoby Ci z tym , że ja płaczę .. - bo płaczesz przeze mnie .. - ale płaczę dla siebie . to moje łzy i mój ból , więc skoro byłeś na tyle bezczelny aby stać się ich powodem , to daruj sobie tą skruchę .. - nie płacz ! - a więc nie kochaj mnie .. - ale ja Cię nie kocham . - to pozwól mi płakać

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca. A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią.

 Siedząc na parapecie przy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Siedząc na parapecie, przy zgaszonym świetle, z kubkiem gorącej herbaty, który wręcz parzy mnie w dłonie, patrząc na krople deszczu odbijające się od okna, dochodzę do wniosku, że lubię być sama. Bez kogokolwiek obok. Czasami obecność innej osoby nie pozwala mi na bycie taką, jaką jestem w żadnym momencie. Często udaję, że jest dobrze, byleby uniknąć zwierzeń i pocieszeń. Jednak z drugiej strony dobrze mieć obok kogoś, kto wyciągnie nas z powrotem, gdy wypadniemy za burtę, i dobrze czuć się potrzebnym, by komuś innemu móc zawsze pomóc. Jakby nie patrzeć jest to zamknięte koło. Dla mnie bez wyjścia.

Kim był dla ciebie?  zapytał.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Kim był dla ciebie? - zapytał. Zamyślona wpatrywała się w okno, powstrzymywała od płaczu mimo, że jej oczy szkliły się. - Kim był...? Był moją duszą. - odparła, wtedy pierwszy raz nie mogła powstrzymać łez. Ona, twarda dziewczyna, licząca zaledwie kilkanaście lat, dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótki czasie, dziś nie umiała, płakała za nim jak małe dziecko za ukochanym pluszowym misiem.

 kocham cię  wiem...  a wiesz... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- kocham cię - wiem... - a wiesz jak bardzo?

 masz już kogoś.. ?  ale że jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-masz już kogoś.. ? -ale że jak niby ? - no czy masz jakiegoś chłopaka na oku? tak na przyszłość .. na całe życie - na całe życie to ja mam Tylko Ciebie..

 Zrobię dla Ciebie wszystko!  Nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Zrobię dla Ciebie wszystko! -Nie trzeba wszystko.. -Tylko co? -Tylko mnie kochaj!

 Puk puk.  Kto tam?  To ja... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Puk, puk. -Kto tam? -To ja, Tęsknota. - Dlaczego znów do mnie przyszłaś? -Ja zawsze z Tobą będę. -Dlaczego? -Bo wiem, że Go Kochasz. -Masz rację.. Kocham. -Ale nie mogłabyś zniknąć? -Wiesz dobrze, że nie. -A Ty wiesz, że zawsze mam Nadzieję. -Masz ją dzięki mnie. - Ale dzięki Tobie jest też Smutek. -Nie, to nie jest Smutek. -W Twoim przypadku nie jestem Smutkiem. Dla Ciebie jestem pewnym fundamentem. -Co masz na myśli? -Spójrz, gdybym nie przyszła Ty nie czułbyś tego co czujesz.

 na przekór życia nadawać mu... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-na przekór życia nadawać mu sens . nie zawsze będzie idealnie .nie zawsze jak z bajki. ale ważne, że to nasz świat..

 Więc chodź  wezmę Cię za... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Więc chodź, wezmę Cię za rękę i nauczę Cię kochać tak jak ja kocham Ciebie

Poprzednia 468 469 470 471
472
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV