głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Marzę o dniu w którym zadzwonisz do mnie i zapytasz co robię jutro wieczorem... Powiem że na razie nie mam nic w planach a jak zapytasz czy się z Tobą umówię ni

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Marzę o dniu w którym zadzwonisz do mnie i zapytasz co robię jutro wieczorem... Powiem że na razie nie mam nic w planach a jak zapytasz czy się z Tobą umówię nie odp
Marzę o dniu  w którym zadzwonisz... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

Marzę o dniu, w którym zadzwonisz do mnie i zapytasz co robię jutro wieczorem... Powiem, że na razie nie mam nic w planach, a jak zapytasz czy się z Tobą umówię, nie odpowiem od razu. Gdy tylko odłożę słuchawkę zacznę skakać po łóżku i całować wszystko co się da. Zjem nawet brokuły, których nie cierpię... I tak nie będę nic czuła, w głowie będziesz tylko Ty... Odczekam kilka godzin i oddzwonię. Powiem, że się namyśliłam. Wskoczę w ulubioną sukienkę i ruszę na spotkanie. Na najważniejszy wieczór mojego życia. Ta noc będzie niezapomniana. Wrócę do domu, rzucę się na łóżko i odtworzę sobie wszystko jeszcze raz: Twój telefon, widok Ciebie, nieśmiałego, w ślicznej, niebieskiej koszuli, z różą za plecami, i to nieśmiałe "cześć" z Twoich kochanych ust..., potem wspaniała noc, a na koniec... niewinny, wspaniały, uroczy i przecudny pierwszy pocałunek... Następnego dnia przyjdziesz po mnie i razem, za rękę pójdziemy do szkoły. Tak oto zacznie się na nowo nasza przygoda. O tym marzę.

 pod waszym wspólnym zdjęciem na... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

-pod waszym wspólnym zdjęciem na facebook'u napisałam 'ślicznie razem wyglądacie, szczęścia życzę..' choć tak naprawdę miałam ochotę napisać 'Odpierdol się od Niego mała kurwo.! To miłość mojego życia..'

a na naszej klasie specjalnie... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

a na naszej-klasie specjalnie ustawiłam sobie funkcję 'niewidoczny' bo gdybyś zobaczył, ile razy dziennie wchodzę na Twój profil tylko po to by choć przez chwilę spojrzeć na Twój uśmiech. gdy ją przytulasz by zrozumieć, że jesteś szczęśliwy beze mnie i zapomnieć, pomyślałbyś, że nadal Cię kocham a przecież nie chcę byś o tym wiedział...To i tak bez znaczenia..

 Wiesz  skopiowałam sobie Jego... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

-Wiesz, skopiowałam sobie Jego zdjęcie z Nią na komputer i w paint'cie wycięłam ją z Jego objęć i wstawiłam siebie.. -I co, pomogło? -Nie..Dopiero teraz wiem, jak bardzo do Niego nie pasuję.

Kolejna noc  znów ta paląca... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

Kolejna noc, znów ta paląca bezradność i nurtujące moje krwawiące serce pytanie 'czym sobie na to zasłużyłam?'.. Kiedyś mówiłeś, ze jestem Twoim promyczkiem, Twoim słodkim Marcepankiem.. Gładziłeś mnie po włosach mówiąc, że chcesz być ze mną już na zawsze... Co mi po tym wszystkim zostało? Raniące do głębi serca wspomnienia, zaschnięty tusz na policzku, drżące usta, lodowate dłonie.. Znów siedzę tam, na tamtej ławce, gdzie powiedziałeś mi, że jestem dla Ciebie tą jedyną, tą na całe życie.. Jak zahipnotyzowana siedzę nie czując nawet jak płaczę.. Może to przez deszcz, który miesza się z łzami na mojej twarzy, a może dlatego, że taki stan stał się dla mnie codziennością.. Podpuchnięte oczy, wycięte na nadgarstku Twoje imię.. To wszystko co pozostało mi z naszej wyimaginowanej miłości..

a stojąc na przystanku  Ona wciąż... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

a stojąc na przystanku, Ona wciąż wierzy, że On tak, jak dawniej wysiądzie z autobusu, przytuli ją i powie, że tęsknił.. Naiwna idiotka..

Zostałam tu sama  nawet nie chcesz... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

Zostałam tu sama, nawet nie chcesz ze mną gadać, może to przeczytasz, jeśli rozmowa odpada..

 Dlaczego z Nim nie będziesz?... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

-Dlaczego z Nim nie będziesz? Przecież mówiłaś, że On też Cię kocha.. -Tak mówił, ale godzinę później przeniósł uczucia na moją przyjaciółkę..

 przyniOsłem Ci chusteczki......... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

-przyniOsłem Ci chusteczki...... - pO cO mi chusteczki...? - yy... nO bO .... wiesz..ja.....zrywam z TObą... - nO i..? na chuj mi te chusteczki.... nie łudź się że będę za TObą płakać!...odwróciła się ,pOszła w las i gOrzkO zapłakała... bO tO były tylkO słOwa ktÓre jednak jej pOmOgły....

Siedzisz w kawiarni w Paryżu.... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

Siedzisz w kawiarni w Paryżu. Patrzysz na ten piękny świat. Moda, budowle, artyści. To miasto ma urok. Niepowtarzalny. Tutaj, to taka mała namiastka Paryża. Rozmowy, właśnie o tym, co najpiękniejsze

A teraz odejdź... Zostaw mnie samą... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

A teraz odejdź... Zostaw mnie samą ... Nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego... Zabrałeś mi wszystko, co miałam najcenniejsze ... Miłość... To absurdalne... Bo jak można zabrać miłość? A jednak nie ma rzeczy niemożliwych ..

 Ludzie zawodzą mała. Nie pierwszy... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2010

-Ludzie zawodzą mała. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jeszcze wiele razy będziesz przez nich płakać, ale to pomaga Ci być silniejszą i bardziej ostrożniejszą. Pamiętaj obdarzaj zaufaniem tych, co na to zasłużyli. Pamiętaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV