głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej On wiedział czego chcę ja tylko czułam. On z inteligencją ja z sercem on przygotowany do walki ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic on wykształcony ja prosta o

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
On wiedział czego chcę ja tylko czułam. On z inteligencją ja z sercem on przygotowany do walki ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic on wykształcony ja p
On wiedział  czego chcę   ja tylko... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

On wiedział, czego chcę - ja tylko czułam. On z inteligencją - ja z sercem, on przygotowany do walki - ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic, on wykształcony - ja prosta, on ogromny - ja malutka, on mistrz - ja uczennica, on osobowość - ja jego cień, on pewny swoich racji - ja pewna tylko jego!

Bez Ciebie życie trudne jest  Bez... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

Bez Ciebie życie trudne jest Bez ciebie noc nie kończy sie Bez ciebie wszystko traci sens Nie ma juz mnie

może  gdybym potrafiła wrócić do... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

może, gdybym potrafiła wrócić do tego co było, nie pozwoliłabym decydować mojemu sercu. kochałabym inaczej bądź wcale. niestety, ale jedyne co mi teraz pozostało, to żyć ze świadomością, że tak musiało być. musiałam się zakochać. zostać skrzywdzona. popełnić samobójstwo, bo oddanie życia, za jedno z uczuć, wydaje się być szlachetnym posunięciem.

Bo widzisz  czasem jest tak  że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

Bo widzisz, czasem jest tak, że nie masz ochoty wstać z łóżka, a czasem budzisz się pełna energii i szczęśliwa. to wszystko uzależnione jest od niego.

ja już się więcej w żaden... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

ja już się więcej w żaden związek, pakować nie zamierzam. ta cała miłość, jest zbyt bolesna. to zdecydowanie, nie ma moje nerwy.

  Czemu chcesz okłamywać samą... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

- Czemu chcesz okłamywać samą siebie? - Bo może jeśli wiele razy powtórzę sobie, że go nienawidzę, to sama w końcu w to uwierzę.

Nie napisze do Ciebie   bo przecież... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

Nie napisze do Ciebie , bo przecież między nami już wszystko skończone , również nie chcę abyś wiedział jak mi na Tobie zależy ... Ale tak bardzo bym chciała usłyszeć co u Ciebie , co robiłeś dzisiaj , jak się czujesz ...

zapomniałam nakręcić czas.. teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

zapomniałam nakręcić czas..

Otuliła się ciszą  spokojem.... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

Otuliła się ciszą, spokojem. Odwróciła się od świata. Miała dość wszystkiego.

Opowiedz mi coś o sobie...  Mam na... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

Opowiedz mi coś o sobie... -Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przeciez ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wczyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem O mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

podziwiała go i była strasznie o... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. chciała go mieć tylko dla siebie i żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie..;/

Byli dla siebie indywidualnym... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

Byli dla siebie indywidualnym szczęściem, wyłącznością, która cieszyła i nie ograniczała.Należeli do siebie:

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV