głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej pokłócili się a po czym milcząc rozeszli się do swoich domów. w drodze na przystanek wysłała mu esemesa i zawróciła pod blok. czekała aż zejdzie na dół. wyszedł

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
pokłócili się a po czym milcząc rozeszli się do swoich domów. w drodze na przystanek wysłała mu esemesa i zawróciła pod blok. czekała aż zejdzie na dół. wyszedł z bra
pokłócili się a po czym milcząc... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

pokłócili się, a po czym, milcząc rozeszli się do swoich domów. w drodze na przystanek wysłała mu esemesa, i zawróciła pod blok. czekała, aż zejdzie na dół. wyszedł z bramy i podszedł do niej pytając, czemu się wróciła, ona bez chwili zastanowienia, przytuliła się i powiedziała - przepraszam. nie chce się kłócić. - objął ją. tak mocno jak nigdy dotąd.

 widzisz . ?  śnieg . ? widzę .... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

- widzisz . ? - śnieg . ? widzę . - teraz jest piękny i biały , prawda . ? a za kilka dni będzie brudy . aż w końcu całkiem stopnieje . - no niestety , taka już kolej rzeczy . - właśnie . dlatego nie chcę się zakochać .

kocham Cię jak stąd do księżyca .... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

kocham Cię jak stąd do księżyca . ! - ohh to daleko , bardzo daleko . ! - wiem . ! ^^ - a ja Cię kocham jak stąd do książyca i z powrotem . !

może jestem mała...  i co z tego... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

może jestem mała... i co z tego ? może nie znam życia... i co z tego ? może jestem inna... i co z tego ? może Cię lubię... i co z tego ? a może kocham... i co z tego ? może mnie ranisz... i co z tego ? może jestem głupia... i co z tego ? może nienawidzę wszystkich... i co z tego ? może istnieję... i co z tego ? a może właśnie przestaję istnieć... i co z tego ?

a za dnia?  za dnia ubiera maskę... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

a za dnia? za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech, beztroskę i pełnię szczęścia. 'fajna dziewczyna, pełna energii' myślą o niej inni, a wieczorem zdejmuje ją, a na twarzy pojawia się smutek i pełnia_ pełnia samotności, ale tego już nie widzi nikt_ tylko ona

Idziemy razem przez park trzymamy za... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

Idziemy razem przez park, trzymamy za ręce Oddycham dzięki Niej bo jest dla mnie tlenem Upajam się bez końca ponieważ nie znam granic Jest dla mnie wszystkim, świat dziś mógłby się zawalić Do końca swych dni i byłbym wtedy szczęśliwy Gdybyś był na mym miejscu to byś się nie dziwił Wystarczy spojrzeć w te oczy, zanurzyć na dłużej I widzieć tylko Tą jedyną i myśleć o Niej jak o cudzie Odrzucić świat złudzeń, życie to nie iluzja I chociaż czasem nie wiem czy ta myśl jest słuszna I gdy patrzyłem na ten uśmiech i ciężko było wierzyć Że to życie a nie sen a na prawdzie mi zależy I ciągle czuje Jej zapach co unosi się w powietrzu Bliskość Jej ciała, a może to był tylko sen To nie był sen.. Ta piękna istota..

 Własnie wczoraj obiecales ze nie... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

-Własnie wczoraj obiecales ze nie skrzywdzisz mnie znow..

 jak na nich patrze to szkoda mi ich... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

- jak na nich patrze to szkoda mi ich - mi też - są zbyt dumni by do siebie wrocić - a zbyt zakochani by zapomnieć o sobie na zawsze !

 Masz prawo mnie nienawidzić. Ale... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2010

-Masz prawo mnie nienawidzić. Ale jak pomyślę ile nas łączyło, jak pięknie spędzaliśmy ze sobą dni, jakim uczuciem darzyliśmy się nawzajem to mogłabyś dać nam jeszcze jedną szansę. Nie znam innej tak cudownej, tak.. -Przestań już.! Masz rację. Mam prawo cię nienawidzić./nfrej

ej ! no weź mnie kochaj ! teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

ej ! no weź mnie kochaj !

 Ktoś zapisał ich historię w... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

-Ktoś zapisał ich historię w pamięć choć osobno Zzawsze będą razem..

 buty najki jaram fajki luzny drees... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2010

` buty najki, jaram fajki,luzny drees ejj morde ciesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV