głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej A to dopiero. Lew zakochał się w jagnięciu. Biedne głupie jagnię. Chory na umyśle lew masochista. Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną chciałabym byś myśla

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
A to dopiero. Lew zakochał się w jagnięciu. Biedne głupie jagnię. Chory na umyśle lew masochista.
   A to dopiero. Lew zakochał się w... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

`- A to dopiero. Lew zakochał się w jagnięciu. - Biedne, głupie jagnię. - Chory na umyśle lew masochista.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 łyżeczki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem i pierwszą przy obudzeniu się. pomyśl dlaczego..

nigdy więcej  nie waż się mnie... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

nigdy więcej, nie waż się mnie dotykać .. nigdy więcej nie próbój wymawiać słów które zrobią mi nadzieję . bo znowu będę przeżywała tą chu*jową miłość . straciłam uczucia .

  co się stało?   spytał z troską... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

- co się stało? - spytał z troską w oczach. - wszystko się wali. - odpowiedziała smutna. - co się wali? - ciągle pytał - miłość mi się wali.. - łza spłynęła jej po policzku. - o mnie chodzi.. - stwierdził smutny.

  Kochasz Mnie czy Ją ?   No Ciebie... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

- Kochasz Mnie czy Ją ? - No Ciebie - a wyobraź sobie Swoje życie za 30 lat - No i ? - Jeśli to jest z Nią to odejdź - A co jeśli z Toba ? - Zostań

jak zachłanna dziewczynka wyrywam mu... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

jak zachłanna dziewczynka wyrywam mu z rąk lizaka w kształcie serca.

 Kiedyś to ty będziesz żałował... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

-Kiedyś to ty będziesz żałował że od ciebie odeszła. -Dlaczego niby mam żałować ?? -Ty idioto bo byliście i jesteście dla siebie stworzeni

  i jak na zawsze razem ?   nie wiem... teksty

zmadrzeej dodano: 7 kwietnia 2010

- i jak na zawsze razem ? - nie wiem Ty mi to powiedz , już raz mnie zawiodłeś ...

Przycisnęła zdjęcie do piersi.... teksty

zmadrzeej dodano: 6 kwietnia 2010

Przycisnęła zdjęcie do piersi. Potem odwróciła i przeczytała nabazgrane jej nieładnym pismem słowa: „I o jeden dzień dłużej”. Musi się wziąć w garść! Schowała zdjęcie do kolorowego pudełka z innymi pamiątkami; wielkimi lizakami na Walentynki, liścikami, koralikami, potłuczoną ramką na zdjęcia, wycinkami z gazet o nim, wschodzącej gwieździe piłki nożnej. A może by tak... Nie, nie zadzwoni do przyjaciółek z płaczem, te czasy histerii już dawno minęły.

Dziwne..Na dźwięk  że jesteś... teksty

zmadrzeej dodano: 6 kwietnia 2010

Dziwne..Na dźwięk ,że jesteś dostępny mam ochotę wyrzucić ten pierdolony monitor przez okno .a jeszcze kilka miesięcy temu odbijało mi z tego powodów totalnie ,chyba dlatego ,że wiedziałam ,że znów napiszesz 'Cześć skarbie'.

Płakała jak dziecko . Nie płakała... teksty

zmadrzeej dodano: 6 kwietnia 2010

Płakała jak dziecko . Nie płakała tak od czasów przedszkola. Na nikim prócz Niego tak jej nie zależało . On to olał . Przecież na pożegnanie powiedział jej, żeby nie płakała za Nim, przecież to wystarczy, żeby zapomnieć , prawda ? Głupi .

Przybliżyła twarz do jego twarzy.... teksty

zmadrzeej dodano: 6 kwietnia 2010

Przybliżyła twarz do jego twarzy. Poczuła ustami miękkość skóry na jego policzku, delikatność tak bardzo nie pasującą do jego wyglądu. Przyszła jej do głowy absurdalna myśl, że to nieprawdopodobne, by tak wysoki, kanciasty mężczyzna miał tak niesłychanie delikatne policzki. Nie pocałowała go, tylko trwali w bezruchu. Ona chłonęła jego zapach, dotyk. Na zawsze, na wypadek gdyby na następne spotkanie musiała czekać kolejne długie miesiące. W tym ułamku sekundy zrozumiała, że znalazła swoje miejsce na ziemi i że chce pozostać tam na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV