głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej im bardziej sie starasz tym mniej Ci wychodzi!... Wniosek? Pieprz wszystko. ejj pobawimy się w lustrzane odbicie ? a o co w tym chodzi ? ja się do ciebie uśmiec

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
im bardziej sie starasz tym mniej Ci wychodzi!... Wniosek? Pieprz wszystko.
im bardziej sie starasz tym mniej Ci... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

im bardziej sie starasz tym mniej Ci wychodzi!... Wniosek? Pieprz wszystko.

 ejj pobawimy się w lustrzane... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

-ejj pobawimy się w lustrzane odbicie ? -a o co w tym chodzi ? -ja się do ciebie uśmiechnę , a ty do mnie ja cię przytulę, a ty mnie ja cię pocałuję, a ty odwzajemnisz . to co ? gramy ?

Słyszę telefon i zabiera mi dech w... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

Słyszę telefon i zabiera mi dech w piersi. Zaglądam z nadzieją że może napisałeś. Pomyłka. Znów proponują mi tylko podwójne doładowanie lub super dzwonek.

a wieczorami siadam na parapecie... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

a wieczorami siadam na parapecie swojego pokoju. odpalam papierosa, wlewam dumę do rynny lub po prostu wyrzucam przez okno, płaczę, usprawiedliwiając się przy tym, że gdybyś teraz przypadkiem przechodził tu obok to powiedziałabym Ci całą prawdę..

Usiadłam na parapecie otulona... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

Usiadłam na parapecie otulona ręcznikiem marzeń, trzymając w ręku kubek gorących wspomnień, puściłam resztki tęsknoty wraz z dymem papierosa.

Kochała go... Kochała go od... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

Kochała go... Kochała go od dawna...Ponad życie! Wszystko co robiła, robiła z myślą o nim! Zawsze nosiła z sobą mały portfelik, a w nim widniało jego malutkie zdjęcie, które zrobiła po kryjomu podczas wakacji. Płakała przez niego, cierpiała jak nikt...Płakała z cierpienia, że serce bolało... Zawsze marzyła, że kiedyś obudzi się rano, a on będzie tuż obok niej...Wierzyła w te marzenia... Pewnego dnia siedziała zupełnie sama, niezmiernie zamyślona, płakała...Podszedł on, przytulił ją, powiedział: "Nie płacz więcej". Od tej pory byli razem. Do czasu...Po krótkim czasie znudziła mu się i ją zostawił, lecz fakt, iż nie mógł znaleźć innej dziewczyny pogrążał go. Prosił, by wróciła. Ona wierzyła, że on ją naprawdę kocha, że czuje to samo...Zgodziła się natychmiast, lecz ten chłopak zrobił to samo, co za pierwszym razem - znudził się i zostawił... Stanęła na parapecie, skoczyła w dół. Spadając słyszała w swoim mieszkaniu dzwoniący telefon. To dzwonił on, powiedzieć jej, że już wie, że kocha ją

przez ciemne ulice sunie mała i... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

przez ciemne ulice sunie mała i ciemna dziewczyna ma w ręce całkiem przeciętne chusteczki a z oczu lecą całkiem nie normalny łzy. dlaczego ? bo wylewa je za zwykłego drania bez serca, czyli ostatecznie to nie ma sensu.

  A co mam odpowiedzieć patrząc ci... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

- A co mam odpowiedzieć patrząc ci w oczy ? - Prawdę.. - yhh.. - Powiedz chodźby miało mnie to zaboleć jak nic innego ! - Nie wiem czy to miłość, ale wiem jedno - nie czułam tego jeszcze nigdy. To uczucie jest tak wielkie, że nie umiem go opisać słowami a zarazem jest tak delikatne, że żyję w ciągłym lęku. Boję się, ze mogę stracić coś tak cennego.. Tak cennego jak Ty ! Przytula ją do siebie. - A Ty mnie kochasz ? - Spójrz na mnie.. Dziewczyna cofa się o krok, żeby móc go widzieć od stóp po czubek głowy. - Popatrz na moją twarz.. Przyjrzyj się moim oczą, są podkrążone. To wina tego, że jesteś każdą moją myślą. Gdy nie mam Ciebie obok boję się, martwię się o Ciebie. Wziął ją za rękę i przyłożył ją sobię do klatki piersiowej. - Czujesz.. Czujesz jak bije ? - Tak - Ono bije dla Ciebie ! To Ty nim jesteś ! Jeśli strace Ciebie, moje serce już nigdy nie będzie bić ! - Nigdy mnie nie stracisz ! Wtulają się w siebie.

powtarzam codziennie 'ej serduszko... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

powtarzam codziennie 'ej serduszko, weź go wypierdol..'

Następnego dnia przyjdziesz po mnie... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

Następnego dnia przyjdziesz po mnie i razem, za rękę pójdziemy do szkoły. Tak oto zacznie się nasza przygoda... O tym marzę.

Coraz częściej smutna i ponura ..... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

Coraz częściej smutna i ponura .. -Dlaczego.?! -Życie ją niszczy ...

Podziwiała go i była strasznie o... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się jaki jest. Czuła że każda która go pozna także zechce mieć go tylko dla siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV