głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Widziałaś szczęście ? No widziałam I jak wygląda? Takie wielkie coś z ogromnym uśmiechem na pysku i cieszyło się jak głupie... o i tam spierdoliło.! Gdybym mog

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Widziałaś szczęście ? No widziałam I jak wygląda? Takie wielkie coś z ogromnym uśmiechem na pysku i cieszyło się jak głupie... o i tam spierdoliło.!
 Widziałaś szczęście ?  No... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

-Widziałaś szczęście ? -No widziałam -I jak wygląda? -Takie wielkie ,,coś" z ogromnym uśmiechem na pysku i cieszyło się jak głupie... o i tam spierdoliło.!

Gdybym mogła..  Ale co?  Gdybym... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

Gdybym mogła.. -Ale co? -Gdybym mogła Ciebie oprawić w ramkę i powiesić na ścianie, nigdy już bym nie wyszła z domu.

To zauroczenie  zakochanie  czy... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

To zauroczenie, zakochanie, czy miłość.? - Jak to... Co przez to rozumiesz.? O zauroczeniu zapomnisz po dwóch tygodnich.. O zakochaniu po dwóch miesiącach.. A miłość..? - Tak.? Miłość zmienia Twoje życie...

Poprawianie poduszki  czy... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

Poprawianie poduszki, czy przekręcanie się z boku na bok nie pomoże. Tutaj potrzebne jest Twoje 'dobranoc'.

  nie ten to inny..   właśnie... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

- nie ten to inny.. - właśnie skłamałaś - wiem.

im bardziej sie starasz tym mniej Ci... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

im bardziej sie starasz tym mniej Ci wychodzi!... Wniosek? Pieprz wszystko.

 ejj pobawimy się w lustrzane... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

-ejj pobawimy się w lustrzane odbicie ? -a o co w tym chodzi ? -ja się do ciebie uśmiechnę , a ty do mnie ja cię przytulę, a ty mnie ja cię pocałuję, a ty odwzajemnisz . to co ? gramy ?

Słyszę telefon i zabiera mi dech w... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

Słyszę telefon i zabiera mi dech w piersi. Zaglądam z nadzieją że może napisałeś. Pomyłka. Znów proponują mi tylko podwójne doładowanie lub super dzwonek.

a wieczorami siadam na parapecie... teksty

zmadrzeej dodano: 20 kwietnia 2010

a wieczorami siadam na parapecie swojego pokoju. odpalam papierosa, wlewam dumę do rynny lub po prostu wyrzucam przez okno, płaczę, usprawiedliwiając się przy tym, że gdybyś teraz przypadkiem przechodził tu obok to powiedziałabym Ci całą prawdę..

Usiadłam na parapecie otulona... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

Usiadłam na parapecie otulona ręcznikiem marzeń, trzymając w ręku kubek gorących wspomnień, puściłam resztki tęsknoty wraz z dymem papierosa.

Kochała go... Kochała go od... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

Kochała go... Kochała go od dawna...Ponad życie! Wszystko co robiła, robiła z myślą o nim! Zawsze nosiła z sobą mały portfelik, a w nim widniało jego malutkie zdjęcie, które zrobiła po kryjomu podczas wakacji. Płakała przez niego, cierpiała jak nikt...Płakała z cierpienia, że serce bolało... Zawsze marzyła, że kiedyś obudzi się rano, a on będzie tuż obok niej...Wierzyła w te marzenia... Pewnego dnia siedziała zupełnie sama, niezmiernie zamyślona, płakała...Podszedł on, przytulił ją, powiedział: "Nie płacz więcej". Od tej pory byli razem. Do czasu...Po krótkim czasie znudziła mu się i ją zostawił, lecz fakt, iż nie mógł znaleźć innej dziewczyny pogrążał go. Prosił, by wróciła. Ona wierzyła, że on ją naprawdę kocha, że czuje to samo...Zgodziła się natychmiast, lecz ten chłopak zrobił to samo, co za pierwszym razem - znudził się i zostawił... Stanęła na parapecie, skoczyła w dół. Spadając słyszała w swoim mieszkaniu dzwoniący telefon. To dzwonił on, powiedzieć jej, że już wie, że kocha ją

przez ciemne ulice sunie mała i... teksty

zmadrzeej dodano: 19 kwietnia 2010

przez ciemne ulice sunie mała i ciemna dziewczyna ma w ręce całkiem przeciętne chusteczki a z oczu lecą całkiem nie normalny łzy. dlaczego ? bo wylewa je za zwykłego drania bez serca, czyli ostatecznie to nie ma sensu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV