głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Czemu ona rani każdego kogo spotka na swojej drodze? Kiedyś to ona kochała kogoś. On powtarzał że ona jest dla niego wszystkim. I co się stało? Zostawił ją dla

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Czemu ona rani każdego kogo spotka na swojej drodze? Kiedyś to ona kochała kogoś. On powtarzał że ona jest dla niego wszystkim. I co się stało? Zostawił ją dla inne
 Czemu ona rani każdego  kogo spotka... teksty

zmadrzeej dodano: 18 maja 2010

-Czemu ona rani każdego, kogo spotka na swojej drodze? -Kiedyś to ona kochała kogoś. On powtarzał, że ona jest dla niego wszystkim. -I co się stało? -Zostawił ją dla innej, nie mówiąc jej o tym. A ona teraz mści się na każdym facecie myśląc, że jest taki jak tamten.

Drogi pamiętniku: Jestem w szpitalu... teksty

zmadrzeej dodano: 17 maja 2010

Drogi pamiętniku: Jestem w szpitalu, doktor mówi, że będą mnie operować i mogę tego nie przeżyć. Potrzebuję nowego serca, potrzebuję również kogoś kto mógłby mnie podeprzeć w tych trudnych chwilach, ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł ." Drogi pamiętniku: "Operacja skończona, lekarze mówią, że się udała, ale ja nadal potrzebuje kogoś, kto mnie mógłby wesprzeć, ale jego cały czas nie ma." Drogi pamiętniku: "Minął już tydzień, wyszłam ze szpitala, wszystko ze mną w porządku, mój chłopak nadal nie przyszedł, wiec teraz postanowiłam pójść do niego." Drogi pamiętniku: "Byłam u niego, długo waliłam w drzwi, ale nie było nikogo, weszłam do środka, drzwi były otwarte i na stole leżała kartka papieru:Kochanie wybacz mi, że nie mogłem cię wesprzeć w tych trudnych momentach, a wiem, że tego potrzebowałaś.Chciałem zrobić ci prezent, moje serce już dla mnie nie bije, ale jestem szczęśliwy, że mogę Ci je dać, że nadal żyje w Tobie. Kocham Cię."/marzycielka.x33

Obiecałam sobie  że nigdy więcej... teksty

zmadrzeej dodano: 17 maja 2010

Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie zobaczysz moich łez. Przegrałam zakład. Pieprzony paproch wleciał mi do oka właśnie wtedy, gdy przechodziłeś obok mnie.

Chcę być tylko szczęśliwa. To tak... teksty

zmadrzeej dodano: 17 maja 2010

Chcę być tylko szczęśliwa. To tak niewiele, prawda? Możliwe, ale do szczęścia potrzebny jesteś mi Ty. A Ty nigdy nie będziesz mój. Wiem, wiem. Moja wina. To ja dałam Ci kopa w dupę i buziaka w policzek na pożegnanie. Przepraszam, ale tak cholernie bałam się, że mnie skrzywdzisz, a wiesz przecież, że panicznie boję się bólu..

 ..Mówi się  że nie można szukać... teksty

zmadrzeej dodano: 17 maja 2010

-..Mówi się, że nie można szukać miłości, że sama przyjdzie. Fajnie. Nie szukałam, przyszła, rozjebała mi cały świat i sobie poszła. Mówi się, że trzeba o nią walczyć. Nie, dzięki. Jak narazie staram się odbudować sobie świat, zakleić serce kawałkami przezroczystej taśmy. Popatrz! Jest prawie takie samo, ależ ja mam talent.

Kiedy mówiłeś  że jestem inna... teksty

zmadrzeej dodano: 17 maja 2010

Kiedy mówiłeś, że jestem inna, nie chciałam uwierzyć. Teraz, kiedy mówię, że jestem inna, ty wmawiasz mi, że to nieprawda.

Chce  żeby ją kochał  żeby za... teksty

zmadrzeej dodano: 17 maja 2010

Chce, żeby ją kochał, żeby za nią latał, żeby dzwonił, przychodził pod dom (...), żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła. a ona będzie dla niego raz zła, a raz dobra. raz będzie mu się dawać, a raz odbierać... żeby zgłupiał do reszty, żeby nigdy, w żadnej chwili nie wiedział, czego po niej może się spodziewać. bo ją interesuje tylko gra. i walka. ma paru chętnych, ale oni się nie nadają. są za głupi. i za słabi. dają się wodzić za nos jak dzieciaki... dlatego chce żeby to był właśnie on.

 zatańczysz?  dajesz mi wybór?... teksty

zmadrzeej dodano: 16 maja 2010

-zatańczysz? -dajesz mi wybór? -nie. raz, dwa, trzy... podszedł powoli, zdecydowanie, patrząc Jej głęboko w oczy. wyciągnęła doń delikatną, aksamitną dłoń. chwycił Ją mocno i przyciągnął dynamicznym ruchem ramion do siebie. wstrzymała oddech, poczuła tylko ciarki na plecach, kiedy w tle sali usłyszała Tango Rachmaninova. w drugiej kolejności poczuła jego silną dłoń obejmującą ją w pasie. zaczął. była posłuszna. -nie!- nie była świadoma! straciła świadomość, odpływała z każdym dźwiękiem wydobywającym się z mroku sali. chłodne, niebieskie światło księżyca oświetlało smukłe sylwetki kochanków. z każdą nutą, Tengeros zatracali swoje duszę, brnąć drogą bez powrotu. smak Jej czerwonych, winnych ust, przerywany, głęboki oddech, zapach Jej ciała był przyczyną istnego obłędu jakiemu z pożądaniem się oddawali. tango straconych rozbrzmiewało w ich duszach. czas się zatrzymał. bicie ich serc stało się nie do wytrzymania głośne, wolne. przestały bić. umarli?! nie. zaczęli żyć .

 Masz prawo mnie nienawidzić. Ale... teksty

zmadrzeej dodano: 16 maja 2010

-Masz prawo mnie nienawidzić. Ale jak pomyślę ile nas łączyło, jak pięknie spędzaliśmy ze sobą dni, jakim uczuciem darzyliśmy się nawzajem to mogłabyś dać nam jeszcze jedną szansę. Nie znam innej tak cudownej, tak.. -Przestań już.! Masz rację. Mam prawo cię nienawidzić.

Ilekroć chodziliśmy razem  padał... teksty

zmadrzeej dodano: 16 maja 2010

Ilekroć chodziliśmy razem, padał deszcz. Kiedy po raz pierwszy gęsty deszcz zaskoczył nas na ulicy, bałeś się, że zmoknę. Powiedziałam - bardzo lubię moknąć - moja ręka zaciążyła ci na ramieniu i odgadłeś, że mam głowę uniesioną do góry i że deszcz pada prosto na moje zamknięte oczy. Ująłeś mocniej moją bezwładną rękę i przez chwilę czułam, że to nie ja ciebie, ale że ty mnie prowadzisz, aż ostry kant krawężnika przypomniał nam, że ulice nie są tak proste, jak to sobie wyobrażają ludzie z otwartymi oczyma. Potknęłam się i gdybyś mnie nie przytrzymał, upadłabym. Pamiętam, że roześmiałam się ocierając mokrą twarz, pamiętam twój cichy śmiech..

 kim jesteś  nie poznajesz mnie  nie... teksty

zmadrzeej dodano: 16 maja 2010

-kim jesteś -nie poznajesz mnie -nie -nie możliwe -ale tak jest -zamknij oczy -ale po co -proszę tak na chwilę -dobrze zamykam co teraz -a teraz zajrzyj w głąb serca wyobraz sobie że jesteś ptakiem wznieś się myślami ponad chmury czujesz się już lekka wysuń szufladę ze wspomnieniami z napisem On co widzisz -uśmiech -co jeszcze -oczy niebieskie -co czujesz -dotyk delikatny aksamitny ciepły -poznajesz -tak teraz już poznaję -kim jestem -wspomnieniem miłości …

Spoglądając co chwile w prawy... teksty

zmadrzeej dodano: 16 maja 2010

Spoglądając co chwile w prawy , dolny róg ekranu widzę Twoje imię, Nie , to nie nowa wiadomość.. Tylko znowu zmieniasz status, po co? Ja widzę, że jesteś. A Ty? widzisz mnie? Kiedyś mówiłeś, że czytasz moje opisy.. Lubisz wiedzieć co robie, jakiej muzyki słucham w danym momencie. A no tak , to było kiedyś.. Kiedyś też czekałeś na gadu tylko na mnie, zasypując mnie milionem średników z gwiazdką.. I wiesz.. Jeszcze czasami mam ochotę napisać, tak po koleżeńsku : hej, co tam ? Tylko boję się przeczytać, że czekasz na inną...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV