głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej zamiast jego ramion żałosny pluszowy mis. Następnego dnia życie toczyło się dalej. Jak gdyby nigdy nic. Wtedy tez się świat nie zatrzymał. Znów Bóg niczego nie

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
zamiast jego ramion żałosny pluszowy mis.
zamiast jego ramion   żałosny... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

zamiast jego ramion - żałosny, pluszowy mis.

 Następnego dnia życie toczyło... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

-Następnego dnia życie toczyło się dalej. Jak gdyby nigdy nic. Wtedy tez się świat nie zatrzymał. Znów Bóg niczego nie zauważył...

Dwunasta w nocy. On jeszcze nie... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Dwunasta w nocy. On jeszcze nie spał. Jak zawsze popatrzył na wyciszony telefon. W tym samym momencie zaświecił się ekran z napisem ' odebrano wiadomość '. Zdziwiony odczytał ją : `Najchętniej chciałabym zniknąć, żeby ulżyć wszystkim... Może coś by się zmieniło. Ja już nie chcę nikomu o niczym mówić. Wszystko jest beznadziejne. Wszystko się zjebało. Przepraszam, nie potrafię inaczej.` Wtedy uświadomił sobie, że w jednej wiadomości, można krótko i zwięźle opisać stan, w którym obecnie się znajdowała.

 Ty mnie już nie kochasz  prawda?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

-Ty mnie już nie kochasz, prawda? -Aż tak to widać?

  ej  poczekaj  moment. musisz... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- ej, poczekaj, moment. musisz posłuchać tego co mam Ci do powiedzenia. - ale ja nie chcę. - nie obchodzi mnie czy chcesz czy nie. musisz. po prostu musisz. a teraz przeciągasz. - lubię na Ciebie patrzeć. - daruj sobie. nie jestem tak naiwna jak ona i reszta. - ona? kogo masz na myśli? - spójrz tam.! właśnie. dokładnie tam. widzisz ją? siedzi na Waszej ławce, pod Waszym drzewem i słucha Waszej piosenki. - no i? - ona tęskni.

  proszę Cię. spójrz na mnie..... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- proszę Cię. spójrz na mnie.. spójrz! ostatni raz. na prawdę.. widzisz tą nad... - jeb się.

  widzisz go?   no widzę. co z nim?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- widzisz go? - no widzę. co z nim? - przyjrzyj się najlepiej jak potrafisz. tak właśnie wygląda największy frajer, który potrafi cholernie ranić. - okej, rozumiem.

Wolałeś jej dupę niż moje serce ?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Wolałeś jej dupę niż moje serce ? Wybacz ale ta bajka raczej dobrze się nie skończy. Nara !

Czego Ty nadal nie rozumiesz? teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Czego Ty nadal nie rozumiesz?

Spojrzała na niego i spytała... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Spojrzała na niego i spytała dlaczego ja tak krzywdzi. Nie znalazł słow. by odpowiedzieć, przytulił ja najmocniej jak potrafił i szepnął na ucho, ze trzeci raz nie popełni tego samego bledu i nie odejdzie bez słowa. Popatrzyła na niego i zaśmiała się, chciała wierzyć w jego słowa, ale jak wierzyć komuś kto dwa razy Cie zranił. ? nienaw... ja tez Cie kocham powiedziała, przytuliła się do niego, a na twarzy pojawił się uśmiech.

mówiłeś  że nie możemy żyć bez... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

mówiłeś, że nie możemy żyć bez siebie..

Oszukując sama siebie  wzmacniam... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Oszukując sama siebie, wzmacniam się w przekonaniu, że jestem beznadziejnym przypadkiem . Jednym czułym gestem z Twojej strony, usprawiedliwiam setki, tysiące kurewskich zagrań. Może kiedyś Ci się to znudzi. Może ogarniesz swoje ego i zauważysz ze zeszycik z prośbą o usprawiedliwienie nieobecności w moim życiu, brakiem czułości, wyjaśnianiem kłamstw i niejasności jest już prawie pełny, nie mam zamiaru zakładać drugiego. Szkoda czasu, nerw, łez i serca już szkoda. Przez Ciebie metka ' nieszczęśliwej ' przyległa do mnie na stałe. Dla większości jestem tą mała dziewczynką, której trzęsą się ręce, a łzy lecą po policzkach w każdej porze dnia i nocy. Tą dziewczynką, która już nie maluje paznokci, a obgryza je nerwowo, choć wcześniej dbała o każdy szczegół, każdy włos, połysk bucików, przed spotkaniem miała wszystko perfekcyjnie dopasowane. Nawet kolor pomadki idealnie pasował do twych ust. Tej dziewczyny już nigdy nikt nie spotka, cierpi okropnie, nie chce żyć - wiem mówiła mi ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV