głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej znów nie spałem w nocy powiedział.. dlaczego niby ? zapytała z troską.. nie mogłem zasnąć bo ciągle myslałem o tobie.. a ty co masz takie czerwone oczy i w ogó

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
znów nie spałem w nocy powiedział.. dlaczego niby ? zapytała z troską.. nie mogłem zasnąć bo ciągle myslałem o tobie.. a ty co masz takie czerwone oczy i w
  znów nie spałem w nocy... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- znów nie spałem w nocy - powiedział.. - dlaczego niby ? - zapytała z troską..- nie mogłem zasnąć, bo ciągle myslałem o tobie.. a ty co masz takie czerwone oczy i w ogóle.. ? - ja zastanawiałam się ile jeszcze będziesz mnie okłamywał.

  ej mała ! co ty robisz ?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- ej mała ! co ty robisz ? - krzyknął ktoś w oddali.. - co tu robisz o tej porze ? - przestraszona, cała zapłakana z zaschniętym tuszem pod powiekami, wyszeptała... - kocham go..

zamiast jego ramion   żałosny... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

zamiast jego ramion - żałosny, pluszowy mis.

 Następnego dnia życie toczyło... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

-Następnego dnia życie toczyło się dalej. Jak gdyby nigdy nic. Wtedy tez się świat nie zatrzymał. Znów Bóg niczego nie zauważył...

Dwunasta w nocy. On jeszcze nie... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Dwunasta w nocy. On jeszcze nie spał. Jak zawsze popatrzył na wyciszony telefon. W tym samym momencie zaświecił się ekran z napisem ' odebrano wiadomość '. Zdziwiony odczytał ją : `Najchętniej chciałabym zniknąć, żeby ulżyć wszystkim... Może coś by się zmieniło. Ja już nie chcę nikomu o niczym mówić. Wszystko jest beznadziejne. Wszystko się zjebało. Przepraszam, nie potrafię inaczej.` Wtedy uświadomił sobie, że w jednej wiadomości, można krótko i zwięźle opisać stan, w którym obecnie się znajdowała.

 Ty mnie już nie kochasz  prawda?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

-Ty mnie już nie kochasz, prawda? -Aż tak to widać?

  ej  poczekaj  moment. musisz... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- ej, poczekaj, moment. musisz posłuchać tego co mam Ci do powiedzenia. - ale ja nie chcę. - nie obchodzi mnie czy chcesz czy nie. musisz. po prostu musisz. a teraz przeciągasz. - lubię na Ciebie patrzeć. - daruj sobie. nie jestem tak naiwna jak ona i reszta. - ona? kogo masz na myśli? - spójrz tam.! właśnie. dokładnie tam. widzisz ją? siedzi na Waszej ławce, pod Waszym drzewem i słucha Waszej piosenki. - no i? - ona tęskni.

  proszę Cię. spójrz na mnie..... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- proszę Cię. spójrz na mnie.. spójrz! ostatni raz. na prawdę.. widzisz tą nad... - jeb się.

  widzisz go?   no widzę. co z nim?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- widzisz go? - no widzę. co z nim? - przyjrzyj się najlepiej jak potrafisz. tak właśnie wygląda największy frajer, który potrafi cholernie ranić. - okej, rozumiem.

Wolałeś jej dupę niż moje serce ?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Wolałeś jej dupę niż moje serce ? Wybacz ale ta bajka raczej dobrze się nie skończy. Nara !

Czego Ty nadal nie rozumiesz? teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Czego Ty nadal nie rozumiesz?

Spojrzała na niego i spytała... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Spojrzała na niego i spytała dlaczego ja tak krzywdzi. Nie znalazł słow. by odpowiedzieć, przytulił ja najmocniej jak potrafił i szepnął na ucho, ze trzeci raz nie popełni tego samego bledu i nie odejdzie bez słowa. Popatrzyła na niego i zaśmiała się, chciała wierzyć w jego słowa, ale jak wierzyć komuś kto dwa razy Cie zranił. ? nienaw... ja tez Cie kocham powiedziała, przytuliła się do niego, a na twarzy pojawił się uśmiech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV