głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Dwunasta w nocy. On jeszcze nie spał. Jak zawsze popatrzył na wyciszony telefon. W tym samym momencie zaświecił się ekran z napisem ' odebrano wiadomość '. Zdzi

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Dwunasta w nocy. On jeszcze nie spał. Jak zawsze popatrzył na wyciszony telefon. W tym samym momencie zaświecił się ekran z napisem ' odebrano wiadomość '. Zdziwiony o
Dwunasta w nocy. On jeszcze nie... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Dwunasta w nocy. On jeszcze nie spał. Jak zawsze popatrzył na wyciszony telefon. W tym samym momencie zaświecił się ekran z napisem ' odebrano wiadomość '. Zdziwiony odczytał ją : `Najchętniej chciałabym zniknąć, żeby ulżyć wszystkim... Może coś by się zmieniło. Ja już nie chcę nikomu o niczym mówić. Wszystko jest beznadziejne. Wszystko się zjebało. Przepraszam, nie potrafię inaczej.` Wtedy uświadomił sobie, że w jednej wiadomości, można krótko i zwięźle opisać stan, w którym obecnie się znajdowała.

 Ty mnie już nie kochasz prawda?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

-Ty mnie już nie kochasz, prawda? -Aż tak to widać?

 ej poczekaj moment. musisz... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- ej, poczekaj, moment. musisz posłuchać tego co mam Ci do powiedzenia. - ale ja nie chcę. - nie obchodzi mnie czy chcesz czy nie. musisz. po prostu musisz. a teraz przeciągasz. - lubię na Ciebie patrzeć. - daruj sobie. nie jestem tak naiwna jak ona i reszta. - ona? kogo masz na myśli? - spójrz tam.! właśnie. dokładnie tam. widzisz ją? siedzi na Waszej ławce, pod Waszym drzewem i słucha Waszej piosenki. - no i? - ona tęskni.

 proszę Cię. spójrz na mnie..... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- proszę Cię. spójrz na mnie.. spójrz! ostatni raz. na prawdę.. widzisz tą nad... - jeb się.

 widzisz go?  no widzę. co z nim?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

- widzisz go? - no widzę. co z nim? - przyjrzyj się najlepiej jak potrafisz. tak właśnie wygląda największy frajer, który potrafi cholernie ranić. - okej, rozumiem.

Wolałeś jej dupę niż moje serce ?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Wolałeś jej dupę niż moje serce ? Wybacz ale ta bajka raczej dobrze się nie skończy. Nara !

Czego Ty nadal nie rozumiesz? teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Czego Ty nadal nie rozumiesz?

Spojrzała na niego i spytała... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Spojrzała na niego i spytała dlaczego ja tak krzywdzi. Nie znalazł słow. by odpowiedzieć, przytulił ja najmocniej jak potrafił i szepnął na ucho, ze trzeci raz nie popełni tego samego bledu i nie odejdzie bez słowa. Popatrzyła na niego i zaśmiała się, chciała wierzyć w jego słowa, ale jak wierzyć komuś kto dwa razy Cie zranił. ? nienaw... ja tez Cie kocham powiedziała, przytuliła się do niego, a na twarzy pojawił się uśmiech.

mówiłeś że nie możemy żyć bez... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

mówiłeś, że nie możemy żyć bez siebie..

Oszukując sama siebie wzmacniam... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

Oszukując sama siebie, wzmacniam się w przekonaniu, że jestem beznadziejnym przypadkiem . Jednym czułym gestem z Twojej strony, usprawiedliwiam setki, tysiące kurewskich zagrań. Może kiedyś Ci się to znudzi. Może ogarniesz swoje ego i zauważysz ze zeszycik z prośbą o usprawiedliwienie nieobecności w moim życiu, brakiem czułości, wyjaśnianiem kłamstw i niejasności jest już prawie pełny, nie mam zamiaru zakładać drugiego. Szkoda czasu, nerw, łez i serca już szkoda. Przez Ciebie metka ' nieszczęśliwej ' przyległa do mnie na stałe. Dla większości jestem tą mała dziewczynką, której trzęsą się ręce, a łzy lecą po policzkach w każdej porze dnia i nocy. Tą dziewczynką, która już nie maluje paznokci, a obgryza je nerwowo, choć wcześniej dbała o każdy szczegół, każdy włos, połysk bucików, przed spotkaniem miała wszystko perfekcyjnie dopasowane. Nawet kolor pomadki idealnie pasował do twych ust. Tej dziewczyny już nigdy nikt nie spotka, cierpi okropnie, nie chce żyć - wiem mówiła mi ..

wiesz czym pachnie zazdrość?... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

wiesz czym pachnie zazdrość? pachnie śladami pocałunków na białej koszuli , kieliszkami wina wypitymi do połowy, oddechem pozostawionym na szyi. tym wszystkim co nie należy do ciebie .

 Hej co tam słychać?  Naprawdę... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2010

-Hej, co tam słychać? - Naprawdę chcesz wiedzieć? - No... Tak, dlatego się pytam. - Okej. Boli mnie serce, chce mi się płakać, nie mogę spać ani jeść. Nie czuję się już sobą i cholernie jest mi ciężko, ale udaję i uśmiecham się jak głupia, bylebyś tylko nie zauważył, że mi jeszcze zależy. - Aha... - Wiedziałam, że nie to chciałeś usłyszeć. A więc zacznę jeszcze raz. U mnie świetnie, a jak tam u Ciebie? / caramello

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV