głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej myślisz że gdybym wiedziała że zostawisz mnie zranisz złamiesz mi serca i zabierzesz wszystko co miałam nie pokochałabym Cię ? Wypominasz mi wciąż moje błędy wi

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
myślisz że gdybym wiedziała że zostawisz mnie zranisz złamiesz mi serca i zabierzesz wszystko co miałam nie pokochałabym Cię ?
myślisz  że gdybym wiedziała że... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

myślisz, że gdybym wiedziała że zostawisz mnie, zranisz, złamiesz mi serca i zabierzesz wszystko co miałam nie pokochałabym Cię ?

Wypominasz mi wciąż moje błędy... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

Wypominasz mi wciąż moje błędy, więc może teraz ja wypomnę Tobie twoje?!

  nienawidzę Cie !   krzyknęła .... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

- nienawidzę Cie ! - krzyknęła . - On milczał , pochwycił ją w ramiona i mocno przytulił , pocałował . Wiedział , że Ona ma ciężkie chwile , Ona już po minucie żałowała tego co powiedziała !

rysowałam serca dwa..pytałes po co... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

rysowałam serca dwa..pytałes po co to robię. odpowiedziałam że jedno z nich jest twoje a drugie moje, a potem one się złączą. roześmiałeś się uznając to za dobry żart, potem odszedłeś. nie unosiłeś ciężaru własnego serca więc jak mógłbyś utrzymać podwójny?

i gdybyś po prostu powiedział  że... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

i gdybyś po prostu powiedział, że to co do mnie czułeś, wygasło. nie ma sensu. przeprosił, i odszedł. byłoby okej. nie czułabym się przynajmniej tak idiotycznie, jak wtedy, kiedy następnego dnia trzymałeś Ją za rękę, a Twoi znajomi po cichu podziwiali Twoje zachowanie, równocześnie śmiejąc się ze mnie. nienawidzę Cię za to, wiesz? nienawidzę.

zabiorę Ci zeszyt na przerwie. na... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

zabiorę Ci zeszyt na przerwie. na okładce, czarnym markerem narysuje wielkie serce. złamane. z dopiskiem jak tęsknię.

na prawdę nie rozumiesz ile to dla... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

na prawdę nie rozumiesz ile to dla mnie znaczyło? Twój ciepły oddech na moim karku. pocałunki w szyję. to chore zapewnienie, że jednak mnie kochasz. kłamałeś! kłamałeś, na każdym kroku. brnąłeś z jednego kłamstwa, w drugie. wierzyłam Ci. niepotrzebnie. tacy jak Ty się nie zmieniają.

dopadła mnie! chce mnie wykończyć.... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

dopadła mnie! chce mnie wykończyć. żywi się mną! tak, miłość!

pamiętam tamte wakacje jak żadne... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

pamiętam tamte wakacje jak żadne inne. tamtą noc, w pustym mieszkaniu Twoich starych. maksymalne zbliżenie między Nami. Nasz pierwszy raz. delikatną pościel z lekka okrywającą Nasze ciała. Twój gorący oddech na mojej szyi. ręce pieszczące wszystkie części mojego ciała. Twoje ciche 'kocham Cię'.. to było niesamowite. nastój popsuł się kiedy następnego dnia, zamiast do kumpla wysłałeś wiadomość, do mnie. czyli, byłam, po to, żeby mnie zaliczyć? i o! byłam suką.

  zdefiniuj mnie.   w ilu słowach?... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

- zdefiniuj mnie. - w ilu słowach? - w ilu chcesz. - a jakiej opinii się spodziewasz? - hm, nie żebym podpowiadał, ale.. może coś w tym stylu: 'miłość mojego życia, sens wszystkiego'? co myślisz? - znam o wiele trafniejsze. - zamieniam się w słuch. - podły drań. idiota bawiący się każdą napotkaną dziewczyną. sztuczny i fałszywy frajer, który 'odbija' laski swoim kumplom. debil pyskujący rodzicom i nauczycielom. skurwysyn do potęgi dziewiątej! koleś, którego kocham.

Życie czasem jest tak słodkie jak... teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

Życie czasem jest tak słodkie jak pierwszy pocałunek, jak czekolada z nadzieniem truskawkowym, a czasem tak gorzkie jak pierwszy papieros i wódka bez przepicia.

Zadzwoń do chirurga   napraw rany. teksty

zmadrzeej dodano: 2 września 2010

Zadzwoń do chirurga, napraw rany.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV