głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów włożyła słuchawki

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów włożyła słuchawki w uszy ws
po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów, włożyła słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadła na krawężniku, na którym spędzali razem mnóstwo czasu. przypomniała sobie te ostatnie wspólne chwile. jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał jej na palec obrączkę ze źdźbła trawy obiecując , że nigdy jej nie skrzywdzi. zamykając oczy w podświadomości poczuła jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny jej kruche serce. wracając do domu ujrzała go idącego z naprzeciwka. - co Ty tu robisz ? - tylko tyle była wstanie wyjąkać na jego widok. - to samo co Ty. - odparł odgarniając jej niesforny kosmyk włosów za ramię. - tęsknię.

A gdy kolejny raz opowiadałam jej... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

A gdy kolejny raz opowiadałam jej swoją historie ledwo udało mi się powstrzymać łzy, które jak na złość pragnęły wydostać się z oczu.. Choć znała doskonale te wydarzenie, nie przerwała mi ani razu.. Słuchała dalej..Widziała jak do oczu cisną mi się łzy.. Jak wstrzymuję wdech wymawiając jego imię, jak z trudnością mówię o jego aktualnej dziewczynie i jak nadal czule wspominam jego pocałunki i dotyki.. A gdy skończyłam odwróciłam się na piecie i wyjrzałam przez okno..Wybiła 23..Zamknęłam oczy i pragnęłam przenieść się w czasie..Cofnąć się o rok wstecz, gdzie wszystko było przede mną,chciałam przeżyć to jeszcze raz..Otworzyłam oczy wypuszczając natrętne łzy spojrzałam na Nią, swoją przyjaciółkę..Nie pytała o nic więcej,tylko przytuliła mnie mocno..Właśnie tak od roku wyglądają moje wieczory..

zajebiście szczęśliwa    teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

zajebiście szczęśliwa ;)

Dziś uświadomiłam sobie  że... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Dziś uświadomiłam sobie, że zabierasz mi połowę mojego tlenu. nie martw się, ja lubię się dzielić.

uśmiech w trybie stałym    teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

uśmiech w trybie stałym ;)

wejście do szkoły. przejście przez... teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

wejście do szkoły. przejście przez korytarz - balon z gumy i obczajka z góry na dół plastikowych pań. zbicie kilku pion, i wejście do klasy ze słowami na ustach : ' ta, spóźnienie'

miłości nie ma  jasne? teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

miłości nie ma, jasne?

wykorzystam każdą chwilę  każdy... teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

wykorzystam każdą chwilę, każdy przyjacielski pocałunek, każde objęcie, aby udowodnić Ci, że coś nas łączy.

uwielbiałam nasze nocne rozmowy... teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

uwielbiałam nasze nocne rozmowy przez telefon. kochałam, kiedy odpowiadałeś mi bajkę o księżniczce szukającej szczęścia, a ja usypiałam przy niej. ubóstwiałam sytuacje, kiedy budziłam się rano a Ty wciąż nie rozłączyłeś się, bo chciałeś posłuchać mojego oddechu. brakuje mi tego, jak kofeiny, kiedy nie wypije rano kawy, jak czasu, którego mam zajebiście mało, jak smsów, kiedy skończy mi się pakiet. tęsknie Skarbie.

powinnam była Cię wtedy zatrzymać... teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

powinnam była Cię wtedy zatrzymać, a nie teraz płakać w poduszkę i wspominać kolejną nieprzespaną noc. nie powinnam była Cię poznać nigdy, nigdy.

kiedy delikatnie całowałeś moje... teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

kiedy delikatnie całowałeś moje usta zakochałam się w nich. byłam bezbronna, bezsilna - uzależniłam się. potem już każdego dnia byłam jak narkoman- na głodzie. pragnęłam tych pocałunków.

zrozpaczona  zdesperowana  zapłakana... teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

zrozpaczona, zdesperowana, zapłakana wzięła do ręki nóż. wiedziała, że tak suka, dla której ją zostawił chodzi w godzinach nocnych ulicą, udając się do swojej nowej ,,pracy'' ulicznicy. tylko on nie wiedział, że jego nowa dziewczyna jest dziwką. wybiegła z domu. wbiła nóż w jej ciało, tuż obok serca. krew energicznie spływała po piersiach jego nowej zabawki. nie żałowała tego, czego zrobiła. liczyło się tylko jego szczęście, udowodnienie mu, że to ona powinna być teraz z nim. wykorzystała to po to, aby przybiegł do niej i prosił o wybaczenie. zabiła zwykłą, nic nie wartą ulicznice, zabiła, bo kochała.. za mocno kochała tego śmiecia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV