głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Żałujesz? Czego? Tego że cierpiałaś.. Nie A gdybyś miała to przeżyć jeszcze raz? To co? Chciałabyś? Tak Wszystko dokładnie tak samo? Tak Z tymi błędami .. ? Wł

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Żałujesz? Czego? Tego że cierpiałaś.. Nie A gdybyś miała to przeżyć jeszcze raz? To co? Chciałabyś? Tak Wszystko dokładnie tak samo? Tak Z tymi błę
 Żałujesz?  Czego?  Tego że... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

- Żałujesz? - Czego? - Tego, że cierpiałaś.. - Nie - A gdybyś miała to przeżyć jeszcze raz? - To co? - Chciałabyś? - Tak - Wszystko dokładnie tak samo? - Tak - Z tymi błędami .. ? - Właśnie z nimi. - Z nim? - Z nikim innym - Chciałabyś znów czuć te rozczarowania? - Tak. - Dlaczego? - Dlatego, żeby znów poczuć się szczęśliwa. - Ale przecież.. - Tak, ale wszystko musi się wyrównać. Nie można być za szczęśliwym.

Zakochana bez pamięci z różowymi... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Zakochana bez pamięci, z różowymi okularami na nosie, nie zauważyła, że tak na prawdę stosunkowo mało dla Niego znaczy.Tak ładnie mówił że kocha, niewinnie patrzył w oczy. Teraz nie może się pozbierać po tym jak ją oszukał.Tyle razy walczyła o tą miłość, bo przecież jest największą z wartości. I choć wszyscy powtarzali by ubrała czarno-białe okulary rozsądku, nie słuchała, ponieważ jak mówiła, liczy się zaufanie.

Łatwo jest zauważyć kobiecość w... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Łatwo jest zauważyć kobiecość w butach na obcasach.Trudniej zauważyć ją w glanach.

To wtedy przytulił mnie po raz... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

To wtedy przytulił mnie po raz pierwszy. Zrobił to tak, ze cała ja zmieściłam się w Jego ramionach..Było mi ciepło i przyjemnie, a łzy po woli wysychały mi na policzku.Czułam się bezpiecznie..Zamknęłam oczy rozkoszując się Jego zapachem perfum, który złączył się z zapachem tytoniu.-przecież on nie pali..-powiedziałam w myślach i w tej chwili do mnie dotarło, że znajduje się w ramionach zupełnie kogoś innego, niż, w których bardzo bym chciała się znaleźć..Znów poczułam jak łzy wypełniają moje policzki, a tętno z rozpaczy przyśpiesza..Słyszałam jego czule słowa. Próbował mnie pocieszyć choć nie wiedział o co chodzi..a może wiedział..lecz nie wspomniał o tym ani słowem..Byłam wściekła na siebie,że do tego dopuściłam.Odsunęłam się od niego i spojrzałam w jego niebieskie tęczówki..-przepraszam..-szepnęłam ledwo słyszalnie, ale on usłyszał.-Nie szkodzi.Poczekam-odparł.Koniuszkami palców otarł mi łzy z policzków, pocałował w czoło, po czym się odwrócił i odszedł.

Trzeba przebaczyć choć czasem nie... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Trzeba przebaczyć, choć czasem nie jest, jak być powinno.

po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów, włożyła słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadła na krawężniku, na którym spędzali razem mnóstwo czasu. przypomniała sobie te ostatnie wspólne chwile. jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał jej na palec obrączkę ze źdźbła trawy obiecując , że nigdy jej nie skrzywdzi. zamykając oczy w podświadomości poczuła jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny jej kruche serce. wracając do domu ujrzała go idącego z naprzeciwka. - co Ty tu robisz ? - tylko tyle była wstanie wyjąkać na jego widok. - to samo co Ty. - odparł odgarniając jej niesforny kosmyk włosów za ramię. - tęsknię.

A gdy kolejny raz opowiadałam jej... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

A gdy kolejny raz opowiadałam jej swoją historie ledwo udało mi się powstrzymać łzy, które jak na złość pragnęły wydostać się z oczu.. Choć znała doskonale te wydarzenie, nie przerwała mi ani razu.. Słuchała dalej..Widziała jak do oczu cisną mi się łzy.. Jak wstrzymuję wdech wymawiając jego imię, jak z trudnością mówię o jego aktualnej dziewczynie i jak nadal czule wspominam jego pocałunki i dotyki.. A gdy skończyłam odwróciłam się na piecie i wyjrzałam przez okno..Wybiła 23..Zamknęłam oczy i pragnęłam przenieść się w czasie..Cofnąć się o rok wstecz, gdzie wszystko było przede mną,chciałam przeżyć to jeszcze raz..Otworzyłam oczy wypuszczając natrętne łzy spojrzałam na Nią, swoją przyjaciółkę..Nie pytała o nic więcej,tylko przytuliła mnie mocno..Właśnie tak od roku wyglądają moje wieczory..

zajebiście szczęśliwa  teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

zajebiście szczęśliwa ;)

Dziś uświadomiłam sobie że... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Dziś uświadomiłam sobie, że zabierasz mi połowę mojego tlenu. nie martw się, ja lubię się dzielić.

uśmiech w trybie stałym  teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

uśmiech w trybie stałym ;)

wejście do szkoły. przejście przez... teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

wejście do szkoły. przejście przez korytarz - balon z gumy i obczajka z góry na dół plastikowych pań. zbicie kilku pion, i wejście do klasy ze słowami na ustach : ' ta, spóźnienie'

miłości nie ma jasne? teksty

zmadrzeej dodano: 4 października 2010

miłości nie ma, jasne?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV