głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Myślałam że będzie na zawsze teraz wiem że nigdy nie ma na zawsze. z bagażem pełnym snów po wszystko i po nic wyruszam dziś donikąd . Odżyłam wróciłam nowa ja.

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Myślałam że będzie na zawsze teraz wiem że nigdy nie ma na zawsze.
Myślałam że będzie na zawsze... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Myślałam, że będzie na zawsze, teraz wiem, że nigdy nie ma na zawsze.

z bagażem pełnym snów po wszystko... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

z bagażem pełnym snów, po wszystko i po nic, wyruszam dziś donikąd .

Odżyłam wróciłam nowa ja. Tym... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Odżyłam, wróciłam, nowa ja. Tym razem spokojna i zrównoważona. Nauczyłam się na błędach i wiem, że drugi raz takich samych nie popełnię.

Znasz to uczucie kiedy jakaś osoba... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy,potrafisz zmienić się tylko dla niej , znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już.Więc po co w ogóle zaczynać.

Jeśli alkohol sprawia że mówisz... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Jeśli alkohol sprawia, że mówisz mi prawdę to pij więcej. Przynajmniej wtedy wiem, że kochasz.

 Żałujesz?  Czego?  Tego że... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

- Żałujesz? - Czego? - Tego, że cierpiałaś.. - Nie - A gdybyś miała to przeżyć jeszcze raz? - To co? - Chciałabyś? - Tak - Wszystko dokładnie tak samo? - Tak - Z tymi błędami .. ? - Właśnie z nimi. - Z nim? - Z nikim innym - Chciałabyś znów czuć te rozczarowania? - Tak. - Dlaczego? - Dlatego, żeby znów poczuć się szczęśliwa. - Ale przecież.. - Tak, ale wszystko musi się wyrównać. Nie można być za szczęśliwym.

Zakochana bez pamięci z różowymi... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Zakochana bez pamięci, z różowymi okularami na nosie, nie zauważyła, że tak na prawdę stosunkowo mało dla Niego znaczy.Tak ładnie mówił że kocha, niewinnie patrzył w oczy. Teraz nie może się pozbierać po tym jak ją oszukał.Tyle razy walczyła o tą miłość, bo przecież jest największą z wartości. I choć wszyscy powtarzali by ubrała czarno-białe okulary rozsądku, nie słuchała, ponieważ jak mówiła, liczy się zaufanie.

Łatwo jest zauważyć kobiecość w... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Łatwo jest zauważyć kobiecość w butach na obcasach.Trudniej zauważyć ją w glanach.

To wtedy przytulił mnie po raz... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

To wtedy przytulił mnie po raz pierwszy. Zrobił to tak, ze cała ja zmieściłam się w Jego ramionach..Było mi ciepło i przyjemnie, a łzy po woli wysychały mi na policzku.Czułam się bezpiecznie..Zamknęłam oczy rozkoszując się Jego zapachem perfum, który złączył się z zapachem tytoniu.-przecież on nie pali..-powiedziałam w myślach i w tej chwili do mnie dotarło, że znajduje się w ramionach zupełnie kogoś innego, niż, w których bardzo bym chciała się znaleźć..Znów poczułam jak łzy wypełniają moje policzki, a tętno z rozpaczy przyśpiesza..Słyszałam jego czule słowa. Próbował mnie pocieszyć choć nie wiedział o co chodzi..a może wiedział..lecz nie wspomniał o tym ani słowem..Byłam wściekła na siebie,że do tego dopuściłam.Odsunęłam się od niego i spojrzałam w jego niebieskie tęczówki..-przepraszam..-szepnęłam ledwo słyszalnie, ale on usłyszał.-Nie szkodzi.Poczekam-odparł.Koniuszkami palców otarł mi łzy z policzków, pocałował w czoło, po czym się odwrócił i odszedł.

Trzeba przebaczyć choć czasem nie... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

Trzeba przebaczyć, choć czasem nie jest, jak być powinno.

po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów, włożyła słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadła na krawężniku, na którym spędzali razem mnóstwo czasu. przypomniała sobie te ostatnie wspólne chwile. jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał jej na palec obrączkę ze źdźbła trawy obiecując , że nigdy jej nie skrzywdzi. zamykając oczy w podświadomości poczuła jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny jej kruche serce. wracając do domu ujrzała go idącego z naprzeciwka. - co Ty tu robisz ? - tylko tyle była wstanie wyjąkać na jego widok. - to samo co Ty. - odparł odgarniając jej niesforny kosmyk włosów za ramię. - tęsknię.

A gdy kolejny raz opowiadałam jej... teksty

zmadrzeej dodano: 5 października 2010

A gdy kolejny raz opowiadałam jej swoją historie ledwo udało mi się powstrzymać łzy, które jak na złość pragnęły wydostać się z oczu.. Choć znała doskonale te wydarzenie, nie przerwała mi ani razu.. Słuchała dalej..Widziała jak do oczu cisną mi się łzy.. Jak wstrzymuję wdech wymawiając jego imię, jak z trudnością mówię o jego aktualnej dziewczynie i jak nadal czule wspominam jego pocałunki i dotyki.. A gdy skończyłam odwróciłam się na piecie i wyjrzałam przez okno..Wybiła 23..Zamknęłam oczy i pragnęłam przenieść się w czasie..Cofnąć się o rok wstecz, gdzie wszystko było przede mną,chciałam przeżyć to jeszcze raz..Otworzyłam oczy wypuszczając natrętne łzy spojrzałam na Nią, swoją przyjaciółkę..Nie pytała o nic więcej,tylko przytuliła mnie mocno..Właśnie tak od roku wyglądają moje wieczory..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV