głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Nie tylko nie chciałam być z Tobą przez ten cały rok ale nawet o Tobie nie myślałam. Nie było na to czasu melanże zniszczyły moje upodobania i ideały które miał

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Nie tylko nie chciałam być z Tobą przez ten cały rok ale nawet o Tobie nie myślałam. Nie było na to czasu melanże zniszczyły moje upodobania i ideały które miałam. Wó
Nie tylko nie chciałam być z Tobą... teksty

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2010

Nie tylko nie chciałam być z Tobą przez ten cały rok, ale nawet o Tobie nie myślałam. Nie było na to czasu, melanże zniszczyły moje upodobania i ideały, które miałam. Wódka wypruła mi wątrobe, a fajki rozpieprzyły płuca. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, już Cię nie kocham.

Może dla niego to było jak z tą... teksty

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2010

Może dla niego to było jak z tą sytuacją, kiedy zbierasz się w sobie i rzucasz się całym ciałem na drzwi, które rzekomo są zamknięte na zamek, podczas gdy one otwierają się bez trudu ? bo w ogóle nie były zamknięte ? i stoisz wtedy jak wryty, zaglądając do wnętrza pomieszczenia, próbując sobie przypomnieć, czego tam właściwie szukasz.

Całą noc przemeblowywała... teksty

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2010

Całą noc przemeblowywała mieszkanie. Gdy skończyła, przypomniała sobie jak ktoś powiedział, że gdy kobieta przestawia meble to znaczy, że w jej życiu uczuciowym coś się zmieniło. Tak jakby w ten magiczny sposób - ciągnąc kanapę z jednego pokoju do drugiego - zaczynała wszystko od nowa, usuwała ślady czyjejś obecności, pozbywała się wspomnień, skojarzeń. Najlepiej byłoby zmienić mieszkanie lub miasto, a może nawet kraj albo kontynent.

dzwonek na przerwę  wybiegłam jak... teksty

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2010

dzwonek na przerwę, wybiegłam jak najszybciej się dało. wracając do domu czytałam ciągle tego jednego smsa. nie mogłam uwierzyć. wchodząc do domu upadłam na podłogę, zmartwiona mama podbiegła szybko, i patrząc się na mnie jak na skaranie boskie powiedziała: wstawaj, chodź, coś na to poradzimy. usiadłam na krześle w kuchni pokazując jej smsa. zmartwiona przytuliła mnie podając mi butelkę absolwenta. Masz kochanie, należy ci się, tylko nie mów ojcu-powiedziała. wiedziała, że nie powinna mi tego dawać, ale też doskonale wiedziała, że inaczej nie przeżyję tego dnia. wiedziała jak bardzo potrafiły mnie zranić słowa 'to koniec' napisane w smsie.

Jedna osoba  i powoduje tak wiele... teksty

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2010

Jedna osoba, i powoduje tak wiele sprzecznych uczuć.

Bóg jest mi świadkiem  że nigdy... teksty

zmadrzeej dodano: 21 grudnia 2010

Bóg jest mi świadkiem, że nigdy nie chciałem niczego od ciebie - oprócz ciebie.

dziwnie się czułam gdy mama... teksty

zmadrzeej dodano: 19 grudnia 2010

dziwnie się czułam gdy mama zapytała o ciebie, a ja z bólem w sercu powiedziałam, że ciebie już nie ma. / malynoowa.

  a Ty po ilu kostkach się... teksty

zmadrzeej dodano: 19 grudnia 2010

- a Ty po ilu kostkach się uśmiechniesz? - a Ty po ilu kieliszkach wyznasz mi miłość?

Od dzis zaczynamy zyc bez siebie. teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Od dzis zaczynamy zyc bez siebie.

uśmiechnij się i powiedz  że... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

uśmiechnij się i powiedz, że wszystko jest okej. widząc go, odwróć się i wytrzyj łzę, która właśnie spływa ci po policzku.

Spojrzał na mnie tymi swoimi oczami.... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Spojrzał na mnie tymi swoimi oczami. Od tej pory czekałam na grom z jasnego nieba, tajfun, trąbę powietrzną, wybuch wulkanu, trzęsienie ziemi co najmniej trzeciego stopnia lub inne katastrofy miłosne.

 Skończ z tym! Już i tak nic nie... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

-Skończ z tym! Już i tak nic nie zmienisz! Nie dasz rady tego zmienić! -A skąd Ty to możesz wiedzieć?! Skąd wiesz że mój upór z tym nie wygra? Nikt nigdy nie próbował z tym walczyć tak długo... -To dlatego że nikt tak długo nie wytrzymał... -Więc ja mam szansę wygrać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV