głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Zeszłaś na margines... ...ale przecież margines to nadal część kartki. Szła. Padał śnieg i było bardzo zimno. Ona tego nie czuła. Płatki śniegu na nią nie opad

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Zeszłaś na margines... ...ale przecież margines to nadal część kartki.
 Zeszłaś na margines...   ...ale... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

-Zeszłaś na margines... -...ale przecież margines to nadal część kartki.

Szła. Padał śnieg i było bardzo... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Szła. Padał śnieg i było bardzo zimno. Ona tego nie czuła. Płatki śniegu na nią nie opadały, choć były tuż nad jej głową. Zrozumiała, iż jej życia dobiegł kres.

wiesz co  kolego? jesteś zasranym... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

wiesz co, kolego? jesteś zasranym egoistą, który ma w dupie wszystko i wszystkich. pomimo tego, nie potrafię przestać Cię kochać, nie potrafię wypłynąć z Twoich oczu, w których pływałam ponad rok.

wyszeptała ciche   nie odchodź   z... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

wyszeptała ciche " nie odchodź " z nadzieją , że jednak odwóci się do niej i powie , że żartował , ale on miał już inne plany

Gładził dłonią jej policzek... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Gładził dłonią jej policzek, jakby pragnąc zniewolić ją samym dotykiem. Jego działania były skuteczne, nie próbowała się oprzeć, chociaż oboje wiedzieli, że nie powinni. Ta chwila miała nie mijać, trwać wiecznie, ale atmosfera była zbyt gęsta, gorąca, parzyła ich serca i percepcję. Ogromna przepaść dzieliła ich pragnienia od powinności, ale mieli nadzieję, że nie muszą w nią spadać, że razem utrzymają się na krawędzi. Nie udało się. Czar prysł. Spojrzeli na siebie trzeźwym wzrokiem. On odezwał się pierwszy: -Porozmawiajmy... o pogodzie.

Siedzę przed telewizorem w spranej... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Siedzę przed telewizorem w spranej koszulce i majtkach, potargana, z rozmazanym tuszem, mimo nadwagi jem lody z bitą śmietaną, zastanawiając się głośno "co takiego ma ona, czego nie mam ja?", wybucham naraz histerycznym płaczem: jego, ona ma jego!

Umieram ze strachu  kiedy widzę... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Umieram ze strachu, kiedy widzę małą myszkę. Przewracam poduszkę na Zimną Stronę. Uśmiecham się pierwsza do nieznajomych. Nienawidzę matematyki. Tworzę w swojej głowie scenariusze dotyczące tego, co by było, gdybym... Jestem uzależniona od mleka i słodyczy. Uważam, że faceci mają o wiele łatwiej od kobiet i uwielbiam siedzieć na kanapie bez bielizny w samej koszulce. Stoję przed szafą pełną ciuchów i nie widzę nic, w co mogłabym się ubrać. Uwielbiam się wygłupiać i często mam odpały. Śpiewam pod prysznicem. Chciałabym, żeby we wzniosłych ( i nie tylko) momentach mojego życia pojawiała się muzyka - jak w filmach. Kręcą mnie psychiczni ludzie. Śpię ze pluszowym misiem . Jestem nieuleczalna.

Zaczyna się powolne mijanie... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Zaczyna się powolne mijanie codzienności.

powiedziałeś  że jak będę... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

powiedziałeś, że jak będę kiedykolwiek chciała cię zostawić, nie pozwolisz mi odejść , zatrzymasz mnie, nawet jak bardzo będę wkurwiona , trzymam cię za słowo ?

Wpatrywałam się uważnie w jego... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Wpatrywałam się uważnie w jego piwne tęczówki, delikatnie rozpinając guziki jego białej koszuli. Pachniała. On pachniał. Było w tym zapachu coś, czego doświadczyłam, bez wątpienia. I te rysy twarzy... Tak idealne, tak znajome. Musnęłam delikatnie jego policzek i zeszłam mu z kolan. - Przepraszam - wyszeptałam. Poprawiłam bluzkę i wyszłam. To nie był mężczyzna, którego kochałam..

Nie trzeba być zaraz super... teksty

zmadrzeej dodano: 18 grudnia 2010

Nie trzeba być zaraz super optymistą, ale dla tego, kto widzi wszystko tylko w czarnych barwach, słońce zachodzi już o poranku.

Wcale nie chodziło o to by... teksty

zmadrzeej dodano: 17 grudnia 2010

Wcale nie chodziło o to by zrozumiał. Nie tylko o to. Ja chcę, żeby on przy mnie był. Żeby się o mnie troszczył. Chcę istnieć w jego świadomości jako ktoś więcej niż dziewczyna na sobotni wieczór.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV