głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej jak kurwa nie chcesz to nie musisz być najwazniejsza osobą w moim życiu prosić sie nie będe . uwielbiam leżeć na śniegu i robić aniołki czuje się wtedy tak bezt

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
jak kurwa nie chcesz to nie musisz być najwazniejsza osobą w moim życiu prosić sie nie będe .
jak kurwa nie chcesz to nie musisz... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2010

jak kurwa nie chcesz to nie musisz , być najwazniejsza osobą w moim życiu , prosić sie nie będe .

uwielbiam leżeć na śniegu i robić... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2010

uwielbiam leżeć na śniegu i robić aniołki, czuje się wtedy tak beztrosko. jak mała dziewczynka, która nie myśli o niczym innym niż jak teraz wstać aby nie rozwalić aniołka.

Kardiolog zabronił mi twoich... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2010

Kardiolog zabronił mi twoich spojrzeń, czarującego uśmiechu, dotyku ciepłych dłoni ponieważ podnosisz mi ciśnienia bardziej niż kawa powodując zaburzenie mojego życia, a w konsekwencji jego zniszczenie .

Nie stać mnie na ani jedno... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2010

Nie stać mnie na ani jedno prawdziwie obojętne spojrzenie w jego oczy. Moge mówić,że mi nie zależy. Mogę udawać, że Twoje spojrzenie nie robi na mnie wrażenia. Mogłabym nawet kłamać, że jesteś dla mnie nikim. Ale po co?

kiedyś myślałam  że nasza... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2010

kiedyś myślałam , że nasza przyjaźń jest tak mocna jak spirytus . a okazało się , że to nic innego jak guma rozpuszczalna - jest i wystarczy kilka dużych gryzów i znika , przepada , pozostaje wspomnieniem .

Godzina 5. Właśnie wróciłam z... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

Godzina 5. Właśnie wróciłam z melanżu. Padnięta jak zwykle. Alkohol nadal buzował mi w głowie. Spojrzałam na kalendarz. nagle dotarło do mnie co dziś za dzień. Dobry humor prysnął. Dzisiaj były Twoje urodziny. Zawsze w ten dzień siadaliśmy na dachu Twojego domu, przykrywaliśmy się kocem i godzinami patrzyliśmy w niebo i rozmawialiśmy. Zrobiłam sobie gorącą kawę, i siadłam przy oknie. Wzięłam do ręki telefon. W końcu zdobyłam się na odwagę i napisałam : ' Najlepszego . ' . Po paru chwilach dostałam sms'a : ' Dzięki. Wpadniesz do mnie? Będzie jak rok temu. Tęsknie za Tobą. Proszę..' . W tym momencie coś we mnie pękło. Zaczęłam płakać jak dziecko. W końcu miałam pewność , że mnie kocha. Nie miał w zwyczaju prosić. Odpisałam jedynie, to co zwykle mu pisałam : ' Zobaczy się ;) ' . Lecz On wiedział, że i tak przyjdę. Zawsze przychodziłam. Zawsze go kochałam.

zaczęła czytać wiadomości od... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień przez długie godziny czytała jego kłamstwa. Łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba, aby usunąć, wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ja zostawił.

 Kocham Cię .   Dlaczego ?... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

- Kocham Cię . - Dlaczego ? - Może dlatego, że jestem głupia ?

  apsik!  co jest ?  alergia ..... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

- apsik! - co jest ? - alergia .. na frajerów .

i wydaje się że świat jest... teksty

zmadrzeej dodano: 27 grudnia 2010

i wydaje się, że świat jest kolorowy, ludzie wokół ciebie zajebiści, chwile takie niepowtarzalne. a gdy ktoś obok pyta ' co u ciebie ' nagle przychodzi taka świadomość, że jest po prostu do bani.

Powiedz tej swojej dziuni ze jak... teksty

zmadrzeej dodano: 27 grudnia 2010

Powiedz tej swojej dziuni ze jak jeszcze raz sie krzywo popatrzy na mnie to tak ją uszkodzę, że bedzie mogła co najwyżej zrobić dubbing w pornosie w z takim ryjem to nikt jej przed kamerką pierdolić nie bedzie.

już wcale Cię nie kocham ale gdyby... teksty

zmadrzeej dodano: 27 grudnia 2010

już wcale Cię nie kocham, ale gdyby ktoś mnie obudził o 2 w nocy, potrafiłabym wyrecytować z pamięci Twój adres, numer telefonu, znak zodiaku, datę urodzenia, wzrost, numer buta.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV