głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej kiedyś myślałam że nasza przyjaźń jest tak mocna jak spirytus . a okazało się że to nic innego jak guma rozpuszczalna jest i wystarczy kilka dużych gryzów i zni

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
kiedyś myślałam że nasza przyjaźń jest tak mocna jak spirytus . a okazało się że to nic innego jak guma rozpuszczalna jest i wystarczy kilka dużych gryzów i znika
kiedyś myślałam  że nasza... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2010

kiedyś myślałam , że nasza przyjaźń jest tak mocna jak spirytus . a okazało się , że to nic innego jak guma rozpuszczalna - jest i wystarczy kilka dużych gryzów i znika , przepada , pozostaje wspomnieniem .

Godzina 5. Właśnie wróciłam z... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

Godzina 5. Właśnie wróciłam z melanżu. Padnięta jak zwykle. Alkohol nadal buzował mi w głowie. Spojrzałam na kalendarz. nagle dotarło do mnie co dziś za dzień. Dobry humor prysnął. Dzisiaj były Twoje urodziny. Zawsze w ten dzień siadaliśmy na dachu Twojego domu, przykrywaliśmy się kocem i godzinami patrzyliśmy w niebo i rozmawialiśmy. Zrobiłam sobie gorącą kawę, i siadłam przy oknie. Wzięłam do ręki telefon. W końcu zdobyłam się na odwagę i napisałam : ' Najlepszego . ' . Po paru chwilach dostałam sms'a : ' Dzięki. Wpadniesz do mnie? Będzie jak rok temu. Tęsknie za Tobą. Proszę..' . W tym momencie coś we mnie pękło. Zaczęłam płakać jak dziecko. W końcu miałam pewność , że mnie kocha. Nie miał w zwyczaju prosić. Odpisałam jedynie, to co zwykle mu pisałam : ' Zobaczy się ;) ' . Lecz On wiedział, że i tak przyjdę. Zawsze przychodziłam. Zawsze go kochałam.

zaczęła czytać wiadomości od... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień przez długie godziny czytała jego kłamstwa. Łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba, aby usunąć, wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ja zostawił.

 Kocham Cię .   Dlaczego ?... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

- Kocham Cię . - Dlaczego ? - Może dlatego, że jestem głupia ?

  apsik!  co jest ?  alergia ..... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

- apsik! - co jest ? - alergia .. na frajerów .

i wydaje się że świat jest... teksty

zmadrzeej dodano: 27 grudnia 2010

i wydaje się, że świat jest kolorowy, ludzie wokół ciebie zajebiści, chwile takie niepowtarzalne. a gdy ktoś obok pyta ' co u ciebie ' nagle przychodzi taka świadomość, że jest po prostu do bani.

Powiedz tej swojej dziuni ze jak... teksty

zmadrzeej dodano: 27 grudnia 2010

Powiedz tej swojej dziuni ze jak jeszcze raz sie krzywo popatrzy na mnie to tak ją uszkodzę, że bedzie mogła co najwyżej zrobić dubbing w pornosie w z takim ryjem to nikt jej przed kamerką pierdolić nie bedzie.

już wcale Cię nie kocham ale gdyby... teksty

zmadrzeej dodano: 27 grudnia 2010

już wcale Cię nie kocham, ale gdyby ktoś mnie obudził o 2 w nocy, potrafiłabym wyrecytować z pamięci Twój adres, numer telefonu, znak zodiaku, datę urodzenia, wzrost, numer buta.

Myślisz o ukochanej osobie przez... teksty

zmadrzeej dodano: 26 grudnia 2010

Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty.

jesteś zapowiedzią szczęśliwego... teksty

zmadrzeej dodano: 26 grudnia 2010

jesteś zapowiedzią szczęśliwego Nowego Roku, wiesz?

a kiedyś ?  kiedyś spojrzę ci... teksty

zmadrzeej dodano: 26 grudnia 2010

a kiedyś ? - kiedyś spojrzę ci tymi opuchniętymi, szczypiącymi i czerwonymi oczyma prosto w ryj i wykrzyczę jak bardzo cię nienawidzę !

Jestem jedynie rozdziałem w Twoim... teksty

zmadrzeej dodano: 26 grudnia 2010

Jestem jedynie rozdziałem w Twoim życiu- będzie ich znacznie więcej. Zachowaj w pamięci nasze cudowne wspomnienia, ale proszę, nie bój się tworzyć nowych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV