głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej a kiedy po raz kolejny nie poszłam do szkoły powiedziałeś 'chuj z budą' i przyszedłeś po mnie mówiąc że wybijamy na miasto. poszliśmy na zakupy. po kilku godzin

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
a kiedy po raz kolejny nie poszłam do szkoły powiedziałeś 'chuj z budą' i przyszedłeś po mnie mówiąc że wybijamy na miasto. poszliśmy na zakupy. po kilku godzinach
a kiedy po raz kolejny nie poszłam... teksty

zmadrzeej dodano: 31 grudnia 2010

a kiedy po raz kolejny nie poszłam do szkoły, powiedziałeś 'chuj z budą' i przyszedłeś po mnie, mówiąc, że wybijamy na miasto. poszliśmy na zakupy. po kilku godzinach według ciebie 'nudnych spacerków po sklepach' wróciliśmy do mnie. resztę dnia spędziliśmy leżąc na łóżku i gadając o wszystkim. pomogłeś mi odrobić te jebane lekcje, bo znając mnie, sama bym tego nie zrobiła. zabrałeś mi kompa pisząc wszystkim chłopakom na liście kontaktów gg 'ona jest moja' z mojego gadu. mimo tego, że później miałam trochę tłumaczenia się, o co ci chodziło pisząc te wiadomości, uwielbiam dni spędzane z tobą. zwykłe dni, z kimś niezwykłym.

miłość nie daje i nigdy nie... teksty

zmadrzeej dodano: 31 grudnia 2010

miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.

Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie... teksty

zmadrzeej dodano: 31 grudnia 2010

Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem I wtedy twoje życie stanie się świętem, wielkim widowiskiem, ponieważ będzie tą chwilą, którą właśnie żyjesz, żadną inną.

przez życie w koszuli pachnącej Tobą teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2010

przez życie w koszuli pachnącej Tobą

jak kurwa nie chcesz to nie musisz... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2010

jak kurwa nie chcesz to nie musisz , być najwazniejsza osobą w moim życiu , prosić sie nie będe .

uwielbiam leżeć na śniegu i robić... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2010

uwielbiam leżeć na śniegu i robić aniołki, czuje się wtedy tak beztrosko. jak mała dziewczynka, która nie myśli o niczym innym niż jak teraz wstać aby nie rozwalić aniołka.

Kardiolog zabronił mi twoich... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2010

Kardiolog zabronił mi twoich spojrzeń, czarującego uśmiechu, dotyku ciepłych dłoni ponieważ podnosisz mi ciśnienia bardziej niż kawa powodując zaburzenie mojego życia, a w konsekwencji jego zniszczenie .

Nie stać mnie na ani jedno... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2010

Nie stać mnie na ani jedno prawdziwie obojętne spojrzenie w jego oczy. Moge mówić,że mi nie zależy. Mogę udawać, że Twoje spojrzenie nie robi na mnie wrażenia. Mogłabym nawet kłamać, że jesteś dla mnie nikim. Ale po co?

kiedyś myślałam   że nasza... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2010

kiedyś myślałam , że nasza przyjaźń jest tak mocna jak spirytus . a okazało się , że to nic innego jak guma rozpuszczalna - jest i wystarczy kilka dużych gryzów i znika , przepada , pozostaje wspomnieniem .

Godzina 5. Właśnie wróciłam z... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

Godzina 5. Właśnie wróciłam z melanżu. Padnięta jak zwykle. Alkohol nadal buzował mi w głowie. Spojrzałam na kalendarz. nagle dotarło do mnie co dziś za dzień. Dobry humor prysnął. Dzisiaj były Twoje urodziny. Zawsze w ten dzień siadaliśmy na dachu Twojego domu, przykrywaliśmy się kocem i godzinami patrzyliśmy w niebo i rozmawialiśmy. Zrobiłam sobie gorącą kawę, i siadłam przy oknie. Wzięłam do ręki telefon. W końcu zdobyłam się na odwagę i napisałam : ' Najlepszego . ' . Po paru chwilach dostałam sms'a : ' Dzięki. Wpadniesz do mnie? Będzie jak rok temu. Tęsknie za Tobą. Proszę..' . W tym momencie coś we mnie pękło. Zaczęłam płakać jak dziecko. W końcu miałam pewność , że mnie kocha. Nie miał w zwyczaju prosić. Odpisałam jedynie, to co zwykle mu pisałam : ' Zobaczy się ;) ' . Lecz On wiedział, że i tak przyjdę. Zawsze przychodziłam. Zawsze go kochałam.

zaczęła czytać wiadomości od... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień przez długie godziny czytała jego kłamstwa. Łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba, aby usunąć, wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ja zostawił.

  Kocham Cię .      Dlaczego ?... teksty

zmadrzeej dodano: 28 grudnia 2010

- Kocham Cię . - Dlaczego ? - Może dlatego, że jestem głupia ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV