głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej A gdybyś mnie zobaczył w nocy taką małą zagubioną skuloną i przytulającą ze wszystkich sił misia odrazu miałbyś wyrzuty sumienia. Odpowiedzialna przyjemność dla

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
A gdybyś mnie zobaczył w nocy taką małą zagubioną skuloną i przytulającą ze wszystkich sił misia odrazu miałbyś wyrzuty sumienia.
A gdybyś mnie zobaczył w nocy... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

A gdybyś mnie zobaczył w nocy - taką małą, zagubioną, skuloną i przytulającą ze wszystkich sił misia - odrazu miałbyś wyrzuty sumienia.

Odpowiedzialna przyjemność  dla... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Odpowiedzialna przyjemność, dla ludzi, którzy życie wzięli bardzo na serio

Iluzje wciąż nas wciągają w bagno... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Iluzje wciąż nas wciągają w bagno bez nadziei.

Tak wiele ocen wystawionych zbyt... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Tak wiele ocen wystawionych zbyt pochopnie, wiele decyzji podjętych zbyt gwałtownie.

Pamiętasz te czasy gdy szczytem... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Pamiętasz te czasy gdy szczytem marzeń było zostanie na dworze do ciemna? Gdy wyjazd do innego miasta z rodzicami wydawał się czymś w rodzaju podróży życia? Gdy całym Twoim światem było jedno szare blokowisko? Gdy jedynym zmartwieniem było to, czy lecą dzisiaj smerfy? Czasem chciałabym wrócić do tych beztroskich chwil, złapać łopatkę w rękę, pobiec do piaskownicy i nie przejmować się absolutnie niczym budując cudowny zamek z piasku.

Mogę być każdym  lecz nie potrafie... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Mogę być każdym, lecz nie potrafie być sobą bez Ciebie.

Potrzebuję chwili ciepła  którego... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Potrzebuję chwili ciepła, którego nie zapewni już gruby koc i gorąca herbata

Jego imię wciąż siedziało mi w... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Jego imię wciąż siedziało mi w głowie, bzyczało niemal jak mucha zatrzaśnięta między szybą a siatką w drzwiach.

Stworzyłam swoją własną listę... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

Stworzyłam swoją własną listę cudów świata. Zająłeś wszystkie siedem pozycji..

bię być sama. kocham chodzić na... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

bię być sama. kocham chodzić na krańcu krawężnika przy najbardziej ruchliwej ulicy, nie słuchając trosk na temat tego jaka może mi się stać krzywda. uwielbiam jeść obiad na śniadanie. zasypiać z książką na policzku. wstawać w nocy i pałaszować w lodówce bez obaw, że obudzę drugą połówkę smacznie śpiącą w sypialni. mogę bez wyrzutów sumienia musnąć dłonią, każdego napotkanego przeze mnie mężczyznę. bez krzty strachu przed morderczą awanturą, oskarżającą mnie o zdradę. nikt nie truje mi, że beznadziejnie wyglądam z rozmazanym tuszem co usprawiedliwia mnie do płakania w każdym, dowolnym miejscu jakie tylko sobie upodobam. choćby miała to być męska toaleta w jednym z centrum handlowych.

uwielbiałam  kiedy płakał. miałam... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

uwielbiałam, kiedy płakał. miałam wtedy potwierdzenie, że gdzieś tam głęboko w jego klatce piersiowej skrywa się coś sercopodobnego. nie lubiłam, gdy przed naszym wspólnym pocałunkiem niemal że z łaską wyciągał z ust papierosa, uznając się przy tym za dżentelmena. nienawidziłam, kiedy najpierw szarpał mnie za ramię, krzycząc jaka jestem nie posłuszna, a później przystawiał do ściany, odbierając mi oddech pocałunkiem. miał nade mną władzę. czułam się taka słaba. czułam się taka zakochana. uczucie potrafi zabić każdą z naszych myślących komórek. odebrać władzę w każdym z mięśni naszego ciała. równie dobrze można posadzić kogoś na krześle elektrycznym w formie kary. kary za niepoprawne uderzenia serca.

przychodzi moment  kiedy przestajesz... teksty

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2011

przychodzi moment, kiedy przestajesz marzyć o siedzeniu na huśtawce podczas deszczu z różową wstążką we włosach. kiedy jedyne na co masz ochotę to filiżanką japońskiej herbaty, która pobudza każdy z Twoich zmysłów. nareszcie potrafisz rozdzielać ludzi którzy Cię ranią na tych, którzy nie, są Ciebie warci i tych dla których warto cierpieć. w końcu rozumiesz, że milczenie jest jedną z najbardziej perfidnych rodzai kłamstw. zaczynasz rozumieć, że musisz cierpieć w ciszy bo nikt nie będzie współczuł Twoim łzom, które zgotowałaś sobie na własne życzenie. dorastasz. machasz dzieciństwu dłonią na pożegnanie, mając świadomość że uciekło niemal bezpowrotnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV