głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Spędziła w łóżku kolejny dzień. Jeden z tych które nazywała kolejnymi . Jeden z tych których już nie liczyła. Poduszka przesiąknięta już obojętnością sprawiała

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Spędziła w łóżku kolejny dzień. Jeden z tych które nazywała kolejnymi . Jeden z tych których już nie liczyła. Poduszka przesiąknięta już obojętnością sprawiała wraże
Spędziła w łóżku kolejny dzień.... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2011

Spędziła w łóżku kolejny dzień. Jeden z tych, które nazywała "kolejnymi". Jeden z tych, których już nie liczyła. Poduszka, przesiąknięta już obojętnością, sprawiała wrażenie bardziej martwej niż zazwyczaj. Pościel, już tak przyzwyczajona do dreszczów, przeszywających jej ciało, wiedziało dobrze, kiedy otulić ją mocniej. Okno, które przecinały ostre jak brzytwa promienie słoneczne, nie walczyło już, już nie. Wszystkie cztery ściany, które znały już całą historię, nadal milczały jak grób, przecież obiecały. Popatrzyła na małą komódkę obok łóżka. Leżała na niej książka, która doskonale znała już zapach jej palców i smak jej łez. Spojrzała na pusty kubek, uśmiechający się żałośnie do niej. Uśmiechnęła się także - Dziś kolejny fałszywy dzień, kolejne fałszywe uśmiechy i kolejne fałszywe słowa. Dziś kolejny.

On Był Matematykiem  A Ona Była... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2011

On Był Matematykiem, A Ona Była Nieobliczalna.

twoja małpa twój cyrk. teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2011

twoja małpa twój cyrk.

Pod naporem porażek  ludzie pękają... teksty

zmadrzeej dodano: 28 stycznia 2011

Pod naporem porażek, ludzie pękają jak szyby..

kilka słów bez znaczenia. teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

kilka słów bez znaczenia.

Ja nie myślę co mówię   ja... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

Ja nie myślę co mówię , ja mówię co myślę

  Zatańczysz? ...Podał dłoń i... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

- Zatańczysz? ...Podał dłoń i zniszczył mi życie.

na mojej tablicy korkowej... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

na mojej tablicy korkowej, przyczepiona jest kartka z rysunkiem chłopca trzymającego parasolkę nad smutną dziewczyną z sercem w rękach. wczoraj, gdy była u mnie moja pięcioletnia siostra, patrzyła się cały czas na ten obrazek i widać było, że zastanawia się co oznacza. - co jest, zapytałam? - dlacego ta dziefcynka jest smutna? - nie wiem. nie mam pojęcia. - wies, chyba dlatego, że nie ma parasolki, powiedziała i wzięła się za rysowanie ufoludków z czterema nogami i rękami. wtedy uświadomiłam sobie, że w dzieciństwie wszystko było, tak zajebiście proste.

Ja to muszę przechorować jak katar.... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

Ja to muszę przechorować jak katar. Leczony trwa siedem dni, nieleczony tydzień...

przychodzi w życiu moment  kiedy... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

przychodzi w życiu moment, kiedy zaczyna do nas dochodzić, że zależy nam na kimś za bardzo. stanowczo za bardzo. zbyt przywiązujemy się do danej osoby. zaczynamy się bać, że po raz kolejny będziemy tego żałować. wiemy, że nic dobrego z tego nie wyniknie, a konsekwencje które przyjdzie nam ponosić, są niezwykle bolesne. zaangażowanie się w znajomość i poświęcenie dla drugiej osoby, a czasami nawet oddanie się jej, niesie za sobą wiele ryzyka. właśnie wtedy nachodzi kulminacyjny moment, kiedy zadajemy sobie pytanie czy warto. czy te wszystkie nieprzespane noce pełne przemyśleń, są warte związków między ludzkich. związków pełnym zakłamania i podłości. wbrew naszemu rozumowi . według naszego serca. serca, które jest marnym doradzą. nie zważającym na późniejsze konsekwencje..

  I znowu zmierzch..   zamruczał pod... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

- I znowu zmierzch.. (zamruczał pod nosem), kolejny dzień dobiega końca. I choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc..

„Czas mi nie pomaga”... teksty

zmadrzeej dodano: 27 stycznia 2011

„Czas mi nie pomaga”- wyszeptałam, po czym podarłam Jego zdięcie i wyrzuciłam do kosza. „Tak, czas nie leczy ran, muszę się z tym pogodzić”- westchnęłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV