głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej za mało czasu minęło bym umiała bez emocji powiedzieć Ci jak jest. nie potrafię tak po prostu zapomnieć o tym co nas łączyło o nas.. o tym że istniejesz chociaż

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
za mało czasu minęło bym umiała bez emocji powiedzieć Ci jak jest.
za mało czasu minęło  bym umiała... teksty

zmadrzeej dodano: 29 sierpnia 2011

za mało czasu minęło, bym umiała bez emocji powiedzieć Ci jak jest.

nie potrafię tak po prostu... teksty

zmadrzeej dodano: 29 sierpnia 2011

nie potrafię tak po prostu zapomnieć o tym co nas łączyło, o nas.. o tym, że istniejesz chociaż nie ma cię już dla mnie, o twoim uśmiechu i każdym słowie skierowanym w moją stronę, o tym jak troszczyłeś się o mnie i byłeś chociaż nie było to konieczne.

Co ty sobie myślałaś ty naiwna... teksty

zmadrzeej dodano: 25 sierpnia 2011

Co ty sobie myślałaś, ty naiwna dziewczynko? On i miłość? [koffi]

kolejny łyk piwa i tęgie rozkminy. teksty

zmadrzeej dodano: 25 sierpnia 2011

kolejny łyk piwa i tęgie rozkminy.

 Ej porozmawiamy ?    Chwilunia... teksty

zmadrzeej dodano: 25 sierpnia 2011

- Ej, porozmawiamy ? ; > -Chwilunia, bo muszę kucnąć . - Eee? Dlaczego kucasz ? - Bo skoro mamy gadać na twoim poziomie , to muszę się zniżyć!

Nie chce mi się już siedzieć na... teksty

zmadrzeej dodano: 25 sierpnia 2011

Nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. Nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. Nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. Nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. No nie chcę, to boli niestety

Uwielbiam Cię za to że jesteś... teksty

zmadrzeej dodano: 25 sierpnia 2011

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

mocno pocałował ją w usta.... teksty

zmadrzeej dodano: 24 sierpnia 2011

mocno pocałował ją w usta. wszystko w niej zawirowało, podniecił ją ten pierwszy pocałunek, jego świeżość, cudowny smak i jego zapach. przywarł do niej młodym, twardym, jędrnym ciałem. jeszcze nigdy nie czuła się taka zagubiona, oszołomiona, nieważka. gdy zetknęły się ich języki, podskoczyła i mimowolnie jęknęła.

i dotarło do mnie że nic nie... teksty

zmadrzeej dodano: 24 sierpnia 2011

i dotarło do mnie, że nic nie dzieje się bez przyczyny - przypadkowo. na każdą sytuację w naszym życiu składa się ogrom małych rzeczy, małych zdarzeń. wszystko jest gdzieś tam cholernie ukartowane.

dorośnij a obiecuję że spróbujemy teksty

zmadrzeej dodano: 24 sierpnia 2011

dorośnij a obiecuję, że spróbujemy

Ty może nie wiesz ale lubię jak... teksty

zmadrzeej dodano: 24 sierpnia 2011

Ty może nie wiesz, ale lubię jak się śmiejesz.

 co robisz? idziemy gdzieś?... teksty

zmadrzeej dodano: 24 sierpnia 2011

-co robisz? idziemy gdzieś? - nudzę się , spoko możemy iść. - to za 30 minut po Ciebie wpadnę, masz być gotowa. - spoko, już jestem gotowa tylko się przebiorę, wykąpie, wyprostuję włosy i się wymaluję. - no rzeczywiście jesteś gotowa, to ja jednak będę za dwie godziny. - okej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV