głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej to ja wybieram w co gram . jak tym kieruje i czy sobie poradzę a wy możecie pocałować mnie w dupę. nie wasze życie to możecie sie tylko i wyłącznie odjebać. gra

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
to ja wybieram w co gram . jak tym kieruje i czy sobie poradzę a wy możecie pocałować mnie w dupę. nie wasze życie to możecie sie tylko i wyłącznie odjebać.
to ja wybieram w co gram . jak tym... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2011

to ja wybieram w co gram . jak tym kieruje i czy sobie poradzę , a wy możecie pocałować mnie w dupę. nie wasze życie, to możecie sie tylko i wyłącznie odjebać.

gratulacje  zjebałeś mi życie .... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2011

gratulacje, zjebałeś mi życie . dupku.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

zmadrzeej dodano: 30 grudnia 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

czasami jestem w takim nastroju  że... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

czasami jestem w takim nastroju, że jedyne czego pragnę to iść przez ulicę bez stanika z butelką jakiegoś dobrego trunku w ręku i zdzierając obcasy na nierównych chodnikach, krzyczeć jakie życie jest skurwysyńsko niesprawiedliwe. później wrócić do domu i biorąc kąpiel w wannie pełnej aromatycznej piany, zaciągać się papierosami tak, że w klatce piersiowej będzie bolało mnie intensywniej niż, wtedy gdy uderzałam w nią pięściami, błagając serce o milczenie.

Nie zdajesz sobie sprawy  ile razy... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

Nie zdajesz sobie sprawy, ile razy Twoje imię przechodzi mi przez myśli.

Łzy to nie wstyd   to oznaka   że... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

Łzy to nie wstyd , to oznaka , że cholernie Ci na czymś zależy .

Wiesz  przez pewien czas byłam pewna... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

Wiesz ,przez pewien czas byłam pewna że coś z tego będzie,że będziemy taką prawdziwą parą ,taką z miłości a nie na pokaz.Niestety ,jak zwykle byłam zbyt pewna swego.

Nie twierdzę że mi go brakuję.... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

Nie twierdzę że mi go brakuję. Po prostu najzwyczajniej w świecie chciała bym dowiedzieć się co u niego słychać, jak się trzyma. Zobaczyć jego uśmiechniętą twarz i ironiczne spojrzenie. Posłuchać jego wspaniałych opowieści i śmiać z głupiego zachowania, którego powodem był alkohol. Nie tęsknie, po prostu męczy mnie pytanie "co się z Nim dzieje ? "

Każdy ma prawo robić co chce  bo... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

Każdy ma prawo robić co chce, bo każdy z nas jest wolnym człowiekiem...

Czasem życie bywa strasznie... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

Czasem życie bywa strasznie, okropnie ironiczne. Podsuwa nam pod nos, to, czego pragniemy, a jednocześnie nie pozwala nam tego wziąć...

A ja czekam tylko na jednego... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

A ja czekam tylko na jednego, głupiego sms-a. Tylko na jedną wiadomość. Chcę usłyszeć, że zależy Ci na mnie...

Zdecydowanie za wiele o Tobie... teksty

zmadrzeej dodano: 29 grudnia 2011

Zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. Zbyt często i zbyt intensywnie. Wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni, ubieram sukienkę tył do przodu, maluję usta tuszem do rzęs, nie potrafię skupić się na normalnym funkcjonowaniu. Powinieneś czuć się winny. Powodujesz paraliż moich szarych komórek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV