głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Nawet będąc blisko Niej nie pojmiesz jaka jest . Raz jest łatwiej raz gorzej raz niżej raz wyżej Raz jest git krótko mówiąc a nieraz się pierdoli Życie zmienia

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Nawet będąc blisko Niej nie pojmiesz jaka jest .
Nawet będąc blisko Niej nie... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2012

Nawet będąc blisko Niej nie pojmiesz jaka jest .

Raz jest łatwiej  raz gorzej  raz... teksty

zmadrzeej dodano: 4 kwietnia 2012

Raz jest łatwiej, raz gorzej, raz niżej, raz wyżej Raz jest git krótko mówiąc a nieraz się pierdoli Życie zmienia więc musisz działać by się zadowolić

ciezko jest lekko zyc .. teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

ciezko jest lekko zyc ..

przyjaciel   osoba  która ułoży... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

przyjaciel - osoba, która ułoży idealnie Twoje życie, kiedy Ty nie będziesz mieć na to siły.

Szczęścia nie kupisz  gdy kłopoty... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

Szczęścia nie kupisz, gdy kłopoty piętrzą się po sufit.

Zależało mi  spieprzyłeś to... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

Zależało mi, spieprzyłeś to, cześć.

znasz to uczucie ? każdej nocy... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

znasz to uczucie ? każdej nocy , myślisz nad tym , czy on cię kiedykolwiek zauważył . a on ? on każdej nocy kładzie się do łóżka , zmartwiony tym , czy uda mu się jutro załatwić paczkę fajek.

Nie boisz się spróbować jeszcze... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

Nie boisz się spróbować jeszcze raz. Boisz się cierpieć z tego samego powodu.

przewędrował swoim spojrzeniem po... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

przewędrował swoim spojrzeniem po moim ciele, po chwili wbijając wzrok w moje oczy. spuściłam głowę, z lekkim uśmiechem a on się odwrócił. nie minęła chwila, kiedy Ja zaczęłam jeździć po nim wzrokiem, który utkwił w jego źrenicach. serce zaczęło mi mocniej bić, kiedy nagle odwrócił głowę, a Ja powstrzymałam łzy. graliśmy w grę, żadne z nas nie chciało pokazać tego, jak bardzo nasze spojrzenia lubią się spotykać. odeszłam kawałek, on również ruszył w inną stronę. rozeszliśmy się jak gdyby nic, znów potraktowaliśmy to co nas łączy, jak powietrze.

teraz chcę już tylko  żeby czasem... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

teraz chcę już tylko, żeby czasem się odezwał. dał o sobie znać mniej więcej raz w miesiącu z komunikatem, że żyje, w miarę dobrze, jeszcze jakoś to ciągnie, wyszedł z jednego bagna, ze śmiechem przypuszczając, że za chwilę wpakuje się w kolejne.

podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2012

podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje . podobno jest cholernie wrażliwa , łatwo ja zranić i zniechęcić . romantyczka ? łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając . dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko . ma swoje zdanie , zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma .. chociaż . zwykle szybko poznaje się na ludziach , mimo to nikogo od razu nie skreśla . popełnia wiele błędów , często rani i potrafi sprawić przykrość . ufa tylko tym , którzy na to zasłużyli . lubi wiedzieć na czym stoi . zamyka się w pudełku marzeń , gdy jest jej źle . każda łza , która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła . każda życiowa porażka ją wzmocniła . potrafi być wredna i złośliwa . buduje szczęście z małych radości . szanuje tych , którzy szanują ją i samych siebie . stara się niczego w życiu nie żałować , tylko czasami jej nie wychodzi . ma słomiany zapał do niektórych rzeczy . czasem zachowuje się jak "dorosła" kobieta czasem jak rozwydrzona , bezmyślna małolata .

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2012

Wielu facetów mi się podoba. Kilkunastu mnie kręci. Na widok niewielu zapiera dech w piersiach. W paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. Jednak kochać mogę tylko jednego. I nie wiadomo dlaczego, ale padło właśnie na Ciebie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV